Wygląda na to, że organizacja UFC chce zyskać nieco niezależności i zdecydowała, że miejsce, w którym do tej pory były kręcone kolejne programy z serii The Ultimate Fighter zostanie przebudowane i znacząco powiększone. Dzięki temu projektowi powstanie też mała arena, która będzie mogła pomieści 1700 widzów. W hali tej mają być nagrywane dalej kolejne części programu The Ultimate Fighter, jak również mają odbywać się wydarzenia z cyklu Dana White’s Tuesday Night Contender Series.

W rozmowie z ESPN Dana White, szef UFC, zapowiedział jednak również, że ma także inne plany związane z tym miejscem.

Właśnie jesteśmy w trakcie budowy naszej własnej areny za 12 milionów dolarów. Będziemy więc mogli sami organizować tam walki i również je na żywo transmitować. Możemy robić walki MMA i bokserskie. Możemy robić wydarzenia związane z kickboxingiem i jiu-jitsu. Zamierzamy tam produkować sporo ciekawych rzeczy.

Prace nad halą mają zostać zakończone w lipcu przyszłego roku. Sam obiekt ma mieć podziemny parking, własną siłownie i salę treningową oraz być w pełni przystosowany do nagrywania produkcji telewizyjnych.

Co ciekawe, szef UFC jest też otwarty na to, aby użyczać halę innym, mniejszym organizacjom, które chciałby tam przygotować swoje wydarzenia i planuje również przygotowywać tam niektóre gale z serii UFC Fight Night.

3 KOMENTARZE

  1. Super, że jest parking. Liczę wobec tego na obecność wózków widłowych.

  2. Mają rozmach, wspierają projekty które już umarły.A projekt TUFaKRS1 w dalszym ciągu w sejfie Polsatu.

  3. Czekamy na ruch najlepszej organizacji we Wszechświecie – K&L może stadion?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.