Łukasz Bosacki, pierwszy sędzia z Polski, który sędziował w oktagonie UFC, opowiada przed kamerą mmarocks.pl o kulisach dostania szansy w UFC oraz o tym, jakie emocje towarzyszyły występowi.

 Dziękujemy restauracji „W Bramie” za możliwość realizacji wywiadu.

19 KOMENTARZE

 1. Wielkie gratulacje dla pierwszego naszego sędziego w "Lidze Mistrzów". Nie wiedziałem nawet, że MMA Witkowo to jego klubik, bardzo fajny zresztą i nie jeden mocny zawodnik i zawodniczka z tego gymu niedługo się pojawi na szerszych wodach.

 2. Mam to samo i też się czułem na hali jak w domu. Co prawda mam tylko dwóch dzieciaków, ale jest tak samo głośno. A jak im czegoś nie kupię to buczą na mnie jak na Marynę.

 3. Gratulacje Bosy !!! Lekko spoznielem się na gale, jak wszedlem do hali to pierwsza walka już się toczyła, zająłem miejsce i pierwsze co robilem to pytałem ludzi siedzących dookola czy to przypadkiem nie nasz Bosacki jest ringowym 🙂

 4. Gratulacje Bosy !!! Lekko spoznielem się na gale, jak wszedlem do hali to pierwsza walka już się toczyła, zająłem miejsce i pierwsze co robilem to pytałem ludzi siedzących dookola czy to przypadkiem nie nasz Bosacki jest ringowym 🙂

  Chyba prawie wszyscy byli w sporym szoku bo o debiucie  Lukasz w oktagonie UFC wiedzialo naprawde bardzo niewiele osob. Musialbym sklamac zeby powiedziec, ze nie czekalem na ten wywiad bo debiut polskiego sedziego w najwiekszej organizacji swiata to tez historyczne wydarzenie a przeszlo jakby troche bez echa.

 5. Również dołączam się do gratulacji, jak dla mnie bardzo dobra robota, tylko tak trzymać :boss:

  A tak na marginesie – kto jest tym głównym sędzią UFC?

 6. Wielkie gratulacje dla Łukasza. Debiut wypadł bardzo dobrze więc liczę na kolejne występy – może Berlin, może Glasgow?

 7. Bosy na UFC to było jedno z niewielu dobrych zaskoczeń na tej gali : )

  W pierwszej chwili zapytałem chłopaków czy to Fabiński sędziuje 🙁

 8. Bosy,życzę Ci roboty i w Berlinie, i w Glasgow i byś w ogóle na Europę był etatowym wyborem UFC. A za jakiś czas na cały świat.

 9. Jako jeden z pierwszych tu gratulowałem i jemu i UFC decyzji. Dobra robota, choć pewnie za często nie będzie okazji pracować z UFC. Powodzenia.

 10. Chyba prawie wszyscy byli w sporym szoku bo o debiucie Lukasz w oktagonie UFC wiedzialo naprawde bardzo niewiele osob.

  Poza UFC wiedziały może 3 osoby ja i @Arlovski jechaliśmy razem z Bosym na galę i nic nie powiedział. 😉

 11. Poza UFC wiedziały może 3 osoby ja i @Arlovski jechaliśmy razem z Bosym na galę i nic nie powiedział. 😉

  Wiem z pierwszej reki, ze przynajmniej jednemu ze wspolnikow tez sie nie pochwalil 🙂

 12. Wiem z pierwszej reki, ze przynajmniej jednemu ze wspolnikow tez sie nie pochwalil 🙂

  Ani jednemu, ani drugiemu 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.