20140114025353_5D3_6572

 W rozwinięciu wyniki gali UFC Fight Night 35: Rockhold vs. Philippou.

Zaledwie pół rundy trwał main event gali UFC Fight Night 35. Luke Rockhold (11-2) wraz z Constantinosem Philippou (12-4) ponad minutę badali się w stójce. Rockhold zajął środek klatki i postawił głównie na kopnięcia na korpus. Ta taktyka okazała się strzałem w dziesiątkę, bo po jednym z takich kopnięć Cypryjczyk spłynął po siatce, o którą się opierał i sędzia Herb Dean zdecydował się przerwać pojedynek.

Szybszy i celniejszy w stójce Brad Tavares (12-1) wypunktował przy pomocy kopnięć niskich i na korpus, a także ciosów bokserskich Lorenza Larkina (14-2). Hawajczyk kontrolował walkę w dystansie i regularnie budował swoją przewagę przez pierwsze dwie rundy, a dodatkowo skończył drugą odsłonę za plecami rywala. Dopiero w ostatnim starciu Larkin przyspieszył, korzystał z łokci, trafiał kopnięciami, ale to wszystko na nic, ponieważ wystarczyło jedynie do wygrania rundy, a całą walkę zwyciężył Brad Tavares.

T.J. Dillashaw (9-2) zrobił świetną reklamę Team Alpha Male, dominując na pełnym dystansie Mike’a Eastona (13-4). Dillashaw celnymi kombinacjami zmuszał rywala do cofania się pod siatkę. W drugiej rundzie piszczel zawodnika z Sacramento znalazł drogę do głowy Eastona. „Hulk” był w opałach, ale nie dał się skończyć. Przetrwał także trzecią rundę, ale w każdej głównym bohaterem był Dillashaw, który odniósł zasłużone i cenne zwycięstwo.

Yoel Romero Palacio (7-1) długo nie mógł znaleźć sposobu na Dereka Brunsona (11-3). Wicemistrz olimpijski z Sydney przez 10 minut był gorszy od podopiecznego Grega Jacksona w każdej płaszczyźnie. Nie mógł rywala, ani sprowadzić, ani ustrzelić w stójce. Brunson z kolei przeniósł walkę do parteru, gdzie zdobył nawet dosiad. Romero długo polował na celny cios i regularnie trafiać zaczął dopiero w trzeciej rundzie. Z każdym kolejnym ciosem Brunson był w coraz większych opałach. Egzekucja w wykonaniu Palacia trwała niemal minutę, a skończyła się serią kilkunastu potężnych łokci na żebra, na które Brunson nie odpowiadał, czym dał sędziemu powód do przerwania pojedynku.

Dustin Ortiz (13-2) zaskoczył niedawnego pretendenta do tytułu w wadze muszej i od początku starcia bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę Johnowi Moradze (14-2). Ortiz trafiał w stójce, bronił sprowadzeń i kontrolował przebieg pierwszej rundy, którą bez wątpienia wygrał. W drugie do ofensywy przystąpił 29-latek z Phoenix, który popełniał w walce masę błędów, chociażby stracił pozycję za plecami Ortiza, ale i tak przeważał przez ponad trzy minuty, co z pewnością dało mu uznanie w oczach sędziów. Decydująca i najbardziej wyrównana była ostatnia pięciominutówka. Po długiej wymianie ciosów to Ortiz przeniósł walkę na ziemię, gdzie pracował nad przejściem pozycji, ale przy okazji pozwolił Moradze wrócić do stójki. Rundę zakończyło kolejne sprowadzenie reprezentanta Roufusport, ale dwóch sędziów uznało, że lepszy był Moraga i to on niejednogłośną decyzją wygrał pojedynek.

Warunki Cole’a Millera (21-8) okazały się przeszkodą nie do przejścia dla Sama Sicilii (12-4). Zawodnik American Top Team karcił rywala prawym prostym i niskimi kopnięciami. W drugiej rundzie Sicilia padł na deski właśnie po prawym prostym, a Miller poszedł za ciosem do parteru, gdzie czuje się jak ryba w wodzie, i duszeniem zza pleców odniósł piętnaste w karierze zwycięstwo przez poddanie. Po walce Miller wyzwał na pojedynek Donalda Cerronego.

Na początku drugiej rundy, po niezbyt udanej pierwszej, Ramsey Nijem (8-4) musiał się mocno natrudzić, by uciec z ciasnej gilotyny Justina Edwardsa (8-4). Ten moment okazał się przełomowy dla całej walki, ponieważ od tej pory to finalista TUF 13 przejął inicjatywę nad przebiegiem pojedynku. Drugim kluczowym momentem był cios, którym Nijem zamroczył Edwardsa, po czym podcinką sprowadził walkę na ziemię, gdzie najpierw z dosiadu, a później zza pleców starał się skończyć rywala. Zawodnik z Utah także w ostatniej rundzie dość wyraźnie przeważał, czym nie zostawił sędziom wątpliwości.

Isaac Vallie-Flagg (14-4) zrobił wszystko, by nie przegrać walki przed czasem, ale nawet przez chwilę nie zagroził Eliasowi Silverio (10-0). Brazylijczykowi nie zaszkodził nawet odebrany w drugiej rundzie punkt za uderzenie kolanem w głowę rywala, który miał trzy punkty podparcia. „Xuxu” dominował na pełnym dystansie, punktując ciosami w stójce, sprowadzając walkę do parteru i kontrolując jej przebieg z góry. Dla 27-latka to drugie zwycięstwo w UFC i kolejny bardzo udany występ.

Niezbyt emocjonującą, ale za to bardzo wyrównaną walkę stoczyli Brian Houston (4-2) Trevor Smith (11-4). Z wyłonieniem zwycięzcy problemy mieli także sędziowie. Smith mocno zaczął walkę, przenosząc pojedynek na ziemie już w pierwszej minucie. W końcówce rundy miał okazję, by zakończyć pojedynek trójkątem rękoma, a ostatnie 30 sekund to kanonada krótkich łokci lądujących na twarzy Smitha. W drugiej odsłonie inicjatywę przejął Houston, który rozciął mocnym lewym hakiem czoło rywala. Z czasem obaj zawodnicy wyraźnie opadali z sił, ale to Smith potrafił lepiej zaprezentować się i wygrać w oczach dwóch z trzech sędziów punktowych.

Świetne trzyrundowe widowisko zapewnili fanom Alptekin Ozkilic (9-2) Louis Smolka (7-0). Już w pierwszej rundzie debiutujący w UFC Hawajczyk postraszył faworyzowanego Ozkilicia, gdy trafił go w połowie rundy. Pierwsze starcie należy zapisać jednak Turkowi, który sprowadzał walkę na ziemię i skutecznie atakował kombinacjami w stójce. W drugiej odsłonie Smolka pokazał celne ciosy i bardzo dobrą pracę w klinczu co dało mu nie tylko wygraną rundę, ale także mocno osłabiło przeciwnika. W decydującym starciu zmęczony Ozkilic próbował sprowadzać, ale Smolka uciekał z parteru, punktował w stójce, a rundę zakończył długą serią ciosów z dosiadu, czym tylko postawił kropkę nad i.

Vinc Pichel (8-1) odniósł pierwsze zwycięstwo w UFC, dzięki punktowaniu przez 15 minut Garetta Whiteleya (7-2). Zawodnik z Indiany miał swoje momenty, ale w każdej rundzie musiał uznać wyższość agresywniejszego i lepszego rywala. Pichel regularnie sprowadzał walkę do parteru, w którym przeważał z góry, a i w stójce lepiej prezentował się Kalifornijczyk. Whiteley raz zaatakował brabo i raz kimurą, ale nie udało mu się poddać przeciwnika.

Beneil Dariush (7-0) nadspodziewanie szybko zakończył powrót Charliego Brennemana (19-6) do UFC. Pochodzący z Iranu niepokonany reprezentant Kings MMA potrzebował kilkudziesięciu sekund, by potężnym lewym posłać rywala na deski. Dariush po kilku ciosach z góry, zaszedł za plecy rywala, wcisnął prawą rękę pod brodę Brennemana i udanym duszeniem zadebiutował w najlepszej organizacji świata.

Walka wieczoru:

185 lbs: Luke Rockhold (11-2) pok. Constantinosa Philippou (12-4) przez TKO (kopnięcie na wątrobę), 2:31 runda 1.

Główna karta:

185 lbs: Brad Tavares (12-1) pok. Lorenza Larkina (14-2) przez jednogłośną decyzję (29-28).
135 lbs: T.J. Dillashaw (9-2) pok. Mike’a Eastona (13-4) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).
185 lbs: Yoel Romero (7-1) pok. Dereka Brunsona (11-3) przez TKO (łokcie na korpus), 3:23 runda 3.
125 lbs: John Moraga (14-2) pok. Dustina Ortiza (12-3) przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29).
145 lbs: Cole Miller (21-8) pok. Sama Sicilię (12-4) przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:54runda 2.

Walki w FOX Sports 1:

155 lbs: Ramsey Nijem (8-4) pok. Justina Edwardsa (8-4) przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 30-27).
155 lbs: Elias Silverio (10-0) pok. Isaaca Vallie-Flagga (14-4) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-27).
185 lbs: Trevor Smith (11-4) pok. Briana Houstona (4-2) przez niejednogłośną decyzję sędziów (2x 29-28, 28-29).
125 lbs: Louis Smolka (7-0) pok. Alpa Ozkilica (9-2) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28).

Walki w Fight Pass:

155 lbs: Vinc Pichel (8-1) pok. Garetta Whiteleya (7-2) przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).
155 lbs: Beneil Dariush (7-0) pok. Charliego Brennemana (19-6) przez poddanie (duszenie zza pleców), 1:45 runda 1.

2693 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 13. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 14. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 15. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 16. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 17. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 18. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 19. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 20. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 21. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 22. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 23. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 24. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 25. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 26. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 27. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 28. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 29. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 30. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 31. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 32. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 33. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 34. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 35. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 36. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 37. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 38. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 39. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 40. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 41. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 42. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 43. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 44. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 45. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 46. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 47. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 48. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 49. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 50. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 51. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 52. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 53. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 54. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 55. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 56. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 57. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 58. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 59. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 60. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 61. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 62. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 63. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 64. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 65. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 66. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 67. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 68. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 69. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 70. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 71. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 72. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 73. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 74. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 75. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 76. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 77. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 78. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 79. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 80. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 81. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 82. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 83. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 84. Ja mam powązny problem z wytypowaniem kogoś z walki wieczoru. Albo Demitrious wygra decyzją, albo będzie TKO od Benavideza.

  Faber raczej wygra z młodym McDonaldem, którego bardzo lubię. Ciekawe walki się zapowiadają, a OS kurde nie puszcza jej w TV ;/

  Bardzo dobra analiza panowie!

 85. Jak dla mnie kurs na Uyenoyame również jest zawyżony, i nie wiem czy nie zaryzykować i nie puścić parę groszy.

 86. Kurwa McGee już za 1.75…. Leci kurs na łeb na szyję, chyba jednak nie postawię tego, bo powyżej dwóch było to warte ryzyka, a teraz nie widzę w tym aż tak atrakcyjnego kursu.

 87. A gala Saffiedine vs Lim? Może byśmy ją odpuścili 😉 za dużo no-name'ów jak dla mnie 🙂

  Co na to reszta użytkowników?

 88. no szkoda, w podsumowaniu typera KSW było o tej gali, myślałem, że zadebiutuje, ale żeby nie siedzieć „o suchym ryju” rzucam to co gram:

  Edson Barboza + Abel Trujillo + Sam Stout + Urijah Faber = ako ~5 stawka : 3/10
  Bobby Green 2.27 stawka: 2/10
  Zach Makovsky 3.35 1/10
  Mac Danzig 2.45 2/10

 89. Przekonałem się do Barbozy i poszła szalona taśma (stawka standardowa):

  Barboza + Mendes + McGee + Jorgensen. AKO 3.86

  Nie pamiętam kiedy ostatnio postawiłem czwórkowy kupon, ale raz na jakiś czas można zaryzykować. 🙂

 90. Ja za rok zaczynam typowanie, skończę osiemnastkę i zaczynie się zabawa 😀 Będe musiał ogarnąć parę spraw (typu kursy) i obstawiać będę chyba na necie.

  @Szadzior, wpadniesz z kuponem, bo McGee przegra 🙂

 91. UFC on FOX 9: Johnson vs Benavidez 2

  7Kupon:

  1.Chad Mendes – Nik Lentz Typ1 Kurs:1.15

  2. Danny Castillo – Edson Barboza Typ2 Kurs:1.32

  3. Scott Jorgensen – Zach Makovsky Typ1 Kurs:1.33

  AKO:2.02 Stawka:podstawa

  dalem jeszcze cos takiego, mcgee lacznie mam za 100 licze na niego :)green za 50

 92. Mam do obrócenia 400zł na promocji w Betssonie,myślę nad Faberem i Johnsonem,no i jakieś trzecie wydarzenie do tego.Co wydaje się wam pewniejsze,McGee,czy Mendes-Lentz poniżej 2.5 rundy?

 93. Puściłem 3 kupony za małe sumki

  1) Macdonald + Mendes + McGee – po kursie 5,05

  2) Green + Jorgensen + Mendes przez KO – po kursie 5,59

  3) Jorgensen + Lauzon + Mendes + Johnson – po kursie 4,1

  Wszystko za jednakową stawkę , zobaczę co z tego będzie

  Mam Chada na kazdym kuponie, ale by była niespodzianka jakby przegrał 🙂

 94. Gdzie polecacie założyć konto? Na daną chwilę zarejestrowałem się w bet-at-home, ale jeszcze nic nie przelałem. Proszę o opinie:)

 95. Puczi,dzięki za sugestie.^W betclicu i expektcie masz promocje,że do 200/225zł nawet jeśli przegrasz zakład,to i tak zwrócą ci kasę na konto,także proponuję skorzystać z promocji póki są dostępne,a potem możesz sobie grać gdzie chcesz,betsafe ma nienajgorszą ofertę.

 96. Bonus rodem z betssona ma jeden problem jeśli chcesz stawiać na UFC,ponieważ zakład musi być rozliczony w ten sam dzień co został postawiony. Mówiąc krótko trzeba stawiać na główną kartę po północy lub na wcześniejsze walki i liczyć,że skończą się do północy.

 97. ok, dzięki. Jeśli możecie jeszcze powiedzieć mi dokłądniej jak działą ten bonus: wpłącam załóżmy 200 i 200 mam bonusu. Jak mam to rozumieć. Rozjaśnijcie proszę

 98. wpłacasz 200zł i jeśli przegrasz to zwracają ci te 200zł na konto tak,że możesz je od razu sobie wypłacić.W innych bukach z reguły jest tak,że nawet jeśli zwrócą ci pieniądze po przegranej,to potem musisz jeszcze spełnić inne warunki,np zagrać po kursie 1.5,żeby można było te pieniądze wypłacić.Tutaj w razie przegranej nie masz żadnego ryzyka.

 99. Barboza to dla mnie niewiadoma, może przegrać z Castillo, a kurs bardzo niski. Taki jak był na początku czyli w okolicach 1.5 był najlepszy i wtedy bym zagrał Edsona, tak bym prędzej szukał okazji w Dannym za małą stawkę.

  Na moje z wyższym kursem najciekawszy jest McGee i tylko jego grałem na tej gali.

 100. Puściłem 2 kupony :

  1) Barboza 1.32
  Mendes 1.15
  Faber 1.63

  2) Mendes by KO/TKO/DQ – 1.85
  Bowling 1.72
  McGee 1.91

  Co myślicie?

 101. Poleciał dubel na Trujillo i McGee.
  Do Trulijjo jestem przekonany,oglądając ich pierwszy pojedynek,gdzie Bowling został kompletnie zdominowany.Bowling będzie musiał zrobić coś extra żeby wygrać ten pojedynek.
  Co do postawienia na Mcgee to nie ukrywam,że to typ oparty na waszych opiniach:)

 102. Szady, o co chodzi z tym stawianiem na Bowlinga? Kurs jest średni, w dodatku Trujillo moim zdaniem jest faworytem. Jest coś o czym nie wiem?

 103. O kutwa,ale okrutne kursy na tym kuponie.10 minut temu obstawiałem McGee za 2.04.Jeśli chodzi o single,to tylko Pinnacle:-)

 104. @Comber

  Ja pierdziele, cały elaborat napisałem i przez przypadek mi się wiadomość skasowała. ;/

  W skrócie: Dla mnie Bowling jest lepszy kickboksersko, zapaśniczo i parterowo i powinien mieć przewagę siłową. W ich pierwszym starciu wygrał dwie rundy – w obu był blisko poddania przeciwnika. Jego słabą stroną jest kondycja, ale Trujillo też tytanem w tej materii nie jest. No i szczęka jest niezbyt odporna na ciosy, ale wątpię, że Abel go ustrzeli, chociaż nie możemy tego wykluczyć (w sumie to jedyna szansa na wygraną). Jeśli dojdzie do decyzji, to ja widzę wygraną Bowlinga po punktowaniu celnymi ciosami i sporadycznymi obaleniami + gnp. Nie zdziwię się jak złapie Abela w jakąś gilotynę, a nawet znokautuje. Dla mnie ma więcej argumentów na zwycięstwo i jest faworytem.

  Edit: Kurs teraz już mniej ciekawy. Ja to zagrałem jak było po 1.94

 105. Akumulatory też tylko na pinnaclu. W sumie do wszystkiego, poza metodami skończeń – tam betsafe, albo 5dimes jeśli ktoś ma konto.

 106. Uprzedzając pytania. 😉 Moje kupony:

  Stawka standardowa:
  Barnett + Poirier, AKO 2.25
  John Howard, kurs 2.29
  Peralta + Hall + Miller, AKO 2.61 (tutaj trochę ryzykownie, ale długo nad tym myślałem i z optymizmem patrzę na ten kupon)

  Pół stawki:
  Poirier przez decyzję, kurs 2.85
  Barnett przez decyzję, kurs 4.00
  Leben/Hall, over 2,5, kurs 1.93
  Johnson/Tibau, over 2,5, kurs 1.75

  Może coś jeszcze jutro dorzucę. Myślę m.in. nad Gamburyanem. Podoba mi się też kurs 1.23 na to, że Ronda Rousey wygra przed czasem. Mnożnik niewielki, ale spora szansa, że wejdzie.
  Jestem ciekawy moich czterech kuponów z zakładami specjalnymi. Jak mi dobrze pójdzie na tej gali, to może częściej się będę w to bawić.

 107. Weidman ma atuty, żeby ponownie pokonać Silvę. Jeśli mu się to uda, to może w końcu się do niego przekonam. Tak jak już gdzieś pisałem – jestem fanem talentu Andersona Silvy i nie potrafiłbym stawiać pieniędzy przeciwko niemu. 🙂

 108. Ta walka jest jak ciągniecie zapałek, z których jedna to -100zł, a druga to +125zł. Szady woli mieć to co miał w kieszeni niż stracić, podobnie jak ja 🙂

  Szkoda,że na Bahu nie ma skończeń walk, bo niektóre wyglądają naprawde ciekawie (Szczególnie Poirer przez decyzję za 2.85, jeżeli wygra to chyba tylko tak).

  O, do tego podobnie jak ja jest fanem Pająka i nie ma serca stawiać przeciwko niemu 🙂

 109. Pełna stawka:

  1) Barnett + Voelker + Howard 5,2

  2) Porier + Miller + Tibau + Peralta 4,57

  Pół stawki:

  1) Barnett DEC 4,00

  2) Rousey przed czasem + Browne 3,32

  Trochę dziwnie, ale postawiłem jeden kupon na Browne'a za pół stawki podczas gdy dwa kupony mam na Barnetta, ale na wypadek gdyby Josh wtopił zawsze mniej stracę.

 110. Zajebista robota,dużo potrzebnych informacji ja stawiam po ważeniu ale Howarda dorzuce bo po analizie jestem pewniejszy chociaz walką z Hallem wcale zajebiście się nie pokazał.Zagram jeden kupon na kilka waleczek.

 111. korci mnie Gamburyan na singlu , ale chyba poczekam do ważenia , a co obstawiam :

  Poirier + Howard

  Payan na singlu

  Hall+Tibau

  Weidman+Poirier

 112. Wow Calo ryzykownie 😉 IMO Barnett przez dec to jednak dosyć prawdopodobna opcja. Jakbym miał obstawiać to na pewno Howarda. Weidman po takim kursie też jest wart grzechu. Jednak podobnie jak Szady i Hubi za uja nie będę stawiał przeciwko Spiderowi 😉

  Myślę, że warty rozważenia jest też Leben. Nie wiadomo co w głowie Halla siedzi. Starcie bardzo chimerycznego zawodnika z drugim, który nigdy się nie cofa. Jeśli Leben włączy zombie mode i zacznie wywierać mocną presję na Halla ten może sobie z tym nie poradzić.

 113. Szady, polecasz Browne’a a stawiasz na Barnetta? [​IMG] Czy to Tomasz pisał tą część?
  W każdym razie bardzo fajny mi się wydaje over 2,5 w walce Halla z Lebenem, ale na chwilę obecną kasę na kontach mam już postawioną.
  Barnett
  Weidman
  Tibau + Ronda/Miesha under 1,5.

 114. Co myślicie o takich kuponach:
  Tibau+Miller ako: 2.08
  Poirier+Barnett ako: 2,14
  Hall+Rousey+Voelker ako 2,36 ?

 115. a ja chyba pojde w Hape… jak zawstydze Szadego to nie dam mu spokoju przez pare dni! 🙂

  kurwa Barnett jest kotem, ale czuje, ze Browne zaskoczy i to mocno. ma do tego narzedzia.

 116. Zrezygnowałem z Barnetta,mimo sympatii do niego po tym ważeniu:-)Na Pinnaclu jest do obstawienia +1.5 rundy w tej walce za 1.93 tylko nie do końca wiem na jakiej zasadzie w tym buku to funkcjonuje,czy ma być faktycznie powyżej połowy walki,czy też dwie rundy.U różnych buków róznie to traktują

 117. @Puczi
  Cała analiza Barnett – Browne (+ opis niektórych zakładów specjalnych) jest moim dziełem. Reszta walk została rozpracowana przez Tomasza. Polecam Barnetta (skąd Ci się wzięło, że Browne'a?), bo ma większą szansę na wygraną, jednak nie wykluczam tego, że Travis znokautoje Josha, dlatego też znalazł się opis zakładu "Browne przez KO/TKO", który jest ukłonem w stronę tych, którzy chcą zaryzykować jednak underdoga w tym pojedynku.
  @baju
  Nie zawstydzisz mnie, jeśli to jednak "Hapa" wygra. 😉 Tak jak pisałem w analizie, Josh nie jest jakimś mega zdecydowanym faworytem i ręki sobie uciąć za niego nie dam, dlatego też odradzałem granie zarówno Barnetta jak i Browne za większe pieniądze, bo jest kilka czynników, które mogą zaważyć na przebiegu pojedynku. No i wiadomo jak jest w wadze ciężkiej – bach, jeden cios, koniec walki i cała anliza idzie się… kochać. 😉 Taki to jest już sport.

 118. Anderson Silva 1,55 Chris Weidman 2.10, zastanówmy się nad tym kursem. Analizując ostatnie 3 walki oby dwóch zawodników, Anderson ostatnio wygrał z Chael Sonnenem i Stephanem Bonnarem. Sonnen zmierzył się także po tej walce z Jonem Jonesem i przegrał jeszcze szybciej, nie zrobił w tamtej walce absolutnie nic. Nastepnie wygrał bardzo fuksiarsko z Mauricio Ruą i to nie w swoim stylu, tylko go poddał po prostu, następnie pokazał że nic nie znaczy w półciężkiej dostając lanie od Rashada (były jakies pogłoski że mial operację dzień przed, ale nic nie wiadomo oficjalnie). Także podsumowując Sonena jest to zawodnik który idzie w strone mediów, walki z mistrzami zyskał sobie gadaniem niczym innym, i z każdym przegrał. Następny poprzedni rywal Silvy to Stephen Bonnar, (ta wlaka nie miała się odbyć, bo w ten dzień miał walczyć własnie Jon Jones z Sonnenem ale nie udało się. Silva troche nonszalancko pokonał już emerytowanego praktycznie Bonnara.

  Chris Weidman, pokonał decyzją a właściwie dominacją Demana Maie, zdominował go zapaśniczo, no i w parterze też było widać lepszą kontrolę ze strony Weidmana. Dobra nastepnie MArk Munoz, solidny zapaśnik z ciężkimi rękoma, jak się okazało Weidman zdominował (sory ZDEKLASOWAŁ!) munoza, obalał go jak dziecko (rasowego zapaśnika) zdobywał dominującą pozycję i punktował obijał, mało stójki było, a gdy nastąpił atak Munoza w stojce, Weidman trafił łokciem z góry i rozbił munoza w parterze, po prostu zmiazdzenie.

  No i walka Anderosna z Wedimanem, w tej walce było jednostornnie, obalenie Wedimana i nawet wyciągnął balachę ale Anderson odrobil lekcje z obrony parteru. W stójce Anderson walczył cały czas na wsteku z unikami z taktyką aby wyprowadzic Wedimana z równowagi tym pajacowaniem. Mimo taktyki chciałSilva zrobić to co z Bonnarem podchodząc do klatki i trzymając nisko ręce, ale zauważyłem że Wediman tam trafił czysto kilka ciosów i po tym Silva zklinczował. W stojce Silva trafiał niektóre kopnięcia, które nie robily żadnej szkody. Po 1 rundzie widac bylo desperacje u andersona silvy, zaczał bardziej pajacować bo nie udalo sie wyprowadzic wedimana z równowagi. Ten spokojnie walczyl ja w 1 rundzie bo wiedzial ze wygrywa, dostal podpowiedzi z naroznika by walcyzc w stojce bo zle to nie wyglądało, po czym udało się trafic w 2 rundzie i sensacja roku.

  Na dodatek analizując Silva ma 38 lat, nie ta szybkośc co wteyd gdy mial 30 lat, weidman ma 29 lat, wiek taki w którym można osiagnąc szczyt formy.

  Na dodatek Wediman jest mega technicznym zawodnikiem, ma dobry sztab szkoleniowy, aby go znokautować potrzeba mega szybkości, precyzji i ryzyka, co może zapewnić Silva, ale Silva który ma 30 lat a nie 38 lat

 119. A wybacz Szady, nie miałem czasu przeczytać i tylko przejrzałem na szybko posta i zobaczyłem, że zaznaczono kurs na Travisa.

 120. dooobra, zmotywowales mnie tylko do obstawiania Hapy i Chrisa. odpuscilem sobie United po 1.65 wiec bedzie Twoja wina jak wdupie. :>

  ja podobnie jak Pucz zobaczylem zaznaczonego Travisa i myslalem, ze jeeednak!

 121. no i chuj, zostaje mistrzem analiz, bo przepowiedzialem Travisa! ale oczywiscie niepostawione… decydowalem sie jak kobieta i w koncu dalem 'bezpiecznego' Dustina. pozdrawiam. :C

  Poirer wszedl, Chrisu 'tylko' zostal!

 122. Jasnowidzem nie jestem. 🙂 No i pisałem, że mam wątpliwości, stąd też krótka analiza kursu na Browne przez KO/TKO. Kto skorzystał po 3.75, temu gratuluję. 🙂

 123. podbijam Sicilie i to na niego raczej postawie po wazeniu dzisiaj, jeden z lepszych typow na ta gale i fajny kurs. na Dariushu mysle, ze sie przejedziecie.

 124. A gdzie mają być? 😛

  Mój zestawik:
  Beneil Dariush, kurs 2.60
  Sam Sicilia, 2.65
  Elias Silverio, 2.00
  Moraga + Rockhold + Ozkilic, AKO 2.42

  Część kuponów postawiłem zaraz po pojawieniu się kursów, także w niektórych wypadkach mnożniki mam trochę lepsze niż są aktualnie.

  Nie mogłem się zdecydować, który kupon mi się najbardziej podoba, dlatego wszystkie poszły za tą samą stawkę.
  To będzie raczej wszystko. Ewentualnie po ważeniu coś dołożę.

 125. Szady kto byl Twoim 4underdogem?co miales stawiac?

  ja typy podam jak zawsze w temacie

  zaklady bukmacherskie

 126. @Zychal

  W tym temacie jak najbardziej można też typy podawać i po gali będziemy sobie mogli wszyscy porównać. 🙂

  Tych underdogów, których rozważałem, było kilka:

  "B-Hou" po kursie 2.37, jednak ten typ Tomasz skutecznie wybił mi z głowy

  Brad Tavares, 2.90 – to mi do końca nie daje spokoju. Oszczędny w wyprowadzaniu ciosów Larkin może kolejny raz być oszukany przez sędziów, którzy mogą dać się nabrać na presję, którą powinien tworzyć Tavares

  Easton, 3.25 – kurs jest zawyżony. Dillashaw jest lepszym zawodnikiem, ale nie aż na tyle, żeby ryzykować obstawianie na niego po kursie 1.35

  Smolka, 3.25 – zachęcony hypem, który został stworzony na tego zawodnika na forum, obejrzałem kilka jego walk i jestem sceptyczny co do tego typu, nawet na tyle, że obstawiłem Ozkilica po kursie ok 1.37. Smolka może trafić jakimś fartownym ciosem, jednak dużo bardziej prawdopodobna jest dla mnie opcja pełnej dominacji zapaśniczej przez Alptekina.

  Edwards 2.23 – nad tym jeszcze kombinuję

  Brunson 3.25 – moim zdaniem Palacio jest trochę przeceniany, a Brunson lekko niedoceniany. Jednak im więcej scenariuszy sobie wyobrażam na tą walkę, tym częściej widzę znokautowanego Dereka.

  Dariush, Sicilia i Silverio na chwilę obecną wydają mi się najlepszymi z tych wszystkich underdogów i zaryzykowałem właśnie na nich trochę kasy, a czy dobrze wybrałem – zobaczymy. 🙂

 127. UFC Fight Night 35: Rockhold vs Philippou

  1Kupon:

  1. Beneil Dariush – Charlie Brenneman Typ1 Kurs:2.45

  AKO:2.45 Stawka:podstawa

  2Kupon:

  1. Cole Miller – Sam Sicilia Typ2 Kurs:2.37

  AKO:2.37 Stawka:podstawa

  3Kupon:

  1. Brian Houston – Trevor Smith Typ1 Kurs:1.6

  2. Elias Silvero – Isaac Vallie-Flagg Typ1 Kurs:1.8

  AKO:2.88 Stawka:podstawa

  4Kupon:

  1. . Derek Brunson – Yoel Romero Typ2 Kurs:1.35

  2. Alptekin Ozkilic – Louis Smoka Typ1 Kurs:1.34

  3. Dustin Ortiz – John Moraga Typ2 Kurs:1.34

  AKO:2.42 Stawka:podstawa x2

  wlasnie mysle o Tavaresie ale chyba zostane przy tych kuponach , a nie ma jakiegos pewniaka zebym zagral np.x3lub 4stawke tak jak to Ty robiles na ostatniej gali.

 128. Hajsu nie stawiam ale typera obstawiłem zgodnie z tym co tu przeczytałem. Jak się nie sprawdzi to Szady wisi mi konsolę 😉

 129. @Arlovski

  Zawsze możesz wpaść do mnie na Kaszuby i sobie pykniemy meczyk w Fifę, bo ja już mam konsolę (co prawda PS3 ale dobre i to). 😀

 130. Ps3 też mam. Fifę również. Więc nieopyla mi się jechać tyle km. Musisz przedstawić lepszą ofertę 😉

 131. Mój sąsiad ma ładną córkę (wiek ok. 20 lat), która lubi mężczyzn o białoruskim typie urody. Mógłbym Cię z nią poznać. Lepsza opcja Andrzeju?

 132. 3Kupon:

  [strike]1. Brian Houston – Trevor Smith Typ1 Kurs:1.6[/strike]

  1 Brian Huston – Trevor Smith Typ2 kurs1.6

  2. Elias Silvero – Isaac Vallie-Flagg Typ1 Kurs:1.8

  AKO:2.88 Stawka:podstawa

 133. białoruskim typie urody

  🙂

  [​IMG]

  Szady wstawiaj wodę na herbatę. Pakuje tylko gacie, skarpety w reklamówkę z biedronki na przebranie i wbijam do Ciebie.

 134. Sicilie postawie + Tavares/Smolka, kurwa zastanawiam sie… tego Alptekina mi tutaj Szejdzik stawia!

 135. Napisałem do nich o walkę Ozkilic-Smolka to odpisali, że dadzą mi odpowiedź na maila dzisiaj wieczorem, więc najlepiej napisać do nich na chatcie i zapytać o konkretną walkę 🙂

 136. @baju

  Ja nie chcę kategorycznie odradzać obstawiania Smolki, bo jak uda mu się wygrać to będzie foch na mnie. 😉 Jednak dla mnie w tej walce Ozkilic jest faworytem i to dosyć sporym. Bezsprzecznie wygrał z Uneyoyamą (split decision to według mnie nieporozumienie), a pamiętajmy, że wziął ta walkę z zaledwie dwutygodniowym wyprzedzeniem. Może nie pokazał się jakoś cudownie, ale kontrolował przebieg pojedynku i pokazał świetne zapasy. Darren to uznana firma mimo wszystko. Smolka może szukać poddania, jednak wątpie, że mu się to uda, bo Ozkilic jest zawodnikiem z wysokim submission defence. Louis będzie mieć przewagę wzrostu i zasięgu, może kąsać ciosami prostymi, jednak kickboksersko lepszy jest Alp, który w razie gdy nie będzie czuć się dobrze w wymianach, sprowadzi walkę do parteru (najpewniej skracając dystans i obalając z klinczu) i tam będzie kontrolować.

 137. bo Ozkilic jest zawodnikiem z wysokim submission defence.

  * z wysokim współczynnikiem obrony przed poddaniami.

  🙂

 138. haha, widze, ze zarazam Cie angielskimi zwrotami! 🙂

  Sicilia mi wyrasta na glownego underdoga, fajny kurs zlapales.

  zastanawiam sie nad Tavaresem.

 139. Takedown defence i submission defence to moje dwa ulubione angielskie zwroty. Nie zabierajcie mi tego! 😉

  Co do Sicilli – to byłem pewny, że będzie faworytem u bukmacherów. Jak zobaczyłem ten kurs, to postawiłem bez zawahania. Wczoraj czy przedwczoraj widziałem wywiad z nim – gość jest mega zmotywowany.

 140. nom, z Karyn Bryant rozmawial. ogolnie to lubie na wazeniu zobaczyc jak fighter sie prezentuje i czy ma motywacje dobra, lepiej sie czuje tak stawiajac.

  wydaje mi sie, ze przeceniasz troche stojke Dariusha. pogromca ogorow z rekordem 6-0 i doswiadczony Charlie ktory ostatnie 4 walki wygladal swietnie. pamietajmy, nowa waga jest niezwykle waznym czynnikiem.

  ciekawostka: Brenneman walczyl kiedys z Johnsonem w limicie 77. teraz jeden wazy 70, drugi wazy ~100kg. widac chyba z czym musial sie mierzyc przez cala kariere Charlie, ciezsi przeciwnicy, ciezsze ciosy. ciekaw jestem wyniku tej walki, ale nie postawie pieniedzy na Beneila raczej, po prostu wydaje mi sie, ze Charlie jest za bardzo zmotywowany i za dobrze wyglada w 155. wczoraj w MMA Hour mozna bylo go posluchac – mocno czeka na drugi 'debiut' w UFC.

  Smolke mi wybiles troche z glowy. przekonuje mnie argument, ze Alptekin wzial ostatnia walke na 2tyg przed, tez decyzje widzialem mocna, ALE przeciwnik mial tak chujowa strategie na ta walke, ze po prostu nie wierzylem. kladl sie sam na ziemi praktycznie, probowal dziwnych sztuczek i wydaje mi sie, ze po prostu oddal walke. teraz bedzie lepiej przygotowany (chociaz nie wierze, ze w przypadku fw kondycja duzo sie zmieni, sila to samo, moze tylko 'pod przeciwnika' ogarnie), ale dalej Louisa widze jako niezle value. waznym czynnikiem bedzie wazenie. pamietajmy, ze dobre zapasy to jedno, ale Louis swoja mase i sile ma w oktagonie i nie jest wtedy juz raczej flyweight… 😉

 141. @baju

  Zgadzam się z Tobą poniekąd, jednak dalej jestem zdania, że szanse w tej walce dzielą się 50/50, dlatego kurs na Beneila jest atrakcyjniejszy.

  Jeśli chodzi o stójkę, to nie uważam, że Dariush ma ją więcej niż przyzwoitą, jednak Charliemu w tej materii daleko do ideału, a szczękę ma wybitnie mało odporną na ciosy. Im dłużej myślę o tej walce, tym bardziej mam wrażenie, że to, jak Dariush będzie radzić sobie z pleców może być kluczowe. O ile walka nie zakończy się bardzo szybko, to jest duże prawdopodobieństwo, że Charlie będzie obalać Beneila. Jednak czy ten, posiadając czarny pas BJJ i wysokie umiejętności grapplingowe da się zależeć? Mam wrażenie, że nie. Jeśli nie wyczaruje czegoś z dołu (armbar z pleców czy trójkąt, why not?), to nie wierzę, że nie zna takich pojęć jak sweep czy reversal i będzie bezradny. Charlie jest silnym zawodnikiem, ale Benny nie powinien od niego odstawać siłowo – jeśli sie nie mylę, to walka z Highem miała być w półśredniej. Jedno, czego się obawiam, to cardio Dariusha, bo z tych walk, które widziałem ciężko ocenićjak może się prezentować pod koniec drugiej i w trzeciej rundzie. Poza tym wiem, że trening to co innego i walka co innego, jednak Beneil trenuje w bardzo dobrym klubie i ma z kim "robić".

  Ps. Nie zdziwię się jak po ważeniu postawisz na Smolkę, bo może wyglądać lepiej fizycznie od rywala, jednak ja twardo stoję za Ozkilicem. Zresztą Sicilia na przeciwko Millera też będzie wyglądać jak zawodnik z niższej kategorii. 😉

 142. [strike]na pewno dobry kurs na grafice w

  [strike]Vinc Pichel vs. Garrett Whiteley[/strike]

  Nie powinno być na odwrót?[/strike]

  Widze swój błąd 🙂 Ale grafiki mylące 🙂

 143. nie chodzi mi o warunki fizyczne, chodzi mi o to, ze Smolka jest jednym z najwiekszych prospektow poza UFC w swojej wadze i mysle, ze nie doceniasz tez umiejetnosci tutaj jego, bo jedyne co czytam to mocne zapasy Alptekina i kontrola z gory.

  wydaje mi sie, ze bedzie odstawal silowo od Brennemana i to on skonczy walke. pamietajmy, pasy nie walcza. wiem, ze koles ma kocurskie bjj, ale Nate czy Nick rowniez je maja, a czasem sila i kontrola z gory (o ktorej mowisz w przypadku Turka, gdy Charlie ma bardzo podobna specyfike) moga 'troche' zdewaulowac wartosci tego paska.

  NIE WYPOMNE NAWET JUNIORA PASKA! bo to inna historia. 🙂

 144. No ale to są dwie różne walki. Uważam, że Smolka nie da rady poddać Ozkilica, a Dariush ma szanse to zrobić z Brennemanem. 🙂

 145. Ty mi znowu wszystko wykraczesz jak Hape z Warmasterem i wszystkie moje kupony pójdą się kochać. 🙁

 146. haha. Chrisa uwielbiam, ale dla mnie stylowo Hapa po prostu stylowo malo komu pasuje… 🙂

  KRACZZZE!!! ale przy tym zrobie kontre na Louisa. 🙂

 147. Ja nie stawiam na ludzi którzy pokonują samych ogórów, a tak jest z Dariushem, chociaz korci mnie to strasznie. Sicilla byłby pograny dawno, gdyby nie ogromna przewaga zasięgu jego rywala, który powinien trochę hamować skracanie Sicilli… Ta gala albo będzie bardzo na plus albo dużo w plecy. Romero zagram na 90%,ale coś do niego dorzucić muszę, bo kurs nędza z bidą. Ewentualnie z ręczną zmieszam.

 148. Właśnie obejrzałem ważenie. Kilka wniosków:
  – wiem, że sylwetki nie walczą, itd., jednak moja teoria, że Beneil nie powinien odstawać siłowo od Brennmana zdaje się potwierdzać. "Benny" spokojny, opanowany. Trochę mi przypominał Piotrka Hallmanna w debiucie. Może też zaskoczy fachowców, którzy go skreślają na starcie? Oby.
  – Sam Sicilia wyglądał bardzo dobrze. Broda to +10 do umiejętności. 😉 Podobieństwo do Hendricksa zauważyłem – czyżby nokaut w pierwszej rundzie? 🙂 Kursy na Sama na zagranicznych portalach bukmacherskich poleciały ostro w dół (przed ważeniem nie było większych wahań), także sporo osób musiało dostrzec w tym value
  – Ozkilic niby jest 10 cm niższy od Smolki, a na ważeniu mieli wzrok na tym samym poziomie. Alp chyba nie był w butach?
  – Silverio przewaga warunków fizycznych. Powinien sobie poradzić z Issacem, który kolejne walki wygrywa fartownymi splitami głównie dzięki presji, którą narzuca, bo umiejętności ma niewiele. Dobry kurs 2.00 na Betsafe wyhaczyłem, bo widzę, że wszędzie pospadało i to dość sporo

  Nie postawiłem na Brunsona i Tavaresa, ale będę trzymać za nich kciuki.
  Ostatecznie zostawiam swoje 4 kupony i nic nie dorzucam. Przekonałem się do każdego typu i nie żałuję postawionej kasy na żadnego z zawodników. Długo tak nie miałem. 🙂 Ktoś coś jeszcze zagrał?

 149. Rockhold / Romero bym dawal, Moraga rowniez bardzo dobry typ. ogolnie ta trojka powinna (!!!) wejsc.

 150. @pem1990
  Moim zdaniem kurs jest wystarczający, żeby postawić to na singlu. Przemyśl to dobrze.
  "Na papierze" największym pewniakiem jest Rockhold, ale nie chcę brać za to odpowiedzialniości.
  Ja mam kupon trójkowy z "pewniakami" i Rockholda jestem najbardziej pewny, potem Ozkilica, a Moraga dopiero na końcu.

 151. w walce Charliego z Dariushem chodzi o to: Amerykanin nie ma ciosu nokautujacego wiec jego strategia bedzie punktowanie prawdopodobnie poprzez obalenia i lezenie/obijanie rywala kiedy to Beneil ma niezwykle BJJ, a poddania ma niezwykle 'wybuchowe' przez co szansa jest spora na takie rozwiazanie.. troche zrozumialem chec typowania na Dariusha.

  Szady, jak cos to oddajesz stowke…

  🙂

 152. @baju
  Pamiętam Twoje luźne wpisy w temacie z zakładami bukmacherskimi, jak nie stawiałeś kasy
  "aż 2.40 na Corossaniego? Nikt tego nie stawia?" czy wielokrotne o Weidmanie z Silvą. Albo Cerrone z Dunhamem, gdzie wszyscy polecali tego drugiego, a chyba tylko Ty (oprócz mnie 😉 ) pisałeś, że Donald jest sporym pewniakiem i kurs atrakcyjny. Było tego więcej, ale to mi się wbiło w pamięć.
  Jak się nie gra na pieniądze, to typy łatwiej wchodzą. 🙂 Kieruj się swoją intuicją przede wszystkim. Jak nie masz pewności co do Beneila, to nie ryzykuj.

 153. no zauwazylem to, wczoraj do snu sie kladac nawet rozkminialem kogo tu postawic, kto pewniejszy z tego co tam sobie myslalem. gdybym mial fundusze to bym i Sicilie dostawil, ale mowilem, ze czekam na wazenie – Alptekin maly czolg, Beneil duuuuzy lekki.

  wazenie dla mnie robi duza roznice, zaryzykuje w tym wypadku. 🙂

  glownie chodzilo mi o warunki fizyczne, myslalem, ze Charlie jest duzo wiekszy i bedzie mial w tej materii przewage (szczegolnie silowo), a Beneil jest naprawde szerokim gosciem. ciekawy jestem tego zestawienia i sadze, ze da rade wyciagnac suba.

  o Travisa tez mialem luzne wpisy! <3

 154. Pisałem w analizie, że siłowo powinni się prezentować podobnie i umiejętności, a nie warunki będą grać główną rolę w najblizszym starciu, a Ty mi nie wierzyłeś. 😉 Wbrew pozorom, kupę czasu spędzam nad tymi analizami i staram się je robić rzetelnie. Do tej pory również uważam, że szanse na zwycięstwo dzielą się 50/50 dlatego kurs na Beneila jest atrakcyjniejszy. Jeśli (odpukać!) Dariush przegra to przyjdzie jeden z drugim z pretensjami, że się nie znam. 😉 Przejrzałem sporo ich walk i z tego co widziałem wyciągnąłem wnioski. Czy słuszne, to się okaże. Raz się wygrywa, raz nie. Cerrone, Correirę czy Greena wyhaczyłem po ładnych kursach, poleciłem to i weszło, a taki Benavidez czy Barnett przegrali w pierwszej rundzie, chociaż mieli kupę argumentów, żeby odnieść zwycięstwo.

 155. ogladalem jego walki i nie wygladal tam jakos imponujaco, zakrzywiony obrazek mialem Charliego w glowie troche. czasem zdarza sie przeceniac fighterow, szczegolnie z dobrym rekordem.

  ostatnie zdania prawdziwe – MMA PANOWIE!

 156. Kurwa miałem nie stawiać tego Dariusha, bo pokonywał ogórków, ale tak mi Szady zmącił w głowie, że mam ochotę go zagrać wraz z pewniakami na kuponie, a jak nie zagram to dostanę wścieklizny, że taki piękny kurs przepuściłem. Bo mam dużą chęć pokierować się co jak co, ale fachowcem w tej dziedzinie przy mnie.

 157. Ja dorzuciłem do mojego kuponu Romero i Moragę, oby siadło, wtedy będzie AKO 6.02. Bo 2 mecze nożnej już wpadły, 2 ręcznej też są na dobrej drodze do tego. Zostaną tylko "pewniaki" z UFC.

 158. Tak, macie szczęscie 🙂 Ale w sumie, może być czlowiekiem skurwielem i zagrać Twoje kupony? Wtedy nie wejdą 🙂

 159. No i jednak, cios zadecydował w walce grapplerów. Charlie po prostu nie ma szczeny, tego się bałem. Brawo dla Dariusha i skutecznie typujących 🙂

 160. Pięknie sie zaczeło Dariush przypomina mi tym swoim stylem mousasiego i ten garb xD

 161. i juz pierwszy typ spalony 🙁 miejmy nadzieje ze bedzie lepiej . Miłego oglądania . 

  A  gdzie bedzie mozna zobaczyc walki z FOX Sport 1 ?

 162. Dzięki @Szademu pierwsza walka weszła 🙂 Szady lepszy jasnowidz niż cała redakcja razem wzięta crazy

  PS. Od ilu postów chat jest dostępny?

 163. Jak Smolka i Silverio wygrają to już nigdy nie skreślę niepokonanego zawodnika chyba…Nieważne z kim walczą, na jakich galach, ważne, że są wciąż niepokonani psychicznie i w rekordzie ;]

  Tu nie ma jasnowidztwa. Zbyt wysoki poziom by były pewniaki. Bałem się porażki przez KO jedynie…no i po części to spowodowało taki, a nie inny układ w parterze. Będzie dobra gala, ch*j z typerem 😉

 164. Stawiałeś kase na Brenemana troche ryzykownie i mało opłacalnie.

  W typerze postawiłem na niego ale na kuponie go nie umieściłem.

 165. Stawianie jest w ogóle ryzykowne tak nieprzewidywalnego sportu, gdzie każdy prawie prezentuje wysoki poziom ;] Głupotą byłoby stawianie całych kart, raczej wybrać 3 walki i liczyć, że szczęście dopisze, bo pewnego nie ma nic 😉 Chyba, że masz info ze sztabów zawodnika w dzień walki…;)

 166. fuck, myslałem, że o 23 start:/ chciałem zobaczyć tego Dariusha w akcji:)

 167. Posadził ciosem prostym Charlliego na dechy bardzo szybko, dopadł w parterze, obijał mając plecy i zapiął duszenie. Zero walki do oglądania. Brenneman dał ciała postawą. Dariush w zasadzie zrobił niewiele, ale wystarczyło 🙂

 168. edit. przecież ten player na UFC.tv można przewijać 🙂 nie ma tematu

 169. Spodziewałem się zwycięstwa Pichel'a, ale nie w aż tak solidny sposób. Świetny występ!

 170. obaj pokazali sie dobrze :d mało brakowało , aby 2 x został poddany ;p

 171. Vaicavalo, to ja mówiłem, że może cios zadecydować w walce dwóch grapplerów;P To, że skończył to z tego co zostało z Charliego, gdy już padł przy tej klasie…ON miał nie obalić Charliego, ale trafić jak widać go mógł, a Charlie pokazał, że parę zwycięstw szczęki mu nie da. Jest już sposób na niego najprostszy 😉 Ale graty trafienia. Zawsze uważam, że trzeba doceniać niepokonanych, ale czasem te zwycięstwa poza UFC nie przekonują mnie by ktośsprostał poziomowi UFC…

  A Cain powinien zgarnąć liścia za ten gameplan z walki z JDS'em :/ teraz taki Pichel zamiast iść po nokaut w stójce idzie po nogi by punktować i bezpiecznym być w parterze :-/

  PS: Żarcik oczywiście w pewnym stopniu 😉

 172. jakis stream ? na tym co wstawiłes leci tvp sport chyba ze zaraz sie zmieni

   

  edit; juz jest dzieki

 173. Taka szybkość walk to jest to. Ozkilic nie poradził sobie z Thai clinchem i może się to odbić na dalszej części. Nieźli jak dotąd ci niepokonani na karcie.

 174. Jaka kondycja….Widziałeś co on przyjmował na korpus?;]

  Ogólnie o kant ch…rozbić wygrywanie z solidnymi nazwiskami poza UFC, wyniszczające doświadczenie w UFC. Lepiej nie obrywać, bić leszczy i zostawić w sobie ducha "undefeated". To droga do sukcesu 🙂 Ozkilic pokpił gameplan strasznie i dał sobie zlać żebra jak mało kto. Brawo Smolka, choć z tymi zapasami…

 175. UUU i znowu zaskoczenie.

  Smolka vs Pettis jak widzicie takie zestawienie?

 176. "Smolka może to wygrać na punkty."

  29-27 dla smolki jak nic

  To był popis najlepszy debiut w tym roku zrobił na mnie wielkie wrażenie a ma dopiero 22lata.

 177. Jednak 28-29, sporo sprowadzeń miał Ozkilic. Końcówka zadecydowała uważam.

 178. Argumenty: Ozkilic trafiał czasem fajnymi ciosami. Smolka z początku kolana, później był bardziej aktywny. W parterze to głównie Ozkilic był z góry, ale Smolka swoją pracę robił z dołu. No, ale jakie obalenia był w tej walce i ile…No, ale u mnie 28:29 Smolka mimo,że typowałem znowu przeciw niepokonanemu pokonującemu wcześniej kelnerów, ale jednak to się opłaca. Budowanie pewności siebie, a potem wjazd do UFC 😉

 179. Smółka dał rade:) Jakieś Polskie korzenie?

  Stójka Kebaba dość marna,szczególnie od czasu gdy w klinczu przyjął trochę.

  Redaktorzy typujący Ozkilica: Mateusz, Dominik, Kuba, Karol, Piotrek, Wojsław, Franek, Tomasz Ch.
  Redaktorzy typujący Smolkę:

 180. Redaktorzy typujący Ozkilica: Mateusz, Dominik, Kuba, Karol, Piotrek, Wojsław, Franek, Tomasz Ch.
  Redaktorzy typujący Smolkę:

   

  Tak, Ozkilic miał pełne prawo wygrać tę walkę.

 181. Ba, jakby tylko zrywał ten klincz, choćby po przyjęciu drugiego kolana, ale liczył, że ciosy będą skuteczniejsze niż to co robił Smolka. Błąd. Paliwo się skończyło. Zapaśniczo górował, ale nie to jest oceniane, a całość i ogólny obraz rundy 🙂 Lecimy dalej.

  Podziwiam, że można postawić kasę na kogoś pokonującego leszczy przeciw komuś z doświadczeniem i wygraną w UFC 😉 No, ale graty.

 182. Chciałem jeszcze Trevora dorzucić na betsafe ale nie zdąrzyłem i żałuję, że nie zdąrzyłem bo po 1 rundzie wygląda na to, że pare groszy by wpadło 🙂

 183. Prawie cała redakcja nie stawia na Tavaresa hehe 🙂 Ja w typerze owszem, ale póki co mam 1-2 ;]

  1 runda wiadomo dla kogo, ale gdyby to jednak zapiął to miałbym 12 pkt ;] Bałem się, że już do parteru w ogóle nie będzie chciał iść Smith.

 184. Smolka pokazał się z dobrej strony. Kondycję ma świetną. Jest młody, będzie się szybko uczył. Musza jest płytka, szybko może zacząć mieszać.

 185. Nie stawiaj wcale. Widzę Smith świetna postawa…chyba jednak zamiast bliskich 12pkt będzie 0;] Kur…typ klepał tak szybko w przegranej walce, a ten artysta nie potrafi go poskładać. Dajcie już następną walkę, bo żenujący poziom tej walki się zaczyna robić ;]

 186. uuu ale sie wypompował trevor mysle ze teraz dostanie tko jak go nie obali 

 187. Elias Silvero – Isaac Vallie-Flagg

  Justin Edwards – Ramsey Nijem
  ?

 188. Ale jaja, że Trevor odżył w 3 rundzie…

  Nie zadawał mocnych ciosów, ale punktował. Dużo bardziej niż Houston. Powinien dostać tą rundę, pierwszą oczywiście też. Pójdzie wałek?

  Espaniol, jasnowidzów szukasz?;] Sam decyduj, masz taką samą szansę, 50 na 50 😉

 189. jaki wałek ? ten Houston to wogóle nie wiadomo co robi w Ufc słabość

 190. Ciężko się to oglądało… Żaden niczego nie pokazał. Zwycięzcę życzę Krzyśkowi Jotce.

 191. Niech mi Houston wskaże czym chciał wygrać 3 rundę, ha ha ha. Mam 10 pkt i dobrze, że bez wała poszło. Runda nie była wyraźna, ale ciosy wchodziły Trevorowi, wizualna przewaga ponad rundę, kolano przy wyjściu z klinczu po próbie obalenia. Houston trafił fajnego lowa i bodajże raz na szczękę sensownie, a obijany był kilkanaście/kilkadziesiąt razy.

  Rzeszow, no bałem się, że dadzą mu jakimś cudem 3 rundę, ale tylko jeden sędzia powinien się spowiadać jak dał 3 rundę przegranemu.

  @down

  Kukul, witaj w klubie póki co 😉 20 pkt skromne, ale zawsze. Teraz pewnie kolejna wtopa, bo przeciw niepokonanym nie można stawiać :-/

 192. Dobra decyzja sędziów walka niekoniecznie:)

  No i mam 2-2 już się bałem że po ostatniej gali w której miałem po raz pierwszy wszystkie walki dobrze, w tej będę miał mniej niż połowe po raz pierwszy ale teraz powinno już być dobrze.

  E: Dał dla czarnego bo Trevor krwawił….

  E:Ja też na weterana postawiłem zobaczymy co z tego wyjdzie i mam go nawet na kuponie.

 193. Cendrek widze mocno na underdogów stawiasz teraz masz pewnie na Silverio:)

 194. U mnie 3-1 bo nie trafiłem tylko Dariusha, bo jakoś nie byłem przekonany co do jego talentu ale tym co pokazał to jednak muszę powiedzieć, że go nie doceniłem.

 195. Czy już każdy walczący poza UFC przychodząc do UFC ma obijać kogoś, który nie walczy tam 1 raz? Poziom UFC aż tak spadł…

  Oczywiście Amerykaninowi dodaje walki w Strikeforce, wygrane z resztą. Lepiej, nie przegrał od 7 lat…A rywal nigdy, ale gdzie… 😉

 196. co za kretyn z tego sędziego koleś uderzył legalnie kolanem na klate a ten odbiera od razu punkty ja pierdole …..

 197. Nie wierzę…Jak on wygrał z Yvsem…z Gesiasem…nie przegrał od tych 7 lat i pokazuje takie dno :-/ Może wyciągnie splita 4 z rzędu ;] Niepokonany robi swoje 😉

 198. Silverio trochę przesadził z tym kolanem, ale o klasę lepszy od rywala

 199. No masakra, ale ta gala pokazuje, że lepiej spokojnie budować rekord. Obijać kogoś kto pasuje danemu zawodnikowi i robić mu rekord. Obijanie kelnerów o niczym nie świadczy. W dalszym ciągu taki obijacz może obić innego obijacza 😉

  Zaczynam znowu żałować, że wznowiłem typowanie. Zaczyna mnie drażnić jak ci zawodnicy walczą, jakich środków używają i planu, a tak miałbym wyje**ne i chciał zwycięstwa lepszego 😉

  Vallie-Flagg przegrał ostatni raz 4 lata przed rozpoczęciem kariery przez Brazylijczyka…Do dziś;D Ja to mam pecha…

  Edit: ale widzę rangę dostałem nawet hehe

  PS: Teraz albo Ramsey okaże się totalnie przecenianym typem albo w końcu wygra. Edwards wielka metamorfoza co mnie trochę martwi, bo postawiłem na Nijema, ale niech wygra lepszy i tyle.

 200. A gratulacje Born.

  Też postawiłem na Nijema i jestem bardzo spokojny tej walki.

 201. Trochę już się tu jest, a byłem conajmniej rok przed 1 postem, ale dzięki 😉 Choć od razu mówię jak zwykle, że nigdy mi na nabijaniu nie zależało. Mam dużo do powiedzenia często, ale staram się zawsze coś konkretnego jednak napisać 🙂

  Kukul. Edwards wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Myślę, że Dana mu tego gratulował na ważeniu, jeśli dobrze czytałem z ruchu warg. Zobaczymy.

 202. Typowanie niestety troche odbiera przyjemność ogladania rywalizacji z czysto sportowej perspektywy… eh ten hazard. Niech wygra lepszy czyli Edwards bo na niego postawiłem heh.

 203. Masta Blasta. Dlatego przez 3 bodajże edycje nie typowałem i to był fajny okres ;D No, ale z drugiej strony, każda walka jest równie istotna, nie ma mniej ważnych…Tyle, że za dużo rozczarowań. Nie samym nie trafieniem, a tym, że zawodnik w ogóle nie pokazuje tego co można było po kimś oczekiwać.

  PS: Fajna 1 runda, idealnie powodująca zaciekawienie co będzie w 2…

 204. Edwards wygląda naprawdę dobrze, może odrobi mi to co straciłem na Vallie-Flagg

  W złą minutę to napisałem 😉

 205. mam nadzieję człowiek z Codym McKenzie w avatarze będzie się mylił:P

 206. Born właśnie ma to też zaletą, że skupiasz sie na każdej walce bo masz w niej swojego "pupila", no i frustracje po jego przegranej, (szczególnie jak słabo wypadnienie) niestety również 🙂

  edit: ale walka faktycznie dobra

 207. No i jest 12 pkt;]

  Edwards nabrał gdzie trzeba, a stracił też gdzie wypada. Dobra walka, lepsza niż muszych?

  Czas wrzucić Orange 🙂

 208. Jednak się nie myliłem Ramsey ma spore umiejętności ale robi sporo błędów i brak mu serca do walki ale na takiego przeciętniaka jak Edwards musiało wystarczyć.

  Up: Nie

 209. A nie, jednak wytypowałem Ramseya Laughing widocznie jak Martin, po alko coś mi sie prdoli Cool

 210. Witam pany, no to zaczynamy :] imo Rockhold niedoceniany po porazce z Belfortem, a to gosciu z dobrym skillem co dzis uzasadni :]

 211. Kukul, niestety. Sam już w 2 rundzie ma znokautować 😉 No, ale wszystko się może zdarzyć. Cole z takim zasięgiem powinien rzeźnić. Jego budowa jest zbliżona do mojej, choć wlazłbym do muszej przy odrobienie trudu, ale i niższy z 10cm jestem 😉

 212. No i Miller wygrał to w stójce, a dobił w parterze. Brawo. Ch*a się da ten sport przewidywać 😉 Przynajmniej wygrał podobny mi, widać, że masa nic nie znaczy 😉

 213. @Sasinek napewno nie jest od jakiegoś czasu dostępny dla świerzaków. Pytałem się od ilu postów jest dostępny, ale nikt nie odpowiedział Smile

 214. Miller vs Cowboy? Jestem za, ale jak Donald się zepnie to Cole jest bez szans mimo podobnych sylwetek 🙂 No, ale wojna murowana.

  Temporary, nie czasem od flyweight…? Mogę farmazonić, ale jakoś mi się zdawało, że coś takiego widziałem;]

 215. Nie tyle masa co mięśnie 🙂
  Ale na betsafe postawiłem Sicilię bo sporo osób mówiło, że może ustrzelić Millera 😀

 216. Zrobiły, ale Sam też nie był na nogach taki jak być powinien w takim starciu, gdzie musiał tak strasznie niwelować dystans. Widywałem go w lepszej dyspozycji. Nie będę się domyślał co zawiodło, ciężko tym bardziej to przewidywać przed walką… ale Cole zrobił swoje. Sam niestety nie doszedł do szczeny Cole'a tak jak chciał, a accuracy Cole'a rozbiło facjatę Sicilii. Kumulacja, knockdown, egzekucja.

 217. @temporary – jakieś 2tyg temu, wchodziłem. Teraz jest napisane, że nie ma takiego konta, dziwne.

 218. Cole zawalczyl madrze. Nie podpalal sie, wykorzystywal warunki, a kiedy poczul krew dokonczyl dziela.

 219. tez wchodziłem juz na czat, a dzisiaj mi mowi ze nie ma takiego konta. 

  mam nadzieje ze moraga wygra

   

  edit: aa no to zmienia postać rzeczy

 220. @Tomasz Chmura stałych bywalców tzn ? Chodzi o staż w latach czy liczbę postów?  Na cohones wchodzę codziennie od około 2 lat, konto jak widać założyłem parę miesięcy temu, właśnie aby móc wchodzić na chat, a tu taki zonk  🙂

 221. @Tomasz Chmura stałych bywalców tzn ? Chodzi o staż w latach czy liczbę postów?  Na cohones wchodzę codziennie od około 2 lat, konto jak widać założyłem parę miesięcy temu, właśnie aby móc wchodzić na chat, a tu taki zonk  🙂

   

  Przykro mi. Decyzja ta była podyktowana prośbami użytkowników oraz licznymi aktami wandalizmów ze strony nowych kont. Sytuacja taka nie może się powtórzyć, więc podjęliśmy działanie ku temu, robiąc weryfikację z automatu pod kątem daty rejestracji, liczby wpisów oraz aktywności forumowej. Udzielaj się, bądź aktywny, a dostęp do czatu sam się uaktywni. Pozdrawiam.

 222. niestety warunki otrzymania dostepu na chat nie sa precyzyjne i zaleza od widzimisie

 223. Masakra, ale Ortiz odwalil LnP…Moraga wygląda jakby go Mighty Mouse złamał i zostały strzępy. Oby się obudził, bo nic ciekawego nie zobaczymy:/

 224. Masta nie wiem o czym piszesz, ale rozbawiłeś mnie, dzięki 😀

  Moraga raczej drugą rundę przeważał, ale walka niezła.

 225. W ogóle dziwna ta gala 😉 Moraga bijący w korpus z gardy na 10 sekund przed końcem zamiast spróbować pocisnąć tą gilotynę na szybko 😉 Po walce o pas chyba stracił wiarę chłop, a Ortiz nakręcony jak królik Duracell.

  29:28 dla Ortiza pewnie.

  EDIT: Lol, jak oni dali Johnowi 3 rundę? ale typ wszedł i to 11pkt…bo niejednogłośna:/

 226. Ciężka decyzja. Ale postawiłem na Johna więc dobrze że dostał splita.

 227. Dlaczego Romero jest ulubieńcem polskiej publiczności? Już kilka razy słyszałem to określenie i nie daje mi to spokoju 🙂

 228. Walczył u nas i pokonał Fijałkę. Z tąd jest znany polskiej publiczności

 229. Bo walczył na naszej ziemi, a potencjał w nim jest ogromny wydaje się na tyle, że mimo, że obił naszego rodaka szacun pozostał.

 230. @kairon

  bo walczy efektownie, jest wielkim czarnuchem i pokonał Sztangę 😀

 231. Taki zawsze lekki był Romero na nogach, a tu jakby miał kule u nogi przywiązane…Co jest? Refleks też nie bardzo pracuje, nie mówiąc o bazie…Ofensywnie 0, defensywnie przegrał…10:9 Brunson. Dawaj Yoel.

 232. Baju, ale przeznaczenia nawet Greg nie oszuka, choć podzielam Twoją opinię 🙂 Palacio zrobił co miał, dobry comeback. 11 pkt wpada. Runda miala byc druga;]

 233. Dobrze Brunson realizował taktyke Grega, ale Romeo jednak brutal jest.

 234. Sędzia chyba za długo czekał. Możliwe że względu na to, że Brunson wygrywał

 235. Ciężko nazwać pracą przegrane dwie rundy 😉 Ale czekał, niewątpliwie. Dobrze, że zdążył 😉

 236. wiadomo, ale kurwa jego spokoj… 🙂 

  JBJ'a z Gusem jak kornerowal, masakra. to jest polowa sukcesu pewnie w samej walce, uspokojenie, oddech. swietne sedziowanie dla mnie, kontakt z zawodnikiem i ogarniecie sytuacji na biezaco, dobre!!!

  Romero kozak chociaz z top15 to on nie powalczy z takim poczatkiem walki…

 237. Baju, oglądałeś "TUF Bellatora" Fight Master? Gdzie Greg był jednym z trenerów 😉 Albo te teksty po końcu rundy do zawodnika" I'm Greg Jackson. Here's a bottle[…]" 😉

  Romero był dziś w kiepskawej dyspozycji według mnie. Postępów zbyt dużych nie widać, ale z dołu dobrze wyszedł. Boks powinien w rodzinie podszkolić do perfekt mając takie możliwości.

 238. Żebra połamane chyba dosyć mocno dobrze że tak się skończyło bo Yoel był dzisiaj kolejnym zawodnikiem który nie był sobą.

  Jacksson świetną taktyke dobrał ale cóż

 239. W średniej jak Palacio trafi to jest koniec 😀 chociaż ja dalej mam momentami wrażenie, że on sam nie ogrania tego co się dzieje w trakcie walki

 240. Zajebista walka. Można w takim tempie całość przewalczyć jak widać. 12 pkt dla mnie 🙂

 241. Ponad 100 zł na plusie. Dzięki Szady.

  Ps. Podziękowania również dla baju, który zniechęcił mnie swoim kombinowaniem do postawienia na Ozkilica. Ostatecznie wrzuciłem Moragę do kuponu i jest do przodu.

 242. Bardzo fajna praca bokserska T.J-a chce go zobaczyć kiedyś w walce mistrzowskiej .

  Walka wieczoru prawdopodobnie.

 243. TJ niesamowite postępy świetna walka w następnej walce widze go z Winelandem albo McDonaldem.

  Ja na dzisiaj musze kończyć niestety bo gala super mam nadzieje że Larkin i Luke dają rade i w typerze wyjde w miare i nie strace dystansu zbytnio.

 244. Ja wyłączam kompa, ale oglądam. Dobrych main eventów zyczę sobie i Wam. Tavares decyzja i Rockhold poddanko 😉

 245. Larkin go zabije:)

  A Rockhold poddanie 4rd bo Costa twardy jak mało kto.

 246. Wierzyłem w Tavaresa i moim zdaniem wygrał ta walkę miejmy nadzieję że sędziowie myślą podobnie.

 247. Wierzyłem w Tavaresa i moim zdaniem wygrał ta walkę miejmy nadzieję że sędziowie myślą podobnie.

 248. Rockhold wygra :] 

  Kuźwa, ma ktos jakis polski stream poza weeb tv? tnie się jak diabli…

 249. A jakże! Rockhold przereklamowany nie jest, to Belfort jest taki dobry 😉 zresztą byle chuj do bicia z Jacare nie wygrywa.

 250. łuu ładnie, szybko poszło i pięknie bo Rockhold ma wielki potencjał. Dobrej nocy.

 251. pazera mnie zjadla jednak:Pzebym nie dokladal larkina+romero to bylbyl plus a tak -16

  Szady wyszedles na plus?

 252. larkin slabo sie zaprezentowal, na glownej karcie przykimalem dwa razy a me nie obejrzalem niestety

 253. Baju , dzięki za typ wczoraj wieczorem podałes Brada Tawaresa 🙂 i tak poleciałem z kuponem .

 254. @Zychal

  Oczywiście, że na plus. Nie jakiś kosmiczny, ale nie narzekam.

  Nie wiem dlaczego postawiłeś Larkina. Przestrzegałem przed tym kilkakrotnie. Zresztą nie tylko ja.

 255. luzik, wczoraj poszedlem spac po tidzeju i Eastonie, wchodze, a tu Tavareszzz – dobry kurs wpadl z pewnoscia. 😉

 256. @Arlovski, bos Janusz i nie ogladasz ufc.

  Od kiedy Costa zmienil camp, chuj wie co mu w glowie siedzi. W przerwach miedzy rundami (podczas walki z Carmontem), myslalem, ze wlasny trener mu zaraz zajebie crazy W wolnym tlumaczeniu, wygladalo to mniej wiecej tak: "Ej, wez nie odpierdalaj, zachowuj sie, idz po prostu walcz…" A Costa zamulony, kiwa ciagle glowa. I kazde obalenie Francuza, jak w maslo… Costa to obecnie jeden z ostatnich fighterow, na ktorych bym stawial chocby zlotowke – brak woli walki po prostu.

 257. Jak miałem dobre chęci, aby zarwać nockę, tak skutecznie uśpiły mnie walki undercardowe:

  – Brenneman potwierdził, że szczęke ma szklaną. Jestem ciekaw Beneil Dariusha w dalszych występach,

  – Ozkilic ma słabą kondycję, bo póki siły były, to przyzwoicie radził sobie ze Smolka. Louis zaprezentował dobrą stójkę i potrafił szybko wstawać z ziemi. 

  – w walce Smith vs Houston wydawało mi się, że wygrany powinien być nieco inny,

  – Flagg zaprezentował się słabo w pierwszej rundzie, po czym mnie skutecznie uśpił. Walki Nijem vs Edwards nie widziałem

  – Miller poddał rywala zgodnie z przewidywaniami. Nieco więcej spodziewałem się po Eastonie i Larkinie. Ortiz został przekręcony (29-28 dla niego, 1 i 3 runda na jego korzyść), zaś Romero nie do końca mnie zachwycił i myslę, że z jeszcze lepszym rywalem, niż Brunson wyjdzie pokonany z Octagonu.

  – main event to dewastacja Rockholda. Facet świetnie kopie i wiemy o tym nie od dziś, ale po jego rywalu oczekiwałem postawienie większego oporu.

  Gala lepsza od poprzedniej, ale nie jestem nią zachwycony. 

 258. I znajdź się z takim w pozycji północ – południe…

  Dziwne, ze Romero nie szedl po takie poddanie.

  Max Hollaway, Dustin Kimura, Russell Doane, Brad Tavares, Louis Smolka – no to hawajczycy ladnie 2014 zaczeli.

   

  Brunson zlamana szczeka, Miller lewa dlon. To tak odnosnie, kontuzji po gali.

 259. też widziałem ten pas startowy ale myślałęm że to przez późną porę 😀

 260. Pytanie do redakcji/adminów:

  Co się stało, że w Typerze nie ma moich wyników za tę galę? Czy jeszcze ich nie ma po prostu, czy coś się zepsuło i wszystkie punkty poszły w… ekhem 😉

  ??

 261. ja ta gale moge opisac tylko i wylacznie tak jak publicznosc łoooooooooooo

  Romero to jest kot nie moge sie doczekac jego kolejnej walki.