Brian Ortega i Zabit Magomedsharipov

Brian Ortega zapowiedział niedawno, że jest już w pełni sił i wrócił do zdrowia po swojej ostatniej walce z Maxem Hollowayem. Powiedział również, że chciałby ponownie pojawić się w oktagonie UFC latem tego roku. Na razie jednak nie sprecyzował z kim chciałby zmierzyć się w swojej kolejnej walce.

Jak informuje natomiast serwis Flo Combat, UFC rozważa zestawienie Ortegi z Zabitem Magomedsharipovem. Do starcia tych zawodników miałoby dojść późnym latem tego roku. Na razie jednak nie wiadomo, podczas której z zaplanowanych na ten czas gal.

Magomedsharipov ostatni raz walczył w marcu i pokonał wówczas Jeremy’ego Stephensa. Rosjanin dla organizacji UFC toczy swoje boje od września 2017 roku. Do tej pory pojawił się w oktagonie pięć raz i ani razu nie przegrał.

Brian Ortega w grudniu 2018 przerwał swoją świetną passę sześciu wygranych w UFC, przegrywając w starciu mistrzowskim z Maxem Hollowayem.

24 KOMENTARZE

 1. Zabit mógłby pokazać wreszcie pokazać jakieś skończenie.

  Na pięć walk trzy razy przed czasem. Pokazał, że potrafi kończyć efektownie. Teraz tylko znęcanie się i pastwienie nad rywalem

 2. Na pięć walk trzy razy przed czasem. Pokazał, że potrafi kończyć efektownie. Teraz tylko znęcanie się i pastwienie nad rywalem

  Ale w dwóch ostatnich przez decyzję, a lubię kiedy Zabit kończy pojedynki w jakiś niestandardowy sposób.

 3. Ale w dwóch ostatnich przez decyzję, a lubię kiedy Zabit kończy pojedynki w jakiś niestandardowy sposób.

  Dla jasności to ostatnią i przed przedostatnią 😉 Nieważne

  Ma wszystko by kończyć jak chce i kiedy chce. Z Ortegą będzie ciężko o taki scenariusz bo też dobry magik dlatego stawiam na decyzje

 4. Mam nadzieję, że zostało coś z Ortegi po walce wpierdolu od Maxa, bo inaczej to będzie jednostronna walka, a szkoda zdrowia Ortegi po tym co już ostatnio zebrał. Na papierze zestawienie ogień i już nie mogę się doczekać na te fajerwerki

 5. Dobra walka, a 3 rundy faworyzują Zabita. Pewnie 2 ugra i 3 standardowo przegra, choć Ortega może coś wykręcić, albo znokautować, gdy Dagestaniec opadnie z sił.

 6. Przed wpierdolem od Maxa stawiałbym na Brajanka, teraz jednak się waham, czy on jest w stanie odciąć się mentalnie od tamtej przegranej i pokazać wszystko co potrafi, a przede wszystkim zawalczyć mądrze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.