Po tym jak Zen Ginnen, menadżer Marka Hunta powiedział, że testy zdrowotne jego podopiecznego zakończyły się pomyślnie dla zawodnika i że może on wrócić do walk, również organizacja UFC oficjalnie potwierdziła te informacji i w oświadczeniu dla serwisu MMA Fighting napisała:

Po pełnej analizie medycznej przeprowadzonej w klinice Lou Ruvo Center for Brain Health w Las Vegas, UFC potwierdza, że Mark Hunt, zawodnik wagi ciężkiej, jest dopuszczony do udziału w kolejnych zawodach.

Sam Hunt w rozmowie z serwisem skomentował sprawę krótki stwierdzeniem, że nic mu nie dolega i dodał, że na razie nie wiadomo jeszcze kiedy powróci do oktagonu UFC.

Wcześniej jednak menadżer Hunt powiedział, że oczekuje, iż Mark zawalczy z Fabricio Werdumem.

Mark Hunt musiał przejść testy medyczne po tym jak w jednym z wywiadów przyznał się do występowania u niego poważnych symptomów obrażeń mózgu.

9 KOMENTARZE

  1. Nie ma zbyt ciekawych propozycji dla Marka ,  Fabrycy miał ostatnio dużo walk ,  więc może by dać szanse Blaydesowi ,  myślę że miałby szansę przelezec Hunta

  2. Nie ma zbyt ciekawych propozycji dla Marka ,  Fabrycy miał ostatnio dużo walk ,  więc może by dać szanse Blaydesowi ,  myślę że miałby szansę przelezec Hunta

    Może Wołkow?

  3. Dana z Huntem udają nienawiść, a tak naprawdę idą ręka w rękę.

    Przecież ta cała szopka była tylko po to, żeby Marcin nie zabił Marka na jego śmieciach.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.