FOX

Rozpiska gali UFC on FOX w nocy z soboty na niedzielę wygląda imponująco, więc zapraszamy was do zapoznania się z naszymi przewidywaniami na to wydarzenie. Walki można typować w naszym typerze do 21:00. Sama gala startuje godzinę później, o 22:00 dwoma walkami na facebooku, od 23:00 akcja przenosi się na ufc.tv. Orange Sport rozpocznie swoją transmisję po zakończeniu walki bokserskiej Steve Cunningham – Tyson Fury, orientacyjnie o 23:55. Główna karta zaczyna się o 2 w nocy.

Benson Henderson vs. Gilbert Melendez

Karol
Szczerze mówiąc chętnie zobaczyłbym druzgocącą porażkę Hendersona. Jako że kibicuję Frankie Edgarowi bardzo ukuły mnie te dyskusyjne decyzje. Melendez to bardzo twardy zawodnik i wydaje mi się, że jego boks może sprawić wiele problemów aktualnemu mistrzowi. Jeżeli fighter o meksykańskich korzeniach będzie skutecznie neutralizował próby sprowadzeń Bendo i uparcie szukał dziury w gardzie, jest w stanie odprawić Hendersona przed czasem. Dlatego jestem sercem za Melendezem i rozstrzygnięciem w stójce. Długo zastanawiałem się czy nie prognozować właśnie tak ryzykownie, ale skoro to zimny typer postawię jednak na faworyzowanego mistrza. Henderson będzie nabijał oczka swoimi świetnymi niskimi kopnięciami. Melendez urwie może dwie rundy, triumfując w stójce, ale w końcu da się sprowadzić, a tam Smooth będzie w pełni kontrolował rywala i obijał skutecznie z góry. Benson Henderson przez niejednogłośną decyzję.

Wojsław
Benson Henderson przez decyzję. Miałbym dużo większe problemy z wytypowaniem zwycięzcy tego pojedynku, gdyby Melendez nie wracał po kontuzji ramienia oraz nie wyglądał tak przeciętnie w swoich ostatnich obronach tytułu Strikeforce. Henderson ma cały czas trochę braków technicznych, ale fizycznie to maszyna, która nie daje odpocząć rywalowi nawet na sekundę. Broniący tytułu mistrz będzie w swoim stylu sporo kopał z dystansu, mieszając uderzenia z próbami obaleń. Gdy już walka trafi na ziemię, Arizończyk będzie punktował rywala swoim firmowym ground and pound w drodze do wysokiej wygranej przez decyzję sędziowską.

Redaktorzy typujący Hendersona: Tomasz Ch., Wojsław, Piotrek, Karol, Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Melendeza: Kuba

Daniel Cormier vs. Frank Mir

Piotrek
Doceniam fakt, że Mir przygotowywał się do walki u Grega Jacksona, tym samym liczę na to, iż będzie w dobrej formie. Niestety dla niego, jedną z trudnych do wyćwiczenia rzeczy jest psychika, która pęka u niego pod naporem ciosów i presji przeciwnika. A tego dokładnie spodziewam się ze strony Cormiera – dominacja w stójce, obalenia i koniec walki przez TKO w drugiej rundzie.

Tomasz N.
Niestety dla Mira, mimo zmiany obozu i treningów u Grega Jacksona oraz – co na pewno w jego przypadku jest zaskoczeniem – świetnej fizycznej formy, nie będzie wspominać tej walki z przyjemnością. Cormier jest dobry tam gdzie słaby jest Mir, czyli w zapasach i mocnych ciosach, które są w stanie uśpić każdego zawodnika wagi ciężkiej na świecie.  Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Daniel jest – najprościej mówiąc – po prostu lepszym od Mira sportowcem i dziś wieczorem w pięknym stylu wytrze podłogę byłym mistrzem UFC i zanotuje kolejną wygraną. Oczywiście zawsze jest szansa na to, że Mir złapie zapaśnika w jakieś poddanie, ale z racji tego, iż to Cormier zdecyduje, gdzie toczyć się będzie walka, nie stawiałbym na to. Cormier przez nokaut w drugiej rundzie.

Redaktorzy typujący Cormiera: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba Piotrek, Karol, Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Mira:

Nate Diaz vs. Josh Thomson

Kuba
Nigdy nie byłem wielkim fanem tak jednego, jak i drugiego z braci Diaz. Nie do końca rozumiem też zachwyty, jakie swego czasu pojawiły się nad postępami Nate’a w stójce. Oczywiście nie twierdzę, że jest on słabym zawodnikiem, być może nawet na nogach będzie lepszy od Thomsona, jednak myślę, że w ostatecznym rozrachunku walka i tak zakończy się na korzyść tego drugiego. Josh powinien zdobywać po dwa obalenia na rundę i punktować z góry. Nie sądzę, by Diaz był w stanie wyciągnąć poddanie, w efekcie czego sędziowie nie będą podzieleni w ogłaszaniu werdyktu. Thomson przez jednogłośną decyzję.

Tomasz Ch.
Nate jest trudny do typowania. W ostatnim pojedynku punktacja: 50-43, 50-45, 50-45 mówi wszystko za siebie. Został zdemolowany przez Bensona Hendersona tak, że nawet 50-43 nie wydaje się być naciągane. Jednak, czy należy za wyznacznik brać obecnego dominatora lekkiej? W walkach o miano pierwszego pretendenta Nate Diaz prezentował się przyzwoicie, a nawet bardzo dobrze. Zdominował boksersko Takanoriego Gomiego, to samo uczynił z Donaldem Cerronem i odprawił gilotyną zawsze krążącego w czołówce Jima Millera. Jeśli Diaz zawalczy tak jak z Cerrone i Gomim, to powinien wygrać to starcie. Thomson jest wielopłaszczyznowym zawodnikiem. Jeżeli nie będzie mu szło w stójce, pewnie będzie starał się przenieść walkę do parteru, tak jak to czynił z K. J. Noonsem. Pytania brzmią: czy Nate będzie dominował boksersko i czy Josh zdoła obalać Diaza? Mimo wszystko intuicja podpowiada mi, że wygra Thomson.

Redaktorzy typujący Diaza: Karol
Redaktorzy typujący Thomsona: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Piotrek, Tomasz M., Tomasz N.

Matt Brown vs. Jordan Mein

Karol
Młodziutki Mein wyjdzie bez kompleksów. Kanadyjczyk będzie aktywnie pracował w stójce,  szukając nokautu i co rusz wymieniając obalenia z Brownem. W trzeciej rundzie znajdzie lukę w defensywie Amerykanina, bezmyślnie oddającego szyję lub kończynę. 23-latek wykorzysta to i odklepie starego wygę z oktagonu UFC. Jordan Mein przez poddanie, runda 3.

Tomasz M.
Twarz Matta Browna ma niefortunną przypadłość przyciągania dużej liczby ciosów. Kiedy tylko Brown się zmęczy, jego obrona w stójce niemal zupełnie znika i tę szansę powinien bezlitośnie wykorzystać Jordan Mein. Kanadyjczyk walczy bardzo agresywnie i spodziewam się podobnego przebiegu walki jak pierwsza runda Brown – Thompson, z tym że u Meina brak wad kondycyjnych i grapplerskich, które zgubiły w zeszłym roku „Wonderboya”. Mein, TKO, 2 runda.

Redaktorzy typujący Browna:
Redaktorzy typujący Meina: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Piotrek, Karol, Tomasz M., Tomasz N.

Darren Elkins vs. Chad Mendes

Piotrek
Darren Elkins to całkiem solidny zawodnik, ale, jeżeli zestawiamy go z Mendesem, to trudno znaleźć mi argumenty, które przemawiałby za jego wygraną. Praktycznie w każdej płaszczyźnie Mendes jest lepszy. Spodziewam się również zobaczyć u zawodnika Alpha Male wpływy treningów pod okiem Duana Ludwiga, czyli bardziej poukładaną stójkę, co w połączeniu z dotychczasowymi umiejętnościami zapaśniczymi może dać zabójczą mieszankę. Mendes TKO trzecia runda.

Tomasz Ch.
Chad Mendes ma bardzo solidne CV.  Pokonał wszystkich, z którymi się mierzył. Wszystkich, prócz niepokonanego od ośmiu lat i trzynastu walk Jose Aldo. Teoretycznie jest jak Machida, który pokonuje wszystkich prócz mistrza Jona Jonesa. W tym starciu stawiam Chada w roli faworyta, i to raczej murowanego. Darren Elkins ma również ładny przebieg pięciu wygranych z rzędu. Jednak w każdym aspekcie, w którym Elkins jest dobry – Mendes jest jeszcze lepszy. Dodatkowo wygrana nad Antonio Carvalho pozostawiła niesmak z powodu żenującej interwencji Yvesa Lavigne. Yaotzin Meza, z którym ostatnio wygrał Chad, nie był dla niego żadnym przeciwnikiem. To zwycięstwo jedynie zaostrzyło apetyt Mendesa, który najpewniej zniszczy Elkinsa.

Redaktorzy typujący Elkinsa:
Redaktorzy typujący Mendesa: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Piotrek, Karol, Tomasz M., Tomasz N.

Francis Carmont vs. Lorenz Larkin

Tomasz N.
Carmont, który walczył bardzo zachowawczo w ostatniej walce i nie oszukujmy się miał sporo szczęścia, dostając wygraną nad Lawlerem, coś czuje, że tym razem wejdzie z zupełnie innym nastawieniem do klatki i będzie walczyć dużo bardziej agresywnie niż poprzednio. Mój typ na walkę to – obalający raz za razem Larkina i wykorzystujący tam swoje lepsze umiejętności parterowe – Francuz. Jeśli jednak Larkin będzie w stanie wybronić obalenia Francisa, to on będzie wygranym w tej walce. Mimo wszystko pieniądze na Carmonta przez decyzję.

Wojsław
Lorenz Larkin przez decyzję. Francuz raczej nie będzie chciał iść na wymianę ciosów z Larkinem, dlatego kluczowe dla przebiegu tego starcia będą defensywne zapasy Amerykanina. Jeśli „Monsoon” będzie potrafił utrzymywać walkę w górze, to w tej płaszczyźnie jest na tyle wszechstronny i skuteczny, że Carmont raczej nie ma szans mu zagrozić. Wydaję mi się, iż jeśli nawet zawodnik Tristar zdobędzie jakieś obalenie, to jego rywal będzie potrafił wstawać i wracać do stójki, gdzie będzie sukcesywnie gromadzić punkty na kartach sędziowskich.

Redaktorzy typujący Carmonta:, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Larkina: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Piotrek, Karol, Tomasz M.

Myles Jury vs. Ramsey Nijem

Tomasz M.
Nie jestem wyznawcą talentu Nijema. To przeciętny zapaśnik, który niczym więcej się nie wyróżnia. Myles Jury powinien być lepszy od niego w każdej płaszczyźnie. Jury co prawda w oktagonie nie mierzył się z rywalami chętnymi na przenoszenie walki do parteru, ale zakładam, że sobie poradzi. Jury przez deczyję.

Kuba
Jestem nieco podzielony, typując tę walkę. Z jednej strony Nijem będący zdolnym zawodnikiem, który przy odpowiednim splocie zdarzeń myślę, że byłby w stanie znaleźć sposób na wygranie tego starcia. Z drugiej większy i bardziej atletyczny Jury, dążący do parteru i kontroli. Uważam, że mimo wszystko gwiazdy nie będą na tyle sprzyjać Ramseyowi, aby zdołał zniweczyć plan rywala. Jury przez jednogłośną decyzję.

Redaktorzy typujący Jury’ego: Wojsław, Kuba Piotrek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Nijema: Tomasz Ch., Karol, Tomasz N.

Joseph Benavidez vs. Darren Uyenoyama

Karol
Tutaj będzie krótko – Benavidez to na dzień dzisiejszy za wysokie progi dla Uyenoyamy. Weteran WEC po prostu ma za sobą duży bagaż doświadczeń, a na tle rywala wypada o niebo lepiej w każdej płaszczyźnie. Wiadomo, że niespodzianki się zdarzają, ale byłby to ostatni pojedynek na tej gali, podczas którego miałaby miejsce taka sytuacja, dlatego zdecydowanie postawię na mocny nokaut ze strony Benavideza. Kto wie, czy nie zgarnie nagrody za nokaut wieczoru. Joseph Benavidez przez (T)KO, runda 2.

Tomasz Ch.
Nie sądzę, żeby Darren Uyenoyama wyczarował jakieś poddanie na Benavidezie. Zwłaszcza kiedy będzie leżał na plecach i miał przed oczami łokcie Josepha. A znajdzie się na plecach na pewno. Darren zbyt duży nacisk kładzie na lewej nodze przy uderzaniu lewym prosty, czyli noga idzie mocno do przodu. Odsłania się tym perfekcyjnie na low kicki, ewentualnie na próby obaleń za jedną nogę. Mimo wszystko, były pretendent do tytułu w muszej ma wszelkie atuty, by rozprawić się z Uyenoyamą.

Redaktorzy typujący Benavideza: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Piotrek, Karol, Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Uyenoyamę:

Jorge Masvidal vs. Tim Means

Kuba
Jeśli Means pójdzie na żywioł i nie będzie kalkulował, to upoluje KO – jestem o tym przekonany. W przeciwnym razie może zostać wypunktowany przez – chyba jednak bardziej poukładanego – Masvidala. Stawiam na tę pierwszą opcję, czyli miłą dla oka utratę przytomności Jorge’a. Means przez TKO, runda 2.

Piotrek
Mam problem z tą walką – z jednej strony wydaje mi się, że Masvidal jest lepszym bokserem i to na niego postawię, jednak gdzieś w duszy coś mi szepce, iż może nadziać się na bombę ze strony Meina. Ostatecznie spodziewam się przemyślanej walki ze strony Masidala, który po trzech rundach wywalczy zwycięstwo. Masvidal przez decyzję.

Redaktorzy typujący Masvidala: Piotrek, Tomasz N.
Redaktorzy typujący Meansa: Tomasz Ch., Wojsław, Kuba, Karol, Tomasz M.

T.J. Dillashaw vs. Hugo Viana

Wojsław
T.J. Dillashaw przez poddanie, runda 2. Vianna może się pochwalić wyjątkową, jak na tę kategorię, siłą ciosu, ale Amerykanin powinien być na to przygotowany. Dillashaw ma ogromną przewagę w umiejętnościach zapaśniczych i na pewno będzie z niej korzystał. Spodziewam się, że kontrola z góry i uderzenia dadzą mu punktowe zwycięstwo w pierwszej rundzie, a w drugiej otworzą drogę do wygranej przez poddanie.

Tomasz M.
Grappling szlifowany w Alpha Male to główny powód, dla którego myślę, że Dillashaw upora się z Hugo Vianą. Brazylijski „Wolverine” ma imponującą siłę ciosu, ale jego ostatnia walka pokazała, iż brak mu lepszych pomysłów na wyprowadzenie tych nokautujących uderzeń niż kompletna cepownia. W walce z tak nieułożonym rywalem Dillashaw nie powinien mieć problemów z przenoszeniem walki do parteru kiedy tylko zapragnie. Dillashaw, poddanie, 2 runda.

Redaktorzy typujący Dillashawa: Wojsław, Kuba, Piotrek, Karol, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Vianę: Tomasz Ch., Tomasz N.

Clifford Starks vs. Yoel Romero

Tomasz N.
Galę UFC on FOX 7 otwiera bardzo ciekawa, szczególnie dla fanów z Polski, walka naszego dobrego znajomego z gali IFF Yoela Romero z Cliffordem Starksem.  W starciu tych dwóch zapaśników chciałbym (z sentymentu), aby zwyciężył Romero, mimo że ten nie pokazał się najlepiej w swoim debiucie w Strikeforce półtora roku temu.  Jednak, gdybym stawiał pieniądze, to poszłyby one na młodszego i silniejszego Starkska, który dowiezie wygraną przez decyzję po niezbyt ciekawej walce.

Tomasz Ch.
Co można powiedzieć o Romero? Ciekawa praca nóg, nietypowe techniki stójkowe, masa pajacowania w klatce i zapasy, które można oglądać bez końca. O ile w walce z Rafaelem Cavalcante pokazał wszystko co najgorsze (chaos cepowy w stójce, brak zapasów czy ogólny brak walki w walce), tak sądzę, że KO z rąk Rafaela nauczyło go, by podchodzić ostrożniej do swoich przeciwników i po prostu robić to, co się umie najlepiej. Szpan, jaki Romero zaprezentował w Strikeforce, zemścił się na nim i to chyba najlepsza medycyna, po której wielu zawodników wyleczyło się z podobnego zachowania. W walce dwóch zapaśników dam kredyt zaufania Yoelowi, choć naprawdę trudno przewidzieć, jak się zaprezentuje w UFC i czy zmaże złe wrażenie z poprzedniej walki.

Redaktorzy typujący Starksa: Wojsław Piotrek, Tomasz N., Tomasz M., Tomasz N.
Redaktorzy typujący Romero: Tomasz Ch., Kuba, Karol

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

46 KOMENTARZE

 1. Prawie jednogłośnie na Thompsona i to mi się podoba ;). Dzięki za typy Panowie.

 2. Kurde, myślałem, że moje typy na Thomsona i Meansa będą odosobnione. A tu widzę redaktorzy podobnie.

  Benson
  Cormier
  Thomson
  Mein
  Mendes
  Larkin
  Jury
  Benavidez
  Means
  Dillashaw
  Palacio

 3. Gdzie typy na Njoukuaniego walkę?
  Patrzę,że kilka underdogów u buków jest u Was faworytami.

 4. Henderson, Cormier, Diaz, Brown, Mendes, Larkin, Nijem, Benavidez, Masvidal, Dillashaw, Bowling, Starks

  O ktorej start Prelimsów na FB?

 5. W 90% zagłosowałem tak jak redakcja. Postawiłem na Diaza, choć jakoś nie jestem jego pewny.

 6. Kurde, rzeczywiście zauważyłem, że połknąłem walkę Njokuaniego.

 7. Benson dec
  Cormier ko/tko
  Thomson dec
  Mein ko/tko
  Mendes dec
  Larkin dec
  Jury dec
  Benavidez ko/tko
  Masvidal dec
  Dillashaw sub
  Romero dec

  Bowling dec

   

  Myslalem, ze bede dosc odosobniony w swoim typie na Thomsona, a tu niespodzianka.

 8. Benson Henderson vs Gilbert Melendez

  Najprawdopodobniej będzie to baardzo wyrównana walka ale myślę, że Benson dzięki swoim kopnięciom i zapewne udanym obaleniom zapewni sobie nieznaczną wygraną w przynajmniej 3 z 5 rund. Melendez zawstydzony po werdykcie być nie powinien bo wątpie, aby oddał te walke łatwo. Henderson, jednogłośna.

  Frank Mir vs Daniel Cormier

  Najpewniejszy scenariusz to Cormier, który dzięki swoim zapasom utrzymuje walke w górze i tam niszczy Franka. I tak właśnie typuje. Cormier, 2 runda, tko. Napomnę tylko, że nie będe mocno zdziwiony jak Mir jednak w coś złapie Czarnego Fedora.

  Nate Diaz vs Josh Thomson

  Nate może mieć dosyć wyraźną przewagę w boksie ale co z tego? Thomson to inteligentny zawodnik. Jak będzie trzeba to będzie dużo kopał i obalał co jest kryptonitem na młodszego Diaza. Wątpie, aby Josh został także poddany lub znokautowany.  Thomson, jednogłośna.

  Jordan Mein vs Matt Brown

  Mein może nie jest fanem technik grapplingowych i cześciej tłucze przeciwników na kwaśne jabłko ale klepiący w drugiej rundzie Brown to już niemal typ w ciemno (pomijając jego ostatni streak, notabene złożony z słabych nazwisk i Swicka w tragicznej formie). Mein, 2 runda, poddanie.

  Chad Mendes vs Darren Elkins

  Mendes może być takim Fitchem w dywizji piórkowej. Będzie rozmontowywał każdego pretedenta a jego kolejnej walki z mistrzem nikt za bardzo nie będzie chciał oglądać. O tyle dobrze, że Money nie jest aż tak nudny jak Jon. Ale nie o tym – Chad jest lepszy w każdej płaszczyźnie i zepsuje Elkinsowi bardzo dobrą passę w tej dywizji. Mendes, jednogłośna.

  Francis Carmont vs Lorenz Larkin

  Carmont zaprezentował się mega-słabo w ostatniej walce z Lawlorem, który jakby nie patrzeć jest przeceniany i to nie żaden super zawodnik. Nie jest nim też Larkin ale jest to dobry uderzacz. który może załatwić melancholijnego Francuza. Larkin, 1 runda, tko.

  Myles Jury vs Ramsey Nijem

  Nie spodziewam się tu fajerwerków. Nijem będzie próbował coś ugrać bo to waleczny zawodnik ale Jury wydaje się być o oczko lepszy wszędzie gdzie sie da, aczkolwiek tej walki nie skończy. Jury, jednogłośna.

  Darren Uyenoyama vs Joseph Benavidez

  Walka upchnięta, coby Benavidez nie musiał czekać na powrót Demetriousa. Benavidez, 2 runda, tko.

  Jorge Masvidal vs Tim Means

  Sam nie wiem… Tim ma świetne warunki fizyczne i potrafi przyłożyć. Jorge wydaje się być lepszy technicznie ale, nie oszukujmy się, ma też smykałke do głupiego przegrywania. Niepewnie ale typuje Masvidal, niejednogłośna.

  T.J Dillashaw vs Hugo Viana

  Viana to ciekawy zawodnik ale jak dla mnie jest tu bez szans. T.J nie da sie ustrzelić a ze swoimi zapasami zajedzie nowiutkiego Brazylijczyka. Za 2, 3 lata widziałbym nawet Dillashawa rozpatrywanego w formacie walki o pas…. T.J, 1 runda, poddanie.

  Roger Bowling vs Anthony Njoukani

  Wydaje mi się, że bez fajerwerków w stójce Njoukani pokona schodzącego rywala. Anthony, jednogłośna.

  Clifford Starks vs Yoel Romero

  Romero, 1 runda, tko! A co mi tam. Obaj powinni zneutralizować swoje zapasy a być może swoim szalonym stylu Kubańczyk coś ustrzeli xD Gdyż o ile pamiętam w swojej ostatniej walce Starks poza obaleniami nie miał dużo do zaoferowania.

 9. Mam nadzieje, ze Hendo nie bedzie walczyl zachowawczo i da walke jak ta Millerem, chociaz z Diazem nie bylo najgorzej. Obalenia i gnp, to klucz do wygranej Bendo. Ben by dec.

  Mir juz zaskakiwal, ale mysle ze Cormier wysle go do krainy snow. Cormier by KO 

  Dziwie sie, ze redaktorzy nie wierza w Diaza, po jego dominacji w lekkiej, przegral tylko z mistrzem. Diaz by sub.

   

   

 10. bendo dec
  cormier tko 2r
  thomson dec
  mein tko 3r
  mendes dec
  larkin dec
  myles sub 3 r
  benavidez tko 3r
  mavidal dec
  dillashaw tko 2r
  bowling sub 3r
  romero tko 1r

 11. Henderson UD
  Cormier  TKO 2
  Thomson UD
  Mein TKO 2
  Mendes UD
  Larkin UD
  Jury UD
  Benavidez UD
  Means TKO 2
  Dillashaw TKO 1
  Njoukani UD
   Romero TKO 1

 12. Melendez UD
  Cormier  TKO 3
  Diaz UD
  Mein SD
  Mendes TKO 1
  Larkin UD
  Jury UD
  Benavidez UD
  Means TKO 2
  Dillashaw TKO 1
  Bowling UD
  Starks TKO 2

 13. Henderson vs. Melendez

  Jeśli Melendez utrzyma walkę w stójce powinien urwać przynajmniej 3 rundy Bensonowi. Druga sprawa, o wygraną może być ciężko jeśli sędziowie znów dadzą ciała tak jak w rewanżu Henderson vs. Edgar. Ja jednak postawie na mojego ulubieńca. Melendez przez decyzję.

  Mir vs. Cormier

  Cormier jest nie do zatrzymania. Mir może swojej szansu upatrywać jedynie przy jakiejś próbie poddania. Problem w tym, że Cormier w parter raczej nie będzie się wybierał. Silne ciosy w stójce to najlepsza recepta  na Mira. Oczywiście chętnie zobaczył bym jak Mir zadaje pierwszą porażkę Cormierowi, jednak wiem że szanse aby to się stało są małe. Cormier przez TKO

  Diaz vs. Thomson

  Jeżeli Thomson zaprezentuje taką formę jak w starciu z Melendezem o wynik jestem spokojny. Thomson przez decyzję

 14. alez sie jaram ta gala! 🙂

  Benson, Mir, Diaz, Mendes, Benavidez – totalnie subiektywne i z sympatii typy, oby sie udalo!!!

 15. Henderson
  Cormier
  Diaz
  Mein
  Mendes
  Carmont
  Jury
  Benavidez
  Masvidal
  Dillashaw
  Njokuani
  Starks

 16. Henderson
  Cormier 
  Diaz
  Brown
  Mendes
  Carmont
  Jury
  Benavidez
  Masvidal
  Dillashaw
  Njoukani
   Romero

 17. Henderson

  Cormier

  Thompson

  Mein

  Mendes

  Larkin

  Jury

  Benavidez

  Means

  Dillashaw

  Bowling

  Romero

   

 18. HENDERSON- czuję, że będzie przekręt : )
  CORMIER- tutaj nie mam wątpliwości, będzie rzeźnia, nie pomoże Jackson
  DIAZ- punktacja albo sub

  i reszta podniesionych po walce rąk : )

  MEIN JORDAN
  ELKINS DARREN
  CARMONT FRANCIS
  JURY MYLES
  BENAVIDEZ
  MASVIDAL JORGE
  DILLASHAW
  NJOKUANI ANTHONY
  STARKS CLIFFORD

 19. Nie doceniamy machania patykami Diaza 🙂
  Jak dla mnie ME jest po prostu wyśniony! Dwóch zawodników których bardzo lubię, cenię i podziwiam zmierzy się w oktagonie.
  Najbardziej bym chciał żeby walka skończyła się przez remis 🙂 Melendez jest niesamowicie twardym zawodnikiem i tak jak Benson toczył już w swojej karierze ciężkie 5 rundowe boje. Cardio oboje będą mieli przygotowane na 5 rund totalnego wyniszczania przeciwnika.
  Henderson na ważeniu po prostu zdziwił mnie swoją posturą – ma tak niesamowicie wyciętą talie w stosunku do Gilbetra, że byłem zdumiony tym co wniósł na wagę.
  Nie potrafię typować zwycięzcy tego pojedynku, bo jest to jedno z najbardziej wyrównanych zestawień jakie widziałem w historii MMA.
  Co do Mira, to bardzo go lubię, ale nie wiem w jaki sposób mógłby wygrać tą walkę. Takie coś jak przy walce z Minotauro już drugi raz nie ma prawa się powtórzyć, wiec Cormier chcąc zaprezentować się pod nową banderą będzie próbował skończyć szybo walkę. Stawiam KO/TKO w pierwszej rundzie.

 20. Dokładnie jak koledzy wyżej dziwi mnie ,że nikt nie Docenia diaza , przegrał tylko z mistrzem , redakcja sie pomyli nie pierwszy raz

 21. Henderson

  Cormier

  Thompson

  Mein

  Mendes

  Larkin

  Jury

  Benavidez

  Means

  Dillashaw

  Bowling

  Romero

 22. TJ, piszesz, że typer otwarty do godziny 21. A ja teraz chciałbym podać swoje typy i nie mogę – nie ma typowań po lewej stronie w typerze. Co jest grane?

 23. Widocznie był otwarty do 20. 

  Można by wprowadzić podgląd swoich typów nawet po zamknięciu obstawiania…

 24. Może ktoś z redakcji jest dostępny teraz online i może coś poradzić w tej kwestii. Bo jakby nie patrzeć, mocno nieprofesjonalnie jest pisać jedno, a robić drugie.

 25. Bardzo nam przykro. Rzeczywiście typer zamknięty. Najlepiej więc nie czekać na ostatni dzwonek i typować do południa.

 26. Wiadomo. Ale postarajcie się proszę następnym razem tak nie robić. 

 27. W programie na Orange Sport UFC zaczyna się o 23.55, więc całe Prelimsy nie będą transmitowane?

 28. koledzy jak gala bo nie mam czasu zerknąć bom w robocie 🙂 pozdro

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.