Organizacja UFC potwierdziło, że zorganizuje swoją pierwszą galę w Czechach w sobotę, 23 lutego na arenie O2 w Pradze. Będzie to pierwsza gala UFC w Europie w 2019 roku.

Bilety trafią do sprzedaży przez Ticketportal w piątek, 7 grudnia.

Poniżej informacja prasowa UFC:

Popularność UFC w Czechach ogromnie wzrosła w ostatnich latach. Mieszka tutaj jedna z gwiazd wśród kobiet w UFC, Lucie Pudlova, która niedawno minimalnie przegrała przez decyzję z Irene Aldana. Ich niesamowita walka została nagrodzona bonusem Fight of the Night podczas UFC 228: WOODLEY vs. TILL.

David Shaw, UFC Senior Vice President, powiedział: „Czechy już od długiego czasu było na naszym celowniku, jako że UFC jest coraz bardziej popularne w całej Europie. Jesteśmy niesłychanie podekscytowani, że w końcu możemy zorganizować galę dla naszych wiernych fanów z Czech. Chcemy tutaj dalej budować markę UFC oraz promować MMA. To będzie wspaniała noc!”

Bilety na galę UFC FIGHT NIGHT PRAGUE trafią do sprzedaży w piątek, 7 grudnia o 10:00 CET poprzez Ticketportal, a ich ceny zaczną się od 990CZK. Członkowie Fight Club będą mogli zakupić bilety wcześniej, w środę, 5 grudnia o 10:00, natomiast osoby, które zarejestrowały swoją chęć wzięcia udziału w gali, dostaną szansę na wcześniejsze kupienie biletów w czwartek, 6 grudnia o 10:00.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.