IMG_5132

(Foto Jędrzej Swaton / MMARocks.pl) Wyniki po kliknięciu.

Nie było niespodzianki w walce wieczoru drugiej gali UFC w Szwecji. Gegard Mousasi (MMA 34-3-1) pewnie wypunktował zastępującego w ostatniej chwili Alexandra Gustafssona Ilira Latifiego (MMA 7-3). Ormian przez piętnaście minut górował nad dużo niższym rywalem umiejętnościami bokserskimi, raz po raz rozbijając jego twarz lewymi prostymi. Co prawda Szwed kilka razy odgryzł mu się obszernymi cepami, ale nie zrobiły one większego wrażenia na byłym mistrzu Strikeforce. Dodatkowo Mousasi skutecznie bronił prób obaleń bohatera kibiców, a jedyne obalenie udało się Latifiemu w ostatnich sekundach pojedynków, co jednak nie mogło wystarczyć na zwycięstwo w tym pojedynku.

Ross Pearson (MMA 15-6) zatrzymał uderzeniami w drugiej rundzie Ryana Couture’a (MMA 6-2) w drugiej z głównych walk sztokholmskiej gali UFC. Do momentu skończenia, pojedynek nie porwał skandynawskiej publiczności. Zawodnicy albo przepychali się w klinczu, albo wymieniali pojedyncze ciosy w dalekim dystansie. Gdy znudzeni kibice Ericsson Globe Arena zabawiali się robiąc meksykańską falę, Anglik najpierw wyłapał frontalne kopnięcie syna Randy’ego Couture’a, a następnie agresywnie zaatakował rywala pod siatką. Seria ciosów zakończonym lewym sierpowym przyniosła mu nokdaun, a kolejne ciosy w parterze zmusiły sędziego Leona Roberta do przerwania pojedynku.

W kolejnym pojedynku głównej karty Matt Mitrione (MMA 6-2) potrzebował jedynie 19 sekund na zafundowanie brutalnego nokautu Philowi De Friesowi (MMA 9-3). Po niecelny prawym sierpowym Amerykanina obaj zawodnicy znaleźli się na ziemi, gdzie Mitrione błyskawiczną serią ciosów całkowicie pozbawił przytomności Anglika. Tym samym były zawodnik NFL powrócił po bolesnej porażce w starciu z Royem Nelsonem.

Zdecydowanie najlepszą walką gali w stolicy Szwecji było starcie Brada Picketta (MMA 23-7) z Mike’iem Eastonem (MMA 13-3). Od pierwszych sekund zawodnicy nie szczędzili sobie solidnych razów. W początkowej fazie pojedynku to Anglik trafiał celniejsze i mocniejsze ciosy, podczas gdy Easton starał się przenosić walkę na ziemię, niestety dla niego nieskutecznie. W drugiej rundzie pojedynek się wyrównał, głównie dzięki przewadze siłowej Amerykanina, a cała odsłona zakończyła się szaloną wymianą uderzeń pięściami i łokciami pod klatką. Koniec pojedynku ponownie należał do wyspiarza, który obalał i kontrolował przeciwnika w parterze. Ostatnie sekundy przyniosły kibicom kolejne ostre wymiany w krótkim dystansie, ale żaden z zawodników nie ugiął się przed naporem rywala. Po piętnastu minutach sędziowie nie byli jednogłośni – dwóch widziało wygraną Picketta 30-27, jeden zwycięstwo Eastona 29-28.

Cierpliwa taktyka walki w parterze przyniosła Diego Bandao (MMA 16-8) zwycięstwo w pierwszej rundzie nad Pablo Garzą (MMA 12-4). Zwykle agresywnie boksujący Brazylijczyk, tym razem postanowił wykorzystać swoje jiu jitsu. Po przeniesieniu walki na ziemię, Brandao powoli pracował nad przejściem gardy. Gdy mu się to udało, z pozycji bocznej zapiął na Garzie trójkąt rękami i, mimo rozpaczliwej obrony, Amerykanin musiał ostatecznie odklepać perfekcyjnie zapiętą technikę.

Główną kartę sztokholmskiej gali zwycięsko otworzył Akira Corassani (MMA 11-3), wypunktowując Robbiego Peraltę (MMA 16-4). Zawodnicy podzielili się zwycięstwami w dwóch pierwszych rundach – Szwed wygrał pierwszą, Peralta kolejną, głównie dzięki prawemu sierpowemu, którym solidnie zranił Corassaniego. W decydującej odsłonie uczestnik jednego z sezonów TUF-a zdecydował się na przenoszenie walki na ziemię, co zaowocowało jego zwycięstwem u sędziów.

W najlepszym starciu undercardu, największy faworyt szwedzkich kibiców pod nieobecność Alexandra Gustafssona Reza Madadi (MMA 13-3) powrócił z dalekiej podróży w pojedynku z Michaelem Johnsonem (MMA 12-8). Zapaśnik pochodzący z Iranu kontrolował rywala od pierwszej minuty pojedynku, ale pod koniec otwierającej rundy dał się trafić bardzo mocnym kopnięciem na głowę, które sprawiło, że do przerwy musiał się bronić przed nokautem. Minuta odpoczynku pozwoliła jednak Szwedowi na dojście do siebie i kolejne fragmenty walki przyniosły mu dominację w parterze nad bardzo słabym w tej płaszczyźnie rywalem. W trzeciej rundzie sprytnie dopięte duszenie brabo z pozycji bocznej zmusiło Johnsona do odklepania i wywołało wybuch radości na szwedzkich trybunach.

Dobrze znany z pojedynków z Polakami Tor Troeng (MMA 16-4-1) nie miał większych problemów z poddaniem Adama Celli (MMA 4-1) w swoim debiucie w największej organizacji na świecie. „Szwedzki Młot” szybko przeniósł walkę na ziemię, a następnie po metodycznej pracy przeszedł do pozycji bocznej. Kilkanaście sekund później miejscowy bohater zdobył plecy Amerykanina i z tej pozycji zapiął kończące walkę duszenie.

W pierwszym pojedynku Szwecja kontra reszta świata na sztokholmskiej gali UFC Adlan Amagov (MMA 12-2-1) nie dał szans reprezentantowi gospodarzy Chrisowi Spangowi (MMA 5-2), fundując mu porażkę decyzją sędziów. Czeczen punktował przede wszystkim szerokim arsenałem kopnięć bitych w rożnych płaszczyznach i nierzadko z obrotu. Dodatkowo trenujący w USA Amagov udanie obalał rywala w drodze do wygranej w pełnym wymiarze czasu.

Efektownie walczący Irlandczyk Conor McGregor (MMA 13-2) nie zawiódł swoich fanów w pierwszych pojedynku w UFC. Były mistrz Cage Warriors w dwóch kategoriach wagowych potrzebował jedynie 67 sekund na zastopowanie Marcusa Brimage’a (MMA 6-2). „Notorious” od początku starcia trafiał rywala ciosami podbródkowymi. Po dwóch takich uderzeniach i kolejnym sierpowym posadził rywala na deski i wykończył ciosami w parterze.

Niepokonany Ryan LaFlare (MMA 8-0) udanie zadebiutował w UFC, ponieważ wysoko na punkty wypunktował Bena Allowaya (MMA 13-4). Amerykanin górował nad rywalem przede wszystkim zapaśniczo, co otwierało mu drogę do prób przejścia gardy w parterze oraz na ataki w stójce, głównie kolanami na głowę. Mimo że LaFlare był już wyraźnie zmęczony pod koniec drugiej rundy, udało mu się wygrać również ostatnie starcie i cały pojedynek 30-27 u wszystkich sędziów.

Tom Lawlor (MMA 9-5) wyraźnie przegrywał z Michaelem Kuiperem (MMA 12-2), ale w drugiej rundzie udało mu się poddać Holendra ciasną gilotyną. W pierwszych pięciu minutach skutecznie bronił prób obaleń zapaśnika z USA i sam potrafił powalić go na plecy, gdzie atakował ciosami. Mimo problemów z kolanem, Lawlor potrafił jednak odwrócić trudną sytuację i na początku drugiej rundy, skacząc do gilotyny, odklepać przeciwnika.

W szwedzko-szwedzkim starciu, które otworzyło drugą galę UFC w Sztokholmie Papy Abedi (MMA 9-2) niejednogłośnie wypunktował Besama Yousefa (MMA 6-2). Pojedynek miał wyrównany przebieg, a obaj zawodnicy wymieniali sporo mocnych ciosów w klinczu i zdobywali obalenia. W początkowej fazie walki „Makambo” był zawodnikiem dyktującym warunki, ale wraz z upływającym czasem przewagę zaczął zdobywać Yousef. Nie wystarczyło mu to jednak na przekonanie do siebie więcej niż jednego sędziego.

Walka wieczoru:

205 lbs.: Gegard Mousasi pok. Ilira Latifiego przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27

Główna karta:

155 lbs.: Ross Pearson pok. Ryana Couture’a przez TKO (lewy sierpowy i uderzenia w parterze), 2. runda, 3:45
265 lbs.: Matt Mitrione pok. Philipa De Friesa przez KO (uderzenia w parterze), 1. runda, 0:19
135 lbs.: Brad Pickett pok. Mike’a Eastona przez niejednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 28-29
145 lbs.: Diego Brandao pok. Pablo Garzę przez poddanie (trójkąt rękami), 1. runda, 3:27
145 lbs.: Akira Corassani  pok. Roberta Peraltę przez jednogłośną decyzję, 2 x 30-27; 29-28

Pozostałe:

155 lbs.: Reza Madadi pok. Michaela Johnsona przez poddanie (brabo), 3. runda, 1:30
185 lbs.: Tor Troeng pok. Adama Cellę przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda, 3:11
170 lbs.: Adlan Amagov pok. Chrisa Spanga przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
145 lbs.: Conor McGregor pok. Marcusa Brimage’a przez TKO (uderzenia w parterze), 1. runda, 1:07
170 lbs.: Ryan LaFlare pok. Bena Allowaya przez jednogłośną decyzję, 3 x 30-27
185 lbs.: Tom Lawlor pok. Michaela Kuipera przez poddanie (gilotyna), 1. runda, 1:05
170 lbs.: Papy Abedi pok. Besama Yousefa przez niejednogłośną decyzję, 2 x 29-28; 28-29

Bonusy po 60 tys. $
Walka wieczoru: Brad Pickett vs. Mike Easton
Nokaut wieczoru: Conor McGregor
Poddanie wieczoru: Reza Madadi

436 KOMENTARZE

 1. A teraz i Abedi na plecach…ależ słaba postawa Papy'ego. Dadzą mu decyzję? Pod siatką dużo był i to plecami, w stójce głównie obrywał, zero gardy, tylko tajski klincz nieudanie trzymany.

 2. Oboje wyleca. Wygrany po nastepnej walce.

  Typowe ofiary polityki ufc sciagania zawodnikow, tylko ze wzgledu na narodowsc.

 3. Tez bym dal 29:28 w druga strone.

  (ale ciii, punkty w typerze sie zgadzaja Cool)

 4. Kiepska walka na start…chęci więcej miał Yousef, więcej działał, ale cóż, kto inny punktuje 🙂

 5. No nieźle…ani nie dopinał tej gilotyny, ani nic, a tu się Kuiper w końcu poddał. Rzadko takie coś się widzi…albo zapięta ciasno od razu albo jednak po takim wyleżeniu jeden odpuszcza bądź drugi wyjmuje głowę. Słabo to na razie wygląda szczerze mówiąc jak na UFC.

 6. Pierwsze dwie walki – mega słabe. Jeśli chodzi o ostatnią walkę, no to naprawdę mistrzowie taktyki (jeden próbuje obalać, ale nie może tego zrobić, drugi poczuł się zbyt pewnie i wpieprzył się w gilotynę)

 7. Lawlor szacunek za wyjscie przy Goodbye |Horses-milczenie owiec 

  Macha  tego zioma wciaz ryje mi banie

  Gilotynka tez niczego sobie

 8. Lawlora z Carmontem przekrecili, tu jednak mial sporo farta.

  Co nie zmienia faktu, ze kolejna dwojka do zwolnienia.

   

  dobre promo foxa!

 9. Jak się nazywa piosenka co leciała chwilke temu? coś tam śpiewa when i call you name chyba.

 10. Teraz już nie ma nieobchodzącego mnie zestawienia 🙂 oby były lepsze walki niż dwie pierwsze.

 11. Skąd ta kumulacja pieprzyków czy tam piegów akurat na barkach Lawlora i LaFlare'a 😉

 12. Skąd ta kumulacja pieprzyków czy tam piegów akurat na barkach Lawlora i LaFlare'a 😉

  Za duzo makaronu jedza 🙂

 13. za kazdym razem jak widze pozycje polnoc -poludnie ,jak teraz, brakuje mi priedowskich kolan w parterze na glowe

 14. Bo ta karta jest podzielona na 2 czesci, a nie jak w przypadku foxa czy ppv na 3.

 15. Benny się broni, choć dość słabo. LaFlare fajnie się prezentuje, dobry dodatek do dywizji może być.

 16. @Born2kill – to takie standardowe miejsce na piegi 😉
  Dobra wersja Goodbye horses pochodzi z filmu Clerks 😀

 17. wszystkie gale poza Usa ,Kanada, Brazylia maja tylko karte glowna transmitowana w OS

 18. Nigdy nie zwróciłem uwagi jakoś. Zawsze twarz miejscem głównym mi się wydawała, a na ciele to dość różnie rozłożone bywało, ale i równo w miarę. Nieważne, ale dzięki za odpowiedzi 😀 Mi za to co rusz nowe pieprzyki się pojawiają, aż zaczyna to drażnić w pewnym sensie.

 19. LaFlare spokojnie na punkty, szkoda że nie wygrał przez suba bo mógł być komplecik punktów do typera – za tę walkę oczywiście (i tak póki co idzie dobrze – 32/36 pkt).

 20. To już czyste lenistwo żeby nie znaleźć linka do walk,które są za darmo ogólnodostępne.

 21. Do tego podane wcześniej 3 razy w temacie 😛

  Kontakt do mnie: cactusmma @ gmail . com

 22. Tak pewnie ktoś zaraz napisze o linka.

  Ktoś wie kto dziś będzie komentował gale z Janiszem? Oby nie Miras…
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 23. Jeśli Okniński będzie komentował, to ja przerzucam się na streama…

  Oby walka była emocjonująca jak staredown Laughing

 24. Nie jestem na czasie z gadzetami – co Marcus za badziew ma no oku/uchu ?

   

  Jesli Mirek bedzie komentowal obiecuje dobrze skometowac to na FB orange 🙂 z resza Janka tez sie slabo slucha 🙁

 25. Pięknie go w dystansie trzymał! Dobrze postawiłem na McGregora, wreszcie jakaś fajna walka Smile

 26. McGregor stójka fajna, coś a'la styl, na którym sam się wzoruje, ale czemu brak gardy tym bardziej przeciw strikerowi? Zemści się to kiedyś na nim. No i weź po takiej walce czekaj 3 miesiące lub więcej na kolejną? Ja bym nie mógł tak rzadko walczyć 😀

 27. Ja wiedziałem, że McGregor to wygra. To jest kot !!! Redakcja typowała czarnucha, nie znacie się 😛

 28. Conor jest niesamowity ! Ciekaw jestem jego występu na tle lepszych zawodników 

 29. Po co planowac…jak jesteś dobry to wchodzisz i rozpier**lasz rywala, bez myślenia jak obejść jego mocne strony, narzucasz swój styl i jest jazda 🙂

  Więcej tak energicznie walczących chce widzieć!

  Wow, faktycznie, nie dawanie na MC walki Madadiego to grabież marketingowa.

 30. "Po co planowac…jak jesteś dobry to wchodzisz i rozpier**lasz rywala, bez myślenia jak obejść jego mocne strony, narzucasz swój styl i jest jazda :-)"

   

  So true, gameplany nie mają nic wpsólnego z prawdziwą walką wg. mnie. Tylko w nielicznych przypadkach. Jak np. Condit z Diazem.

 31. to czyli wygrana caina z jdsem nie byla prawdziwa walka bo mial zajebisty gameplan?

 32. Z niecerpliwoscia bede wypatrywal kolejnej walki Irlandczyka. Swietnie to skoczyl, dobrze sie prezentowal, ciekawe czy w koljenych starciach tez bedzie tak lekkomoyslnie trzymal garde…

 33. Redakcjo nie znacie się:D CONOR MCGREGOR!!! Wiedziałem, że rozjedzie Brimage. Spokojnie dostosował się do agresji Brimage i rozebrał go na części. Mcgregor powinien szybko zdobyć pozycje pretendenta.

 34. So true, gameplany nie mają nic wpsólnego z prawdziwą walką wg. mnie. Tylko w nielicznych przypadkach. Jak np. Condit z Diazem.

   

  Ty tak na powaznie ?

 35. Ale wy trujecie z tą gardą. Anderson też jej nie trzymal z Lebenem i co? 😉

 36. mały błąd

  Tom Lawlor pok. Michaela Kuipera przez poddanie (gilotyna), 1. runda, 1:05

  pokonał go w drugiej rundzie

 37. Tidzej, jak bedzie okazja to jeszcze raz z checia zobacze te walke bo cos mi sie wydaje ze przez takie trzymanie gardy nie wiele brakowalo zeby walka skonczyla sie odwrotnym wynikiem. Niemniej jednak bardzo podobala mi sie jego walka i poczucie dystansu.

 38. Jak on sie w tej Czeczenii przed KSW ukryl ? Moze tylko Ci slabsi daja sie zlapac ? 🙂

 39. może temu Czeczenowi przyznamy obywatelstwo? W UFC już jest, jedna szopka mniej 😉

  herrflick, mylisz Czeczenię z Afryką! 

 40. Mi się wydaje, że Cain powinien skończyć JDS'a w 1 rundzie, ale zrobił co innego w ich drugiej walce. Nie można mówić, że wybrał łatwiejszą drogę, ale…Niektórzy gameplan stawiają zbyt wysoko w wartościowaniu, a gameplanem się wygrywa, gdy umiejętności obu są naprawdę wysokie i trzeba szukać pewnych, taktycznych zagrywek. W innym wypadku decyduje przede wszystkim narzucenie własnego stylu i nieprzewidywalność zawodnika. Zwykle jednak gameplan zawodnika na walkę można w sumie przewidzieć przed walką…i dlatego zawsze trzymanie się go jest błędem.

 41. Teraz walka dwóch lubianych przeze mnie TUFowców. Nie wiem komu kibicować.. 😛

 42. No to teraz jedna z walk, które najbardziej interesują mnie na dzisiejszej gali. Myśle, że Cella jest niedoceniany po nokaucie z TUF'a, lecz obstawiam pełną kontrolę ze strony Szweda.

 43. Wynik był formalnością. Amagov dobre kopnięcia zaprezentował, a Szwed mocno bezbarwny.

 44. Mess tak to twn.

  Nie wiem skąd ta podnieta Hall of Famem…nie dość, że to już stare, to jakieś takie słabe 😉

  Mam nadzieję, że dwie ostatnie walki, a zwłaszcza ostatnia skończy się szybko to zdążę się przetransportować do domu na Orange i UFC w TV, a nie na kompie.

 45. Amagov próbował Ezekiel choke. Nigdy nie słyszałem o tej technice.
  Ezechiela to tylko kojarzę z Pulp Fiction jak cytował Jules jakiemuś gościowi przed egzekucją 😉

 46. To duszenie to łatwiej w kimonie wykonać, ale w "no gi" to już szał 😀

  (Na KSW 3 chyba Chmielewski poddał tym Jurasa)

 47. Swoją drogą ciekawe, że Cela i Troeng (to jasne czemu…) debiutują w UFC szybciej niż zwycięzca programu czy ktoś kto wygrał chociaż walkę w programie:)

 48. ja pierdole! kompletnie zapomniałem, że gala dzisiaj wcześniej i zagrałem sie w half-life 2:D

  proszę, dajcie streama i powiedzcie czy przegapiłem fajne walki

 49. a co to za roznica kto kiedy debiutuje jesli wszyscy maja to zagwarantowane? bardzo dobrze, bo to swietny sezon – to bedzie sygnal dla nastepnych zeby sie nie opierdalali i walczyli o angaz jak o zycie.

  licze na Celle, niech czaruje jakies poddanie.

 50. Jest jakś opcja wglądu do swoich typowań? Bo jestem ciekaw ile już trafiłem.

 51. Stoner, chyba tylko McGregora możesz naprawdę załować 😉

  Cella mnie zawiódł, trudno, jego kariera…No i 1 porażka w karierze, choć ciężko nie pamiętać nokautu Halla w nieliczonej walce, bo TUF'owej, choć KO w 1 r. przerywa walkę niezależnie czy miałaby trwać 2, 3 czy 5 rund 😉

 52. Niepotrzebnie stawiałem na decyzję, ładne poddanie, jestem ciekaw kto będzie następnym przeciwnikiem Tora.

 53. Wygrana Tora była dużym prawdopodobieństwem. Ładne duszonko. Cella młody, jeszcze coś wygra. Szkoda typera bo uciekły 2pkt

 54. Egraam — z tego co pamiętam, to chyba nie da się. Dopiero jutro przy wynikach.

 55. Jak narazie wszyscy zwycięzcy trafieni, ale z rodzajami zakończenia walk trochę gorzej Laughing

 56. Teraz będą jaja…albo skończy się leniwie, ale wierzę jednak, że będą emocje, conajmniej jak na ważeniu.

 57. Dana wczoraj był na ważeniu, bo nie widziałem go wczoraj?
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 58. Conor wygrał, zawalczył w fajnym stylu, to i Dana nie będzie dolarów pod stołem żałował. Laughing

 59. Ja tam na main event jakoś specjalnie się nie palę. Pewnie będzie to typowe świniobicie.
  Znacznie bardziej czekam na walki Picketta i Mitrione.

 60. stoner

  Pytanie tylko czy wzrostem czy szczęką 😀 

  People need to calm down. If that’s the thing you’re most concerned in in your life, you need to get a life.
 61. Walka wieczoru pewnie o 22:30.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 62. Jak on przetrwał do końca rundy? Szacun.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 63. Bezradność Johnsona na glebie jest porażająca, biło mi to po oczach już w jego poprzedniej walce z Jurym. Oczywiście nic nie ujmując grapplingowi Mad Doga

 64. Ja piedziele, kibice są świetni i emocje na takiej hali muszą być zajebiste.

  Walka pewnie FOTN.
  „W mma można umrzeć czasem ze śmiechu z tych pozycji. Dosiad, srosiad, zsunięcia bioder, gorzej niż taniec towarzyski” Agnieszka Rylik

 65. Ależ walka! Po takiej bombie w 1 rundzie, Reza wrócił i zniszczył Johnsona. Walka wieczoru Laughing

 66. Jest!!! Brawo Reza! Po tym jak był bliski dostania nokautu w 1 rundzie, wrócił i wygrał 🙂

 67. Parter slaby u Johnsona, jedyna szanse mial w pierwszej rundzie ale tego nie wykorzystal.

 68. Madadi zajebiście! Strasznie się cieszę, że wygrał. Wyjście z klatki nie efektowne jak u Aldo,ale dopracuje to przy następnej gali w Szwecji, miejmy nadzieję już w maincardzie. Dana pewnie da mu szansę. Laughing

 69. AL – chłopie, proszę Cię, zmień z łaski swojej ten zjebany podpis, bo im częściej moje oko go łapie, tym bardziej denny mi się wydaje. Bez obrazy oczywiście, nic do Ciebie nie mam 😉

 70. REZA!!! JEST!!! Ale jednak te gale w Europie to mają atmosfere i doping!

 71. Komentatorzy mówią, że Medadi to najpopularniejszy zawodnik w Szwecji… jednak nie Gustafsson? xD

 72. Reza swoją osobowością kupuje ludzi, przez co pewnie będzie mocno wykorzystywany na galach w Szwecji, czy w innych europejskich krajach.

 73. Reza ładnie może zarobić jak zgarnie 2 bonusy.

  Ma ktoś stream na orange?

 74. Jak ktos ma streama z komentarzem angielskim to niech sie nie krepuje i wrzuci linka Laughing

 75. Był taki link kiedyś, co taki gościu ciągle go promował. Taka polska strona, co obok siebie były stream polski i angielski. Pamięta ktoś?

 76. oł jea Janek jako komentatror, no wlasnie szkoda, ze jako komentator. Kiedy widze takich zawodnikow jak Latifi to, az zal ze Blachowicza jeszcze nie ma w UFC 

 77. Można prosić o streama z Goldbergiem i Florianem?? z polskim komentarzem strasznie ciężko mi się ogląda.

 78. Ja tak mało się interesowałem tą galą, że nawet zapomniałem ją wytypować to koniec dla mnie w tym sezonie … wasze szczęście.

 79. Czy ktoś dobrze ogarnięty da mi streama Oglądałem na FB na dth tv nic nie ma . A na tych co daliście to sam głos bez obrazu

 80. jednak Jano – przyciszylem troche glos. co to w ogole za pomysl brac fightera na komentatora? rozumiem gdyby byl emeryt jakis. niech John zajmie sie treningiem.

 81. zaproszenie zawodnika do komentowania gali to nic złego, ale nie każdy ma do tego predyspozycje. Chętnie posłuchałbym np. Grabowskiego komentujacego jakieś UFC, nie jestem fanem komentarza Janka

 82. @Zychal, pierwszą runde włączyłem dopiero w połowie ale 2 i 3 runda jak nic dla Akiry. Czuje sie zawiedziony Peraltą D:

 83. Rzezcywiście wygrał Corassani czy znów dostał prezent od sędziów (walkę oglądałem z doskoku)?

 84. Walka w której emocji poza zamroczeniami trochę brakowało. Mam nadzieję, że teraz emocje się rozkręcą.

 85. Niespodzianka. Peralta wydawał się dość poważnym faworytem a jednak …

 86. potem także zamroczył Peralte i to chyba nawet dwa razy, zaliczył obalenie, jak dla mnie to nadrobienie strat

 87. Żeby nie mówić słynnego tekstu to sprawdzcie co napisałem pod typowaniem redakcji 😛 na tym poziomie i w tym sporcie ciężko o faworyta tak naprawdę, jeśli obaj są po odpowiednich obozach przygotowawczyh. Ja mocno zaskoczony nie jestem, choć raczej podejrzewałem, że Akira wygra to nokautem, a tu proszę.

  Dawać dalej, teraz już z domu, w TV. Fajnie, że jest Janek 🙂

 88. Ale sobie rekord poprawił Brendao… nie wierze, że 6 walk umknęło jakimkolwiek rankingom. Czy sobie dopisał wygrane z tufa, niczym Evans? xD

 89. Janek nigdy nie mierzył zasięgu…kurde jakie to nierealne się wydaje 😉 a warunki Garzy dla mnie normalne, bo dość mi bliskie, choć o +- dyszkę w dół w obu kwestiach 😉

  UFC, podobno dodaje Tufowe…ale ja już straciłem rachubę. Cella miał jednak 4-0 😉

  Brawo Diego! Liczyłem na niego w TUF'ie, liczę dalej. Chłopak jest tam, gdzie być powinien, w sportach walki 🙂

 90. Niezła robota Brendao. Garza z warunków nie korzysta w ogóle, nawet w muszej by go dociskali do siatki chyba…

 91. Brandao szybko i sprawnie tak jak się spodziewałem. Idealnie zatypowane 🙂

 92. Brandao szybko się uporał. Ładna i szybka wygrana.
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 93. Stoner, racja. Ani stójki, ani tu za bardzo nie pokorzystał z gardy. Z bocznej to już wygrała przewaga siły, która niewątpliwie jest u Diego, a umiejętności BJJ bardzo wysokie. Garza to idealny przykład kogoś niewygodnego dla Diego…tzn nie Garza, a jego postura, ale kopiąca, dobrze chodząca i broniąca obaleń, a jeśli parter…to garda, łokcie z góry, opleciony rywal jak w sieci pająka powinien być…a tu nie było nic z tego 😉 Do wywalenia jak nie będzie pokazywał, że może namieszać, a może i już…

 94. Dubel. Do usunięcia.
  Once you’ve wrestled, everything else in life is easy.

 95. malo nokautow tylko narazie McGregor za to duzo poddan ciekawe ktore zdobedzie bonus

 96. Mousasi zgarnie KO kolanem…chyba, że wyskoczy poza octagon, bo rywal niziutki jak na tą kategorię 😉

 97. Teraz jest kandydat na KO wieczoru, jeśli tu decyzji nie będzie. One punch kontra mega-eksplozywny Mike i wcale nie stawiam tu wszystkiego na Brada, choć tak doświadczony striker jak on nie powinien dać się pokonać w tym pojedynku.

 98. bankowo chyba że Matt odeśle do krainy snów rywala co w wadze ciękiej wygląda zawsze fajnie Evil

 99. Wracając do walki Corsosani vs Peralta to Venom napisał na twetterze, że punktował 29:28 dla Peralty

 100. To posłuchajmy sie wyroczni…

  Co do walki to ciężko sie to punktuje, łeb w łeb

 101. Fajna runda, właśnie takie powinny być remisowe…choć można wyliczać, który więcej trafił = Anglik, a kto więcej kontrolował klincz itp.

 102. Bez jaj, gdyby walka trwała 2 rundy to bym bez wahania dał tym panom remis. Jaki jest sens rozstrząsać komu dać te 10-9 kiedy zawodnicy idą tak łeb w łeb, że każdy cios otrzymuje od razu odpowiedź a na obalenie odpowiada sie obaleniem?

 103. szczerze mówiąc to z Janka słaby komentator, strasznie stronniczy, zna Eastona i cały czas chwali jego ruchy, biedny Janisz ratuje sytuacje dopingując Picketa cały czas :), czuję się jak bym słuchał 2 trenerów którzy wystawili swoich zawodników do walki, Błachowicz powinien być bardziej bezstronny….walka dobra i wygra Picket 🙂

 104. Niestety, kwestie drabinkowe przesądzają o tym, że sędziowie mają wybierać wygranego 😉 Zwłaszcza w UFC, gdzie hierarchie są dość konkretne i ruchy w nich potrzebne i pożądane, ale czy to na pewno dobre?

  Bardzo fajna walka, brawa dla obu, kto by nie wygrał, może to iść w obie strony.

 105. Nie widzi mi sie split, ale dobrze to odwzorowuje jak trudny był to do oceny pojedynek

 106. Brawo dla Brada! Zasłużona wygrana. Brad zawsze daje bardzo fajne walki, w których nie brakuje emocji. Wychodzi żeby walczyć. Smile

 107. Bo w koguciej i muszej walczą najciekawiej 😉 Ave WEC! 🙂

  30:27 u dwoch sędziów dla Anglika? Dobrze słyszałem? Bo Janek powiedział, że ostatnia runda zdecydowała…kto się myli?

  EDIT: Spojrzałem na 1 stronę. Jednak tak było, dziwne to, że jeden widzi 29:28 dla Mike'a, a dwóch aż 30:27 dla Brada, choć walka wyrównana to pogląd sędziów powinien być zbliżony bardziej 😉

 108. Ja nie widzę problemu w punktowaniu 30-27 dla One Puncha. Sam tak punktowałem.

 109. Pickiet dał zajebistą walkę, bardzo go lubię i mam nadzieję, że będziemy go oglądać w czołówce 😉

 110. Mitthead 🙂 no na takim poziomie walki wygrywa, jednak z najlepszymi nie ma szans 🙂

 111. Już widzimy następnego w kolejce do zwolnienia, szkoda, że de Fries pokazał się tak beznadziejnie.

 112. Lubię jak striker pokonuje parterowca 🙂 11 punktów mi wpadło 🙂

 113. Ale dzisiaj do mnie kasy leci 😀 Jeszcze tylko Pearson wejdzie to odbiję sobie wszelkie straty na UFC z ostatnich 2-3 lat 😛

 114. pewnie znow cos z prelimsow bedzie

  na europejskich galach Ufc jakos latwiej zarobic:)

 115. Mitrione dobre ciosy w parterze. Raz, dwa i po walce. Dwa łokcie, ciosy. Phil nie zdążył się się zorientować, że jest na plecach, a już spał. Laughing

 116. Szybko poszło 😉 Logan jak mogłeś postawić na De Friesa w tym starciu :(?

 117. Spodziewałem się, że ten DeFries padnie, leszcz i tyle. Jak oglądałem jego walkę z Olim thompsonem to się dziwiłem co on robi w UFC pomimo, że wygrał

 118. Da sie jakoś sprawdzic jak typowałem walki w typerze ? Nie moge tego ogarnąć jakoś Sad

 119. Zaryzykowałem bo był dobry kurs. Ale pojedyncze walę, więc póki co i tak idzie mi dobrze 😉

 120. Matt pozytywnie mnie zaskoczył, teraz mam nadzieję na mocniejszego przeciwnika dla niego!

 121. Mitrione jaki burak musiał w tak popchnąć tego małego „ludka” obsługi

 122. Pierwszy raz oglądam UFC na żywo szkoda że nie od początku.

  Ale mam zaciesz Yahoo

 123. Szkoda że Lavara Johnsona zwolnili z UFC .Było by świetne zestawienie z Mitrione dwóch napinaczy-cwaniaków.

 124. Pomijając sam komentarz to w orange gorzej się ogląda tą walke. Prawie nie słychać dopingu kibiców i emocje przez to są o wiele mniejsze. Komenatrz też jakiś usypiający.

 125. Zwolnili go po tym jak wpadł na badaniach dopingowych ze zbyt wysokim poziomem testosteronu.

 126. Nie słyszałem przemówienia Rezy wcześniej, ale wygrał u mnie " I want a beeeelt! I"m joking!" 😉

 127. Hehe, Janek ochrzcił młodego Couture'a zapaśnikiem 😉 A on raczej z MT się wywodzi 😉 Błędy się zdarzają każdemu, ale to najlepszy dowód dla pewnych niedowiarków, że np.dziennikarz może mieć większą wiedzę o MMA niż ktoś trenujący/walczący. Przynajmniej na tyle by o tym sporcie rozmawiać i go komentować 😉 To nawet logiczne. Fighter ma walczyć, a dziennikarz ma czytać, wnikać, dociekać, kto myśli, że to nie daje wiedzy ten chyba w ogóle nie myśli 😉

 128. Zobaczymy czy Ryan jest tak dobry jak ojciec mimo że to tylko waga lekka.

 129. Jak Pearson tego nie wygra to będę megazaskoczony. W tym miejscu powinien być Noons i starcie od razu jarałoby mnie bardziej 😉

 130. Arrrrr. Sonnen middleweight champion! Janek&Juras you sux like your Bones. WAR SONNEN

 131. Walka jak na razie dupy nie urywa, a Pearson zaskakująco pierwszą runde ma totalnie w plecy

 132. No Ryan urwał runde wciskając Anglika…nie spodziewałem się, że ten drugi taki bierny będzie w stójce, tak to tego nie wygra, ale czuję, że upoluje nokaut jeszcze…;)

 133. Pearson jednak zrobił to co miał zrobić ale całą walke wyglądał strasznie słabo i letargicznie. Ciekawi mnie czy Dana będzie dalej kutasem wobec Randyego i wywali mu syna za te przegraną xD

 134. Myślę, że Anglik specjalnie chciał by Ryan się wyszalał, zmęczył próbami…2 runda już mocno dla Anglika i 3 nie była potrzebna. To miał zrobić Noons, a tak oszukali go sędziowie w ostatniej gali Strikeforce 😉

  EDIT: Mówiłem, że to żaden zapaśnik, choć oczywiste, że jakimś leszczem nie jest i być nie może przy takim ojcu.

 135. całe szczęscie Couture przegrał, bo nie zniósł bym tego nudziarza w dalszych walkach na main cardzie 🙂

 136. @Malymaja info z sherdoga Wpadł na testo.I jeszcze inni mieli pozytywy. Redakcja już nie umieszcza info o DOPINGU bo mają dość bzurnych dyskusji ….B2K 🙂

 137. Dana mówił, że to nie ma nic współnego, więc pewnie Ryana jeszcze zobaczymy. Dana miał rozmowę z Ryanem na ten temat przed podpisaniem kontraktu. Co do walki, to bardzo się cieszę z wygranej Rossa. Miał w 1r problemy po nieciekawej rundzie i nie mógł się rozkręcić. Jednak zrobił co do niego należało. Ryana pewnie zobaczymy, chociaż nie zachwycił niczym.

 138. I bardzo dobrze, zbyt wielu dobrych zawodnikow stracilo prace w UFC aby bylo tam miejsce dla mlodego Coutura. Dana raczej sie nie zmartwi takim obrotem sprawy i z czystym sumieniem wyleje synka.

 139. Panowie steam mi siadł … poczestujcie jakimś działającym linkiem

 140. nie widze zbyt duzych szans litifiego na wygranie. Walka nie potrwa pewnie nawet do decyzji

 141. Latifi to zdecydowanie nie ten poziom co Mousasi. Szkoda tylko, że Gegard walczy tak zachowawczo.

 142. hahaha kolejne 12 punktów 🙂 ale punktów natrzaskałem chyba będę w drugiiej 10 🙂

 143. Tak to Janek mówił, że kopnięcia na staw niebezpieczne, a tu proszę jaka historia z Gegardem. Po próbie obalenia, to może je też zabronić :D?

  Czy takie kopnięcia mało robią? Jak widać dużo…mogą uszkodzić rywala w jednym momencie. Czym jest taka akcja przy twierdzeniu Gegarda podobno, że polowałby na rozcięcie rywala jakby jednak walczył z Alexem? Wiadomo, inna skala "kontuzji", ale świadoma chęć spowodowania jej, a nie wygrania dzięki umiejętnościom.

  Temat zamknięty był to teraz wstawiam tamtą myśl.

  A co do ME…Szwed zaskoczył pozytywnie. Szczękę miał, kondycja nie siadła mimo takiej masy, odgryzał się czymś czasem choć nie powinien mu Gegard na to pozwolić.

 144. Liczyłem, że z powodu zmiany rywala na słabszego to Mousasi przyciśnie go i skończy przed czasem, a tu taki zonk.

 145. Łatwe zwycięstwo Gegarda.

  Krótkie podsumowanie: gala średnia, wiele bardzo nudnych pojedynków bez historii sprawiało, że momentami przysypiałem. Najlepszy show zdecydowanie w wykonaniu Madadiego, plus znakomity występ McGregora. Całkiem niexle poszło mi w typerku: jeśli dobrze liczę to zdobyłem 98 na 140 pkt.

 146. Mousasi musial sie mocno pilnowac, zeby nie zasnac w tej walce. Szwed nie dosc, ze nie na poziomie Gegarda to jeszcze nieprzygotowany.

 147. Słaba walka nie godna ME. Nie widzę Gegarda jako osoby która mogłaby coś namieszać w tej dywizji.

 148. Ale mnie Gegard wkurza tym swoim zniechęceniem. Ilir jak na krótki czas pczygotowań i tak mocnego przeciwnika pokazał się nienajgorzej. Dodając do tego, że publiczność szwedzka darzy go sympatią to pewnie trochę zabawi w UFC.

 149. Mousasi chyba z większym entuzjazmem buty zakłada. Walka na takim kompletnym wyjebaniu. W sumie lewym prostym i jedną ręką zdominował całkowicie Latifiego. Po walce wygląda jakby szykował się do rozgrzewki, a nie walczył 15min.

 150. czy mi sięwydaję czy podczas wywiadu z Mousasim trybuny już były puste?

 151. Powiedzial, ze byl kontuzjowany.

  @down

  Szwed na pewno dostanie jeszcze szanse.

 152. Mousasi cienko, takiego Ilira powinien zjeść, wysrać i znokautować w pierwszej rundzie. Latifi przygotowany wyszedł do walki redaktor Kowalik miał rację co do tego. Mam nadzieje, że UFC doceni Szweda i da mu jeszcze jakieś walki w anderkardzie.

 153. Se Holender potrenował lewy prosty i to by było na tyle… Dupa a nie ME z tego wyszedł.

 154. "Ilir jak na krótki czas pczygotowań i tak mocnego przeciwnika pokazał się nienajgorzej."

   

  A co musialby zrobic by wypasc slabiej, dac sie znokaltowac rywalowi nie dazacemu w ogole do nokaltu ?

 155. Lafiti? Still better than Manhoef. Licze ze starcie ze Szwedem dojdzie do skutku jeszcze w tym roku

 156. Sliczny boksik, love it. Gegard jest zajebistym zawodnikiem, mistrz amatorski Holandii w boksie, co widać. Śliski jab, strzelany z obręczy barkowej. Kenny Florian mówił ,że Latiffi nie może go trafić tym sierpem, bo Gegard jest za szybki. a szybkość tu nie miałą nic do rzeczy. Nawet ten Latiff był bardziej eksplozywny niż Gegard i miał lepsze przyśpieszenia. Samym dystansem go wyciął jak dzieciaka. Świetne bloki na sierpy wewnętrzne. Presja w stylu Wladimira K. Podchodzę na maksa blisko, kontroluje Cie jabem, ale jak podskoczysz, to ja sobie odskoczę i pozwolę Ci się wystrzelać. Aż w końcu Ci się odechce mnie bić jak się zbliżam. I konsekwetnie presja, jab, presja, jab. Żadnych niepotrzebnych spinning fistów, żadnej wazeliny. Gustafssona to on zjada skillami. Podróbka Jona Jonesa przegrała by tą walkę.

 157. Zawodnik godny walki wieczoru ale cóż … Dobrze, że się to już skończyło bo zalatywało żenadą. Żeby nie było, że jedziemy tylko na Latifiego, Gegard nie zachwycił ale jeśli kontuzja jest prawdą to można go usprawiedliwić ale trochę. Mauler raczej nie powinien mieć problemu ze zwycięstwem jeśli walka doszłaby do skutka na tej gali.

  Gala ogólnie udana. Pozostałe walki w pełni zrekompensowały "emocjonującą" walkę Mousasiego z Latifim.

  Dana ma ciężki orzech do zgryzienia komu wysłać przelew za KO 

  http://www.youtube.com/user/TheVoranek

 158. latifi nieprzygotowany? widze, znowu ta sama gadka, jak w przypadku karagolu.. gosc pomogal w przygotowaniach gustafssonowi, wiec byl jak najbardziej przygotowany. przeciez nie zadzwonili do goscia tydzien przed gala i wyrwali z wakacji na ibizie, zeby wrocil do kraju bic sie na ufc. pewnie wiedzial wczesniej od gegarda, wiec mogl wczesniej zaczac sie nastawiac na pojedynek.

 159. Dla mnie to zagadka dlaczego Gegard zawsze przed walką jest chory albo podziębiony. Może za mało witaminek łyka, też taki zamulony :D. No ale i tak gratuluję, zdrowia dla Gegarda

 160. Gegard nic nie pokazał jak dla mnie, Latiff zdobył większy mój szacunek.

 161. swoja droga w walce gustafssona z mousasim stawiam na tego drugiego;)

 162. Moze ME w Elku okaze sie bardziej fascynujacy 🙂 Wlasnie wychodza zawodnicy.
  Kamil „Augustowski Drwal” Walus – parter drewniany jak jego pseudonim

 163. Dla mnie to zagadka dlaczego Gegard zawsze przed walką jest chory albo podziębiony. Może za mało witaminek łyka, też taki zamulony 

  podobno jak się "bije" to łatwiej się przeziębia 😉

  a tak serio to w Holandii dopiero dziś słońce wyszło, więc nie dziwota, że bidulek coś złapał.

 164. Gala spoko, jakby była w nocy to raczej bym nie dotrwał ale fajne Brabo, mocny trójkąt, walka Madadiego dobra i reszta na sensownym poziomie poza Latifim. Liczę, że juz go nie zobaczymy…jego miejsce jest na galach Brutall. Gegard wygląda jakby jego twarz była nafaszerowana botoksem – 0 emocji. Gameplan chyba lekko wyproszony przez White'a, dał pewnie trochę pod stołem za to żeby Gegard nie kończył za szybko bo mógł, mógł wprowadzić dużo wcześniej kilka szybkich kombinacji i by było po zabawie. Oby ta walka doszła do skutku jeszcze latem, a Latifi w zasadzie dobry dla Pudziana 

  E: Na Eurosporcie jest od 21 do 24 turniej Superkombat…będzie walczył zestawiany z Mariuszem od kilku lat Alex Lungu.

 165. ME – tragedia. Reszta gali na plus, McGregor i Madadi dla mnie najwięksi bohaterowie : )

 166. Pearson skrecil (zwichnal?) kostke przed walka. Stad rowniez jego taka zachowawcza postawa.

 167. Papy Abedi – Besam Yousef

  Papy Abedi pokazał w tej walce jak bardzo jest niemądry, żeby nie użyć słowa głupi. Gdy na dystans jego cepy dosięgały bez problemu głowy Józefa, momentalnie pakował się w klincz w którym przegrywał. Jak dla mnie Syryjczyk został nieco oszukany decyzją sędziów

  Tom Lawlor – Michael Kuiper

  Wielki plus dla Kuipera, bo pokazał że jest solidnym fighterem. Jego judo wyśmienicie wyglądało w starciu z zapasami ,,Filthy'ego". Poćwiczy chłopak obronę przed gilotynami, to może być naprawdę dobrym graczem w przyszłości. 

  Ben Alloway – Ryan LaFlare

  Nudna walka, w której Australijczyk zawiódł mnie, i przy okazji zniszczył mi kupon ( a T. Chmurze 12 punktów w typerze). Poziom jego walki jest niski ,słabe zapasy defensywne i kiepski parter, mimo prób trójkątów. Po następnej walce Dana może powiedzieć mu ,,papa". Amerykanin z kolei też mi nie zaimponował, i chcę zobaczyć jak rozprawi się z nieco mocniejszym rywalem. 

  Marcus Brimage – Conor McGregor

  Bardzo dobra walka, Irlandczyk na wielki plus. Brimage to nie jest pierwszy lepszy piórkowy na debiut, lecz solidna firma, zawodnik który w UFC zawsze był underdogiem i zawsze wygrywał. Ciekawy jestem postawy McGregora w starciu z jakimś dobrym zapaśnikiem. 

  Adlan Amagov – Chris Spang

  Walka bardzo nudna, bardziej szermiercza niż kickboxerska, więc nie ma co się rozpisywać. Spang nie pokazał nic. 

  Tor Troeng – Adam Cella

  Zgodnie z moimi oczekiwaniami Szwed rozprawił się z ofiarą obrotówki Halla w pierwszej rundzie. Niestety ale Adamowi brakuje jeszcze doświadczenia i umiejętności by znaleźć się w UFC. Jednak w przyszłości , zobaczymy co los pokaże. ,,The Hammer'owi" długiej kariery w największej organizacji również nie wróżę, jako że jest zawodnikiem, no cóż , przereklamowanym. 

  Michael Johnson – Reza Madadi

  Reza Madadi dołącza do mojej kategorii ulubionych lekkich. Wspaniały występ Irańczyka! Jest twardy, co pokazało przetrwanie dramatycznej sytuacji w pierwszej rundzie, a także ma naprawdę świetny parter i zapasy. Takich zawodników lubię najbardziej. O Johnsonie po nokaucie na Castillo mówiło się jako o naprawdę solidnym graczu w tej kategorii, ale przykłady Rezy i Mylesa pokazały że poza stójką ma niewiele do zaoferowania. Wyrzucenie go z UFC przy obecnej sytuacji naprawdę by mi nie przeszkadzało. 

  Robbie Peralta – Akira Corassani

  Robbie z kolei zostaje wyrzucony z mojej listy ulubionych piórkowych, ponieważ zawiódł mnie niemiłosiernie. Nie wierzyłem że człowiek, któego znokautował Paul Reed, może tak łatwo rozprawić się z Peraltą.

  Diego Brandao – Pablo Garza

  Boje się że Strach na Wróble zostanie po tej walce wyrzucony, a szkoda, bo naprawdę lubię go oglądać. W starciu z Hominickiem wyglądał bardzo dobrze, jednak tutaj oczekiwałem po nim więcej. Brandao w swoim stylu, szybko , zwięźle, prosto. Ten zawodnik może jeszcze kiedyś dużo namieszać. 

  Brad Pickett – Mike Easton

  Przespałem walkę,  ale to pewnie z faktu że nigdy nie oglądam z zainteresowaniem starć jednego jak i drugiego. 

  Matt Mitrione – Phil deFries

  Szklana Szczęka Show w wykonaniu DeFriesa, i temu panu już podziękujemy w UFC. Mittrione absolutnie bez najmniejszych problemów. Zestawiłbym go obecnie z Schaubem, po ich ostatnich wygranych. 

  Ross Pearson – Ryan Couture

  Ryan od początku był zawodnikiem przereklamowanym z racji tego kim jest/był jego ojciec. Pearson nie miał z nim absolutnie żadnych problemów w stójce. Klincz Couture to jedyne co pokazał w tej walce. Wydaje mi się też, że Anglik wciąż robi postępy. Jestem  ciekawy kogo następnie dostanie ,,The Real Deal". 

  Gegard Mousasi – Ilir Latifi

  Left jab show. The end. 

 168. latifi nieprzygotowany? widze, znowu ta sama gadka, jak w przypadku karagolu..

  Karaoglu, który po walce w wywiadzie powiedział, że nie wie gdzie jest Azaitar i nie wie co się z nim stało, a jedyne jego przygotowania polegały na tym, że jest trenerem w klubie. Nie wiem czy okres kilku dni po tym jak dowiedział się o walce, można nazwać przygotowaniem do walki. On nawet nie walczył od 2009 w porównaniu do Latifiego.

 169. Dana wlasnie udzielal wywiadu w fuel tv (z tego co zapamietalem)

  – Mousasi ma kontuzjowane kolano i bedzie musial sie poddac operacji. Dana "ucieszyl sie", ze zaden lekarz ze szwedzkiej komisji go nie badal, bo by na pewno nie zostal dopuszczony do walki. Decyzje o niedopuszczeniu Alexa do walki, wciaz uwaza za idiotyczna, a sama komisje za kompletnie niedoswiadczona i nie majaca zbyt duzego pojecia o sportach walki.

  – Pearson zlamal stope/noge, na rozgrzewce przed walka. (Mi wygladala na skrecona)

  – McGregor prawdopodobnie wystapi na gali fox sports 1 1 (Boston 17 sierpnia)

  nokaut wieczoru: McGregor

  fotn: Pickett vs Easton

  poddanie wieczoru: Madadi

 170. Jednak Mittrione nie wygadał sobie KOTN? crazy Mi się najbardziej podobał nokaut Pearsona akurat. 

 171. Wygadać to sobie może darmowe minuty w abonamencie crazy

  A tak na serio to może coś dostanie spod Danowego stołu Smile

 172. Ładnie zaczął McGregor, debiut w UFC i już jest Bonus za nokaut wieczoru

 173. @VaeVictis
  Kilka rzeczy, które pozytywnie zaskoczyły mnie w jego występie:
  -kondycja siadła dopiero w 3 rundzie, nieźle jak na walkę z doskoku. Moim skromnym zdaniem
  – pokazał serce do walki
  – jedno obalenie weszło

  Walka nudna jak flaki z olejem, ale myślę, że Latifi – niski, silny jak tur zapaśnik bijący cepami zaliczy w UFC kilka lepszych niż ten występów. 
   

 174. Na konfie mowil, ze scinanie 27 funtow w kilka dni, bardzo mocno go oslabilo. I w walce po prostu nie mial sily na zapasy.

 175. Latifi porwał się z motyką na słońce, ale pokazał, że twardziel z niego. Myśle, że następną walke już wygra.

 176. Mógłby ktoś podesłać do link do walki mousasiego. Bo na fightnext i fightvideomma niestety są zablokowane

 177. Gegard Mousasi vs Jon Jones
  Gegard Mousasi vs Anderson Silva takie powinni zrobić zestawienia a nie Lattif

 178. Mousasi nie pokazał nic nadzwyczajnego, zero jakiejś agresji. Ilir pokazał, że jest solidnym europejczykiem i uważam, że w UFC zostanie spokojnie. Słaba walka Mittrione z Philem, De Fries przypomniał mi Piliafasa, nawet dziary podobne. Corassani sprawił niespodziankę, w sumie to się cieszę, że wygrał. Dziwne, że z Reedem przegrał i trafił do UFC. Ja tam mu życzę powodzenia. 🙂 Madadi świetny comeback, bardzo dobra walka. Conor Applause Zajebisty nokaut, KOTN zasłużony.

 179. borys — jeszcze wiosny nie ma a Tobie już słońce tak mocno w głowe przygrzało?

 180. Perralta mnie zawiódł. Zero eksplozywności. Jakby chciał tę walkę przegrać. Mittrione vs De Fries walka bez historii. Anglik na 100% pożegna się z UFC. Matta widziałbym z Toddem Duffee. Pickett vs Easton bardzo dobra walka. Jednak więcej emocji dostarczyło mi Madadi vs Johnson i im przyznałbym bonus FOTN. Easton mimo przegranej zaprezentował bardzo dobrze. Pickett vs Faber/Jorgensen wg knie byłaby świetną walką. W walce Pearson vs Couture bardzo mnie irytowały te proste kopnięcia kopnięcia Ameykanina na kolano Anglika. Wogóle tego rodzaju akcje powinny być zabronione. Ryan mimo wygranej 1rundy zaprezentował się kiepsko. Jeszcze ta cała sytuacja z Randym. Nie zdziwię się jak wyleci. Gdyby nie kontuzja Rossa to skończyłby to wcześniej. ME naprawdę kiepski. Głównym sprawcą jest Mousasi. Ten facet wogóle mnie nie jara. Latifi ma u mnie plus. Pokazał się z dobrej strony. Szkoda, że nie użył swoich zapasów. Będzie fajnym wzmocnieniem LHW.

 181. LaQi – dlaczego? Oglądałeś ją w ogóle, czy tak z doskoku? Nie ma co narzekać, gala dużo lepsza od ostatniej gali w Anglii.

 182. @lugasek

  McGregor vs Brimage, Madadi vs Johnson, Brandao vs Garza, Pickett vs Easton, no i Mittrione vs de Fries (te walki warto obejrzeć, reszta to straszna nuda)

 183. Oglądałem całą gale i jakoś porażającego wrażenia na mnie nie zrobiła.. walka wieczoru mega nudna myślałem, że Latifi postawi wszystko na jedną kartę i poleci z cepami licząc, że któryś trafi….. 

 184. @Keesdabju

  Jak o walce która miała 19 sekund można powiedzie, że była słaba?

 185. lugasek

  Pooglądaj sobie Kuiper – Lawlor, McGregor – Brimage, Madadi-Johnson , i całą kartę główną oprócz walki Corassaniego z Peraltą (main event też możesz opuścić ).    Jak oglądasz TUF-a to możesz też zahaczyć o Troeng – Cella. 

  Co do FOTN, to dałbym ten bonus Madadiemu i Johnsonowi. Bardziej zasłużyli na to moim zdaniem. 

 186. Nadrobiłem kilka walk, więc podzielę się luźnymi przemyśleniami.
  Zawodnik wczorajszej gali to bez wątpienia Madadi. Rewelacyjna praca w parterze i tytanowa szczęka. Naprawdę świetnie się bawiłem oglądając jego występ. Ostatni raz doznawałem takich emocji podczas pojedynku Cormiera z Barnettem i Caina z Dos Santosem.
  Atrakcją wieczoru ponadto okazął się McGregor, który charakteryzuje się niespotykanym stylem, niezwykłą szybkością oraz timingiem.
  Mam nadzieję jednak, że w następnych pojedynkach nie zapomni o trzymaniu gardy, bo wczoraj pozwalał, aby ciosy Brimage'a dochodziły do jego szczęki. Lepszy rywal nie przepuści takiej okazji. Występ Kuipera miał dwie odsłony. Z jednej strony świetnie radził sobie z próbami obaleń Lawlora, następnie samemu zaczął dominować…po to żeby bezmyślnie wpakować się w gilotynę rywala. Szkoda, bo mogłaby być miła niespodzianka. Na uwagę zasługuje Brandao, który fenomenalnie uporał się z przewagą warunków fizycznych Garzy i dosłownie "dopiął" swego.
  Pojedynku De Friesa z Mitrionem nie ma co komentować. Ten pierwszy wyleci pewnie niebawem z szeregów UFC, tym samym zasilając listę dostępnych zawodników dla naszych ciężkich.
  Gegard bezdyskusyjnie wypunktował swojego rywala, jednakże jestem delikatnie zawiedziony jego postawą. Spodziewałem się więcej. Cechująca go nonszalancja może zemścić się w pojedynkach z lepszymi rywalami.

 187. Mousasi dał nudną walke. Okazje były by wygrać już w pierwszej rundzie, a on tylko objał Latifiego. Szkoda że Latifi go nie poddal w 3 rundzie.  Na plus tej gali na pewno jest postawa w klatce Conora McGregora.

 188. Ej pany jak oceniacie drugą rundę Madadiego z Johnsonem ? Było 10-8 ? Dla mnie było gdy oglądałem na żywo, choć muszę to jeszcze raz obejrzeć żeby zweryfikować. 

 189. Nadrobiłem walkę McGregora. Chłopak ma ogromny potencjał. Śmiało moża go postawić obok Gunnara Nelsona jako jednego najbardziej perspektywicznych Europejczyków. Jedyne co mnie niepokoi to to, że miejscami jest trochę nieostrożny. Prędzej czy późnie może się to na bim zemścić. Brimage to dobry skalp na początek. Ciekawe czy UFC teraz trochę go przystopuje czy rzuci go na głębszą wodę.

 190. Ej pany jak oceniacie drugą rundę Madadiego z Johnsonem ? Było 10-8 ? Dla mnie było gdy oglądałem na żywo, choć muszę to jeszcze raz obejrzeć żeby zweryfikować.

  10-7 dla bedorfa 😉

 191. Mousasi to powinien zejść do średniej. W półciężkiej będzie odstawał fizycznie od czołówki

 192. Mocna gala, z resztą jak zawsze gdy nazwiska nie dopisują 😀

  Easton vs Pickett piękna wymiana w póldystansie, dobra praca w parterze.

  Couture vs Pearson, nic dodać nic ująć, Pearson ustawia drugą dziesiątke swojej wagi w szeregu 😀 Jestem fanem tego angola.

 193. Couture vs Pearson, nic dodać nic ująć, Pearson ustawia drugą dziesiątke swojej wagi w szeregu 😀 Jestem fanem tego angola.

  Biorac pod uwage ze tak sie na rozgrzewce zalatwil to jeszcze wiekszy szacunek,ogladajac ta walke z kumplem czekalismy na te jego combosy i nic dopiero w wywiadzie sie chlop przyznal.

 194. Ogólnie gala podobała mi się o wiele bardziej niż poprzednia w Anglii.

 195. Walka Maddiego i walka McGregora były jedynymi które przyniosły emocje no jeszcze walka Mata Mittrione szybkie odprawienie rywala było całkiem zajebiste. Czekam na wywiad Wojsława z Garrym Cookiem. 
  Co do muzyki Connora to zacna 😉 

 196. Tak. Nowy kanał wkracza do gry. UFC on Fox Sports 1 1 zadebiutuje 17 sierpnia w Bostonie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.