UFC FIGHT NIGHT_ HOLM VS

24 lipca o 2:00 Extreme Sports Channel zaprasza na galę UFC na żywo, w trakcie której Holly Holm powróci po nieudanej próbie obrony tytułu mistrzyni UFC w wadze koguciej.

W nadchodzącej walce Holm zmierzy się z pochodzącą z Kirgistanu Valentiną Shevchenko. Ponadto na karcie głównej zobaczymy drugie kobiece starcie: Herrig vs. Curran oraz walki Barboza vs. Melendez i Ngannou vs. Mihajlovic.

W nocy z 23 na 24 lipca Extreme Sports Channel pokaże transmisję gali UFC Fight Night: Holm vs. Shevchenko prosto z Chicago. Holly Holm, była mistrzyni wagi koguciej, ma na swoim koncie aż 10 zwycięstw i do czasu ostatniej walki o pas, kiedy uległa Mieshy Tate, pozostawała niepokonana. Jej przeciwniczka, Valentina Shevchenko, zadebiutowała w UFC w 2015 roku, pokonując Sarah Kaufman. Na gali UFC 196 uległa brazylijskiej fighterce Amandzie Nunes.

Ponadto tego wieczoru na karcie głównej zobaczymy starcie Brazylijczyka Edsona Barbozy z Amerykaninem Gilbertem Melendezem. Barboza w swojej ostatniej walce na gali UFC 197 pokonał byłego mistrza wagi lekkiej Anthony’ego Pettisa. Wcześniej poniósł porażkę na rzecz Tony’ego Fergusona. Melendez powraca po tym, jak przegrał w ubiegłym roku w walce z Eddiem Alvarezem. Była to jego trzecia przegrana w szeregach UFC.

UFC FIGHT NIGHT: HOLM VS. SHEVCHENKO w nocy z 23 na 24 lipca o 2:00. Powtórka: 24 lipca o 21:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.