Niedawno zakończona gala UFC Fight Night 134 w Hamburgu była trzecim w tym roku tego typu wydarzeniem w Europie. Największa organizacja na świecie zawita na Stary Kontynent jeszcze raz w najbliższych miesiącach – przy okazji gali w Moskwie, która odbędzie się 15 września. Na konferencji prasowej po UFC Fight Night 134, członek zarządu Dave Shaw wypowiedział się na temat europejskich gal UFC w 2019 roku.

Mamy kilka rynków, które są dla nas najważniejsze, ale częścią naszego biznesplanu jest również odwiedzenie tak wielu państw w Europie, jak to tylko jest możliwe. Między innymi z tego powodu zdecydowaliśmy się na inwestycję w Rosji.

Wciąż będziemy wracać do Wielkiej Brytanii, a Londyn jest dla nas kluczowym rynkiem. Ciężko pracujemy nad regulacjami prawnymi we Francji. Planujemy spoglądać w kierunku miejsc, w których jeszcze nie byliśmy, takich jak Chorwacja czy Hiszpania. Mamy kilka nowych lokalizacji do których prawdopodobnie udamy się w najbliższych latach.

W 2019 roku pewnie zrobimy 5-7 gal w Europie. Nasze wydarzenia w tym regionie zawsze odnosiły sukces, mamy tu naprawdę wielu fanów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.