Krótko. UFC podbój Niemiec ma zamiar zacząć  programem The Ultimate Figher Show który ma być emitowany od 2009 roku w jednej z największych niemieckich TV jaką jest stacja ProSieben.  Co będzie później jest jeszcze tajemnicą ale plotki o gali UFC która ma być zorganizowana w kraju Helmutów nabrały powera.  Wg niepotwierdzonych nigdzie wiadomości na gali tej main eventem ma być walka Randy Couture vs. Chuck Liddell.

12 KOMENTARZE

  1. Świetny news ! Bardzo się cieszę tą wiadomością, gdyż jest to największy prezent jaki UFC mogło zrobić (oczywiście nieświadomie, gdyż wątpię aby łysa głowa w ogóle wiedziała o istnieniu takiego państwa jak Polska) dla fanów ! Jest to niewątpliwie odskocznia od dosyć długiej i znacznie drożej wychodzącej wycieczki do UK. Jeżeli show było by emitowane na PRO7 to było by ogólnodostępne dla osób mających telewizję satelitarną, bądź kablową, czy emitowane na „europejskim ppv” ? Druga sprawa, weight-in oraz konferencje prasowe są bezpłatne i ogólnodostępne ? Trzecie i ostatnie pytanie – Bilety na gale dostępne są tylko przez net ? Ktoś był z moderatorów w UK ! Pozdrawiam

  2. @OctagonN wejście na ważenie jest za free ale dobre miejscówki z przodu są dla vipów, sponsorów i dziennikarzy. Mimo tego klima jest dobra i chyba warto pójść poczuć to 🙂 .Konferencja na 99% jest tylko na akredytacje wcześniejsze. Co do biletów to gdyby bilety na gale UFC nie sprzedawały się w takim tempie to pewnie byś mógł kupić coś w dzień gali przy wejściu ale patrząc na to jak ostatnio na zagranicznych galach bilety znikały w ciągu dwóch tygodni to raczej nie ma na to szans i zostaje tylko net.

  3. Ja się zastanawiam na czym polega strategia ekspansji międzynarodwej UFC… Jeśli chcę wejść na rynek Niemiecki, Filipiński, Koreański i może jeszcze jeden (zatrzymajmy się na 5), to chcą po prostu robić tam gale czy wejść w rynek medialny i potem tylko sprzedawać im PPV lub podpisywać lukratywne umowy z TV na pokazywanie gal z USA?
    Bo jeśli chcą na stałe wejść tam z organizowaniem gal (i w ten sposób głównie robić branding), to wydaje mi się, że będąc na 6 rynkach jednocześnie musieliby robić jakieś 30 gal w roku a nie 15 – i do tego by potrzebowali zawodników, a roster ostatnio niemiłosiernie tną… Nie wiem, zastanawia mnie ta cała strategia UFC, nie wiem co jest ich celem tak naprawdę.

  4. A kto z moderatorów miał takie szczęście i był na gali w UK? 🙂

  5. Kraj Helmutów ??!!??!! Widzę , że zajebiście inteligentny z ciebie gość

  6. Laguna wyluzuj, def jest naprawde zabawnym gościem:)))z przyjemnością czytam te „pojechane” wstawki:)- i nie ma co rzucać wstawki o inteligencji bo def się wkurzy i będziemy częściej oglądać jezioro marzeń- a ja się piekielnie wzruszam na tym serialu…….. pozdro dla wszystkich ludzi z dystansem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.