Treść zakosiłem od niezastąpionego Fightlinkera. W Hall of Fame UFC jest obecnie 4 zawodników. Dan Severn, Ken Shamrock, Randy Couture i Royce Gracie. Sprawdźmy co mówią ci wielce zasłużeni dla UFC zawodnicy.

Dan Savern :

Mam pasję do tego sportu i chciałbym mieć pozytywny wpływ na kierunek w jakim ten sport zmierza ponieważ w ostatecznym rozrachunku zajmujesz się sportowcami. Naprawdę nie wydaje mi się aby to było celem Dany White w UFC. Myślę że oni zrobili dużo dobrego dla tego sportu jednocześnie są aroganccy i nie za bardzo mnie oni obchodzą.

Ken Shamrock :

Dana White, i mam zamiar udowodnić że dzisiaj Dana White mówi tylko to co przyniesie korzyść mu albo skrzywdzi inne osoby. I to nie są nawet fakty, to są rzeczy które on wymyśla i je opowiada. Ostatni wywiad jaki zrobił Dana White był tylko po to aby mnie oczernić,skrzywdzić i pomówić a wszystko co powiedział to były same kłamstwa.

Randy Couture :

Mam już dosyć sytuacji kiedy wykorzystuję się to że gram rolę miłego gościa i płynięcia pod prąd z obecnym managementem UFC. Mam dużo innych rzeczy w moim życiu z którymi świetnie sobie radzę. Nie potrzebuje problemów. Nie czuje abym dostawał szacunek na jaki zasługuje.

Royce Gracie :

To UFC było odpowiedzialne za mój pozytywny wynik na anaboliki podczas gali K-1 w USA.

Dana White : Wszyscy moi zawodnicy są szczęśliwi w UFC. Jedyny fighter z jakim się kłócę i nie mogę dogadać to Tito Ortiz…

Szacunek….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.