Walka wieczoru

135 lbs: Holly Holm pok. Bethe Correię przez nokaut (Headkick i cios), runda 3, 1:09

Karta główna

265 lbs:Marcin Tybura pok. Andreia Arlovskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-27, 29-27)

170 lbs: Colby Covington pok. Dong Hyun Kima przez jednogłośną decyzję sędziów (30-25, 30-26, 30-27)

170 lbs: Rafael dos Anjos pok. Tareca Saffiedine’a przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 29-28)

Karta wstępna

155 lbs: Jon Tuck pok. Takanori Gomi przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1, 1:12

265 lbs: Walt Harris pok. Cyril Asker przez TKO (ciosy w parterze), runda 1, 1:44

145 lbs: Alex Caceres pok. Rolando Dy przez TKO (przerwanie walki przez lekarza), runda 2, 5:00

125 lbs: Ulka Sasaki pok. Justina Scogginsa przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2, 3:19

170 lbs: Jingliang Li pok. Franka Camacho przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 29-27, 28-27)

135 lbs: Russell Doane pok. Kwan Ho Kwaka przez TKO (ciosy przy siatce), runda 1, 4:09

125 lbs: Naoki Inoue pok. Carlsa Johna de Tomasa przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-26)

135 lbs: Lucie Pudilová pok. Ji Yeon Kim przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28)

 

449 KOMENTARZE

 1. wiz1.net/channel45

  :razz:ray:

  Swoją drogą jak odpaliłem to myślałem, że to młody Pavel Nedved w 1 walce walczy.

 2. UFC z kawą zamiast browara, dziwne uczucie, ale zawsze to jakieś nowe doświadczenie 😉

  Chyba ostatnie UFC, które oglądałem do kawy to było UFC Hunto vs Nelson.

 3. Panowie o której mniej więcej Tybura? Bo muszę do roboty wyskoczyć i trzeba jakoś wyliczyć coby na tę walkę chociaż zdążyć.

 4. Panowie o której mniej więcej Tybura? Bo muszę do roboty wyskoczyć i trzeba jakoś wyliczyć coby na tę walkę chociaż zdążyć.

  Chyba jakoś o 15

 5. trochę dziwnie wyglądają te puste miejsca tuz przy ringu 🙂 chyba jednak za wcześnie.  15 mówicie. Trzeba jakiś obiad zarzucić w między czasie 🙂

 6. @duubertowa po co piszecie ile rund trwa walka? Dla tej nowej fali fanów mma? 😆

  Dla fanów Floyda, którzy będą szukali co to właściwie jest to MMA 🙂

 7. Dla fanów Floyda, którzy będą szukali co to właściwie jest to MMA 🙂

  boje się, że większość amerykańskich fanów Floyda nie umie czytać

 8. pozamiatane 🙂 w sumie pierwsza runda

  DH: Jaki był twój gameplan?

  -znokautować

  hm… że inni na to nie wpadli 🙂

  p.s. powinien układać gameplany naszym zawodnikom 🙂

 9. Dobra waleczka! Trzecia z rzędu. Fajna gala, naprawdę bardzo fajna. Obawiam się, że ME może to zepsuć chyba, że Holy spektakularnie ubije paskude.

 10. Piękna dewastacja w 3 rundzie, Camacho tez swoim świrowaniem  dodawał smaczku tej rundzie, to lubię!:D

 11. Dobra waleczka! Trzecia z rzędu. Fajna gala, naprawdę bardzo fajna. Obawiam się, że ME może to zepsuć chyba, że Holy spektakularnie ubije paskude.

  ulubieni komentatorzy na tym forum nie mogą się już doczekać 🙂

 12. Na razie Scoggins mocna kandydatura na bonus za frajera gali. Albo nagrodę fair play, że humanitarnie przerwał gwałt na Sasakim, żeby mógł wygrać.

 13. UFC z kawą zamiast browara, dziwne uczucie, ale zawsze to jakieś nowe doświadczenie 😉

  Mi tam browar z rana nie przeszkadza:beer:

 14. Mi tam browar z rana nie przeszkadza:beer:

  Jak nie jestem po imprezie to przestrzegam konwenansów. Jeszcze tylko kwadrans i tez otwieram 😉 Smacznego.

 15. To będzie 17 walka Aleca Caceresa w UFC.

  Jak taki przeciętny zawodnik zebrał tyle walk to do dziś nie mogę tego pojąć.

 16. No i nie rozjebał. Szkoda Dy, zatracił w sobie cząstkę filipińskiego mistrza, ale szkoda zdrowia. Pewnie w trzeciej by rozjebał.

 17. Teraz prawdopodobnie kolejny odcięty kuponik Gomiego. Będę trzymał kciuki ale pewnie znowu zawiedzie.

 18. Ale żenada. Dawno nie widziałem tak skomlącego o bonus zawodnika. Nie wiem czy ma mi być żal fighterów, że nawet w UFC zarabiają tyle co nic, że muszą żebrać o bonus, czy mam się przejść po pokoju z żenady.

 19. Ale żenada. Dawno nie widziałem tak skomlącego o bonus zawodnika. Nie wiem czy ma mi być żal fighterów, że nawet w UFC zarabiają tyle co nic, że muszą żebrać o bonus, czy mam się przejść po pokoju z żenady.

  Żebrają o bonus jak Conor 4 lata temu. :fjedzia:

 20. Ale żenada. Dawno nie widziałem tak skomlącego o bonus zawodnika. Nie wiem czy ma mi być żal fighterów, że nawet w UFC zarabiają tyle co nic, że muszą żebrać o bonus, czy mam się przejść po pokoju z żenady.

  Natury nie oszuka

 21. Ale żenada. Dawno nie widziałem tak skomlącego o bonus zawodnika. Nie wiem czy ma mi być żal fighterów, że nawet w UFC zarabiają tyle co nic, że muszą żebrać o bonus, czy mam się przejść po pokoju z żenady.

  Prawda jest chyba taka, że oni zarabiają nie wiele więcej co nasi w Polsce, ale, że kurs dolara do złotówki jest jaki jest dla naszych to skok zycia. W stanach 30 tys. rocznie to chyba najnizsza krajowa…

 22. Żebrają o bonus jak Conor 4 lata temu. :fjedzia:

  Tyle, że większość mówi normalnie "Hey Dana, what about that bonus??", a ten całą historię łzawą opowiedział. Powinien być OFICJALNY zakaz skomlenia o bonus w wywiadach po walce. To szkodzi MMA i UFC.

 23. Żebrają o bonus jak Conor 4 lata temu. :fjedzia:

  Conor robił to zabawnie, na pozytywnych emocjach, on na tych z drugiej strony spektrum. Ciekawe czy dostanie

 24. Serio uważasz, że to podobnie wyglądało?

  Po prostu to robi wrażenie, że Conor nie tak dawno był w takiej samej sytuacji jak tutejsi zawodnicy walczący w prelimsach. W tamtym okresie dla niego taki bonus znaczył bardzo dużo. Zgadzam się, że takie żebranie jak u Harrisa to może więcej złego niż dobrego zrobić.

 25. Conor robił to zabawnie, na pozytywnych emocjach, on na tych z drugiej strony spektrum. Ciekawe czy dostanie

  Nie dostanie bo nie zasłuży. Tybura ładniej ujebie Arlovskiego a Holy Bethe.

 26. Prawda jest chyba taka, że oni zarabiają nie wiele więcej co nasi w Polsce, ale, że kurs dolara do złotówki jest jaki jest dla naszych to skok zycia. W stanach 30 tys. rocznie to chyba najnizsza krajowa…

  To raczej zależy od tego którzy i gdzie. Taki Narkun z pewnością dostaje porownywalne, jeśli nie większe pieniądze, ale nie powstrzymuje go to od akcji znacznie słabszych od tych błagań Harrisa.

 27. Po prostu to robi wrażenie, że Conor nie tak dawno był w takiej samej sytuacji jak tutejsi zawodnicy walczący w prelimsach. W tamtym okresie dla niego taki bonus znaczył bardzo dużo.

  dokładnie, ten bonus 50k dolarów (USA 🙂 to dla nich roczna pensja, dla naszych możliwość dokupienia super samochodu nawet mieszkania

 28. Tyle, że większość mówi normalnie "Hey Dana, what about that bonus??", a ten całą historię łzawą opowiedział. Powinien być OFICJALNY zakaz skomlenia o bonus w wywiadach po walce. To szkodzi MMA i UFC.

  Nie słuchałem wywiadu, mówił coś o przodkach zmuszanych do zbierania bawełny i kuzynie który został zastrzelony przez złych białych policjantów?

 29. To raczej zależy od tego którzy i gdzie. Taki Narkun z pewnością dostaje porownywalne, jeśli nie większe pieniądze, ale nie powstrzymuje go to od akcji znacznie słabszych od tych błagań Harrisa.

  Prawda, ale mi raczej chodzilo o ludzi co dopiero wchodzą w MMA na wysokim poziomie, nie sa super wyjadaczami. Dla nich takie 50k to niebo a ziemia czy ma kase na spokojny trening czy musi dorabiać itd.

 30. Szkoda, szkoda, ale przynajmniej mam pół godziny, żeby skręcić obiad.

  Dokładnie to samo pomyślałem!

 31. kurde dobra gala, dużo skonczen, dobrze się to oglada jak na razie. Ale Tybura nie będę na zywo ogladal bo mnie zjedza emocje. Poza tym ja tam nie jestem pewien czy to taka latwa walka będzie. Endrju jest "pod sciana" w UFC, umie faulować tak, żeby sedzia nie widział i jednak jest w stojce pare levelow wyżej od Tybura. Jest stary i zniszczony, ale ja nie wykluczam, ze to jego wzięliby na ME do Gdańska parodoksalnie, bo obok jest bialorus i mogą kibice dla niego przyjechać jeśli to on wygra w spektakularny sposób. Obym się mylil. Powodzenia Tybur.

 32. Czemu główna karta jest u nas zablokowana? Skurwysyny

  Żebyś oglądał w telewizji, która wykupiła prawa. A, że ma ją kilkanaście osób to już UFC nie obchodzi.

 33. Niech ktoś zawoła przed walka Tybura bo przyjechali do mnie teście i wyłączyłem gale bo nie mogłem znieść tego ich pierdolenia o tym jakie to mma straszne i tragiczne

 34. @Mnichu trzeba było ich sprowadzić do parteru, zrobić troche dobrego G'n'P łokciami, a na koniec wyciągnąć balachę pokazując im piękno tego sportu :śmiech:

 35. Dobra, równa walka. Nie spodziewałem się, chociaż Dos Anjos powinien spacerkiem się przejść po Saffiedinie

  @Parasol mi na vipleague śmiga bez problemu

 36. JEśli to jest ten nowy RDA to on zostanie zmieciony przez każdego lepszego zawodnika od Belga o czołówce nie mówiąc.

 37. Lipa, że to 5-rundówka nie jest…

  Gdyby były jeszcze te dwie rundy to Saffiedine mógłby coś ugrać bo Dos Anjos już gorzej oddychał. Ogólnie dobra walka

 38. Saffiedine do Bellatora czy ACB? Chyba że dadzą mu ostatnią szansę, bo jakimś plackiem nie jest, ale w UFC póki co za wiele nie ugrał…

 39. z angielskiego RDA zrozumiałem jedynie"dżizus krajst"co w przypadku favelasa było raczej oczywiste ale najważniejsze że sie chłopak stara i chociaż próbuje a nie jest zdany na łaske tego zjebanego tłumacza

 40. Dobre, włączyłem sobie gale na iPadzie. Chuj teściowie maja zakaz wjazdu do nas w dni gali od dziś. Nieważne czy gala w dzień czy w nocy.

 41. z angielskiego RDA zrozumiałem jedynie"dżizus krajst"co w przypadku favelasa było raczej oczywiste ale najważniejsze że sie chłopak stara i chociaż próbuje a nie jest zdany na łaske tego zjebanego tłumacza

  siema Odyńcu :beer: sam się chwile zastanawiałem czy mówi po angielsku czy to jakiś favelski slang. Jak widzisz dzisiaj szanse Tybura ?

 42. z angielskiego RDA zrozumiałem jedynie"dżizus krajst"co w przypadku favelasa było raczej oczywiste ale najważniejsze że sie chłopak stara i chociaż próbuje a nie jest zdany na łaske tego zjebanego tłumacza

  Dobra dobra, Rda mówi po angielsku lepiej niż 98% polaków

 43. Dobra dobra, Rda mówi po angielsku lepiej niż 98% polaków

  dobra dobra ale tutaj walczy i popisuje sie angielskim RDA z Brazylii a nie 98% polaków to nie wiem po co ten wtręt,chyba dla zasady zeby dojebać cebulakom nieukom

 44. siema Odyńcu :beer: sam się chwile zastanawiałem czy mówi po angielsku czy to jakiś favelski slang. Jak widzisz dzisiaj szanse Tybura ?

  siema brachu:beer:ja za Tyburem zawsze bo raz że Polak a dwa że z moich stron,trzy że jest poprostu wporządku chłop i umie sie bić.niech wpadnie w Andrzeja na pełnej i zabije,mimo mojego calego szacunku do legendy jaką jest Arlovski-jego czas już minął bezpowrotnie,młodzi nadchodzą chociaż w HW ta rotacja pokoleń zawodników następuje wolniej niż w innych wagach,taki urok HW że nawet stary dziad może zamiatać reszte.A Ty jak to widzisz?

 45. Walka bez historii. Koreańczyk nic nie pokazał.  Decyzja dla Covingtona. Warr Tybura !!

  Jeszcze jedną rundę walczą 🙂 Choć nie zanosi się na jakąś zmianę.

 46. Ja pierdolę. Tak na pewno Lawler i Woodley odeszli z ATT bo Colby ich dojeżdżał na treningach hahahha. Dawno nie słyszałem takiego gówna.

 47. Andrzej sympatyczny kolega Dodsona ale niestety musi to przegrać jak ostatnie 4 walki. No dawać już

 48. Ja pierdolę. Tak na pewno Lawler i Woodley odeszli z ATT bo Colby ich dojeżdżał na treningach hahahha. Dawno nie słyszałem takiego gówna.

  moze chodzilo doslownie, wskakiwal im na placy i krzyczal wiooooooooo 😀

 49. Covington jak będzie tak walczył to go zwolnią nawet jak będzie wszystko wygrywał, za to Kim zrobił tyle żeby wygrać co Komorowski żeby wetować ustawy PO (albo Duda PiSu, zależy od opcji politycznej).

 50. Covington jak będzie tak walczył to go zwolnią nawet jak będzie wszystko wygrywał, za to Kim zrobił tyle żeby wygrać co Komorowski żeby wetować ustawy PO (albo Duda PiSu, zależy od opcji politycznej).

  Co miał robić, został zdominowany w zapasach.

 51. Walka nudna dla widza, ale trzeba Covingtonowi oddać, że ładnie zdominował Kima. Inna sprawa, że ten ostatni też się specjalnie nie starał żeby cokolwiek zrobić

 52. Co miał robić, został zdominowany w zapasach.

  Były momenty gdzie stali w stójce, to zamiast wyprowadzać jakiekolwiek ciosy to po prostu szedł w stronę przeciwnika.

 53. Co ten Kim za gówno zawalczyl??? Miał być bet gali a jest chuj 🙁 Czas wpierdolic temu plackowi Covingtonowi.

 54. HAhahahahahahahah jaki ten gość jest żałosny. Przecież jego zgwałci każdy lepszy od beznadziejnego Kima , ośmiesza się ten typ okrutnie.

 55. co za gnojek z tego covingtona, teraz każdy chujek myśli, że jak trochę pokrzyczy to od razu dostanie walkę o pas i taczkę z forsą. :siara: #conorsyndrom

 56. No właśnie nie wiem, zasugerowałem się tymi durniami z ESC.

  Dla zdrowia psychicznego polecam zmienić komentarz na angielski 😉

 57. siema brachu:beer:ja za Tyburem zawsze bo raz że Polak a dwa że z moich stron,trzy że jest poprostu wporządku chłop i umie sie bić.niech wpadnie w Andrzeja na pełnej i zabije,mimo mojego calego szacunku do legendy jaką jest Arlovski-jego czas już minął bezpowrotnie,młodzi nadchodzą chociaż w HW ta rotacja pokoleń zawodników następuje wolniej niż w innych wagach,taki urok HW że nawet stary dziad może zamiatać reszte.A Ty jak to widzisz?

  HW rządzi się swoimi prawami to fakt jednak czas już na młodych żeby przejęli pałeczke po starej gwardii i mocno wierze że Marcin wjedzie w Andrzeja jak dziki i życzę mu tego z całego kurwa serducha. WOJNA MARCIN !!!

 58. Dla zdrowia psychicznego polecam zmienić komentarz na angielski 😉

  Nie mogę ;( nie oglądam sam. Tak to zawsze zmieniam.

 59. Covington przyszły mistrz świata, takiego silnego kloca zdominował jak chciał, wiec zrobi to samo z każdym.

 60. Ach te sprytne chińskie rączki, zajebały Tyburze czapkę na wejściu, a mawiają że w Polsce się kradnie :śmiech:

 61. Co ten Hardy pierdoli że Arlovski jest potezną gwiazdą w Polsce.

  Właśnie to miałem pisać. Mówi ze nr 3 wśród zawodników rozpoznawalny w PL

 62. Kurwa Marcin te ciosy zadaje bardzo słabiutkie w parterze. Na chuj to? Przecież tylko się spompował a zero szkód

 63. Właśnie to miałem pisać. Mówi ze nr 3 wśród zawodników rozpoznawalny w PL

  Co ten Hardy pierdoli że Arlovski jest potezną gwiazdą w Polsce.

  Pewnie Paweł mu powiedział 😀 że Arlovski obok Cro Copa i Fedora jest jedynym zawodnikiem(gwiazdy, legendy, PRIDE, UFC), którego kojarzy przeciętny Kowalski. To samo mówił w Pucherze.

 64. A dajcie spokój, 38 letni Andrzej przez 4 minuty obijany łeb i wychodzi do drugiej rundy z jakimiś siłami, a Marcin ledwo stoi. Czy jest jakiś Polak z dobrym cardio w tym sporcie?!

 65. A dajcie spokój, 38 letni Andrzej przez 4 minuty obijany łeb i wychodzi do drugiej rundy z jakimiś siłami, a Marcin ledwo stoi. Czy jest jakiś Polak z dobrym cardio w tym sporcie?!

  Grabowicz do końca każdej walki ma paliwo. To że szybko konczy to juz inna historia

 66. kurwa słabo to wygląda, marcin juz w 1 rundzie nie mial siły na ciosy w parterze, normalnie by go tam wykończył przy dosiadzie jprdl o co chodzi z tą kondycją

 67. Zwycięstwo bedzie ale nie ma powodu do dumy. Przy prawie 40 letnim arvloskim kondycyjnie wyszedł mizernie, wiele do poprawy niestety

 68. Kurde powiem Wam, że mimo wszystko nie potrafię się cieszyć z tej wygranej. To nie powinno wyjść za pierwsza rundę.

  Ale oczywiście gratulacje dla Marcina.

 69. W S4 to musi kulec przygotowanie motoryczne ale przede wszsystkim zywienie. Pewno Tybur oraz Daniel zra co chca.

 70. W S4 to musi kulec przygotowanie motoryczne ale przede wszsystkim zywienie. Pewno Tybur oraz Daniel zra co chca.

  Podobno nie. Maja niby jakąś doetetyczkę i nawet jak jeżdżą na galę to wynajmują takie lokum żeby mieli dostęp do kuchni żeby samemu sobie przygotowywać żarcie. Ale efektu nie widać za bardzo.

 71. "Marcin przełamał mit, że Polacy nie mają kondycji"

  Ja pierdole, jak można komuś płacić za tak chujowe wykonywanie roboty?

 72. Podejrzewam że gdyby nie pierwsza runda, to andrzej by rozjechał marcina w stójce. Dobrze ze wygrał, zawsze za polakami 🙂

 73. :siara:

  W takim razie Arlovski jest jeszcze większym cieniasem

  nie bluźnij, arlovski ma 38 lat, a i tak kondycyjnie wyglądał lepiej od tybury, poza pierwszą rundą to tybura nie pokazał nic ciekawego.

 74. Brawo Tybura ! Co się stresu najadłem to moje w 2 rundzie hehe . 3 pełna kontrola a w 1 gdyby walczył z kimś mniej znanym to sędzia dawno by przerwał na korzyść Marcina . Wielkie Graty :applause:

 75. Kondycja do poprawy, ale z drugiej strony zastanawiam się czy to wygazowanie nie było też spowodowane zbytnim podpaleniem się i chęcią ubicia na początku. W każdym razie potencjał jest trzeba tylko na tym pracować.

 76. suchajta mirki co nigdy w tropikach nie byli – te klimaty sa naprawde ciezkie i tu nie starczy standardowe 8 dni na wyrownanie roznicy czasu. Do tego w wodzie inne bakterie itd . Z tym akurat mieli racje .

 77. Zdążyłem tylko na ogłoszenie wyniku, fajnie że po ostatnich porażkach Błachowicza, Jotki, Helda, Tybur wygrał z takim nazwiskiem :applause:

 78. Procz Asi i Jotki nasi zawodnicy kondycji nigdy nie mieli ( slabe witaminki ?? )

  Nawet Heldzik cardio nie grzeszy …

  A taka kondycja top 5 raczej nie wchodzi w gre ..ale brawo TYBUR !!

 79. Taka konkluzja na pół chłodno – pół emocjonalnie:

  Fajnie, że wygrał, ale jak pisaliście wcześniej – ciężko w pełni się cieszyć tą wygraną. Jestem prosty człowiek więc dla mnie są tylko dwa wytłumaczenia:

  1. Albo w S4 zebrali się zawodnicy z najgorszą kondycją na świecie i o ile Daniela jeszcze można zrozumieć, bo jest zatłuszczony jak niedźwiedź przed zimą to Tybur i Janek z kondycją na 1 rundę to w tym przypadku trochę archiwum X.

  2. W S4 nie mają pojęcia jak robić kondycję i w tym aspekcie są bardzo niekompetentnym teamem, bo chuj człowieka strzela jak słucha Jeleniewskiego, że "wszystkie badania i parametry" wskazują, że to był najlepszy obóz przygotowawczy, a potem Tybur po pierwszej rundzie pada ze zmęczenia. Jak to był najlepszy, to kurwa przy słabszym obozie Marcin odklepie zanim Buffer go przedstawi.

  Odrzucam opcję, że mają całkiem wyjebane na robienie kondychy bo aż takim hejterem nie jestem.

 80. Brawo Tybura ! Co się stresu najadłem to moje w 2 rundzie hehe . 3 pełna kontrola a w 1 gdyby walczył z kimś mniej znanym to sędzia dawno by przerwał na korzyść Marcina . Wielkie Graty :applause:

  Nie był na skraju nokautu Arlovski. Przerwanie by było błędem. Ale to tylko moja opinia.

 81. nie bluźnij, arlovski ma 38 lat, a i tak kondycyjnie wyglądał lepiej od tybury, poza pierwszą rundą to tybura nie pokazał nic ciekawego.

  Wiadomo po to tym jak przebiegła pierwsza runda powinien to Marcin skończyć. Ostatecznie wygrał i to najważniejsze ale nie można nazywać go cieniasem bo jednak zasłużenie wygrał. Pozdrawiam kolego i bez spiny 🙂

 82. suchajta mirki co nigdy w tropikach nie byli – te klimaty sa naprawde ciezkie i tu nie starczy standardowe 8 dni na wyrownanie roznicy czasu. Do tego w wodzie inne bakterie itd . Z tym akurat mieli racje .

  Marcin był 3 tygodnie na miejscu.

 83. Wiadomo po to tym jak przebiegła pierwsza runda powinien to Marcin skończyć. Ostatecznie wygrał i to najważniejsze ale nie można nazywać go cieniasem bo jednak zasłużenie wygrał. Pozdrawiam kolego i bez spiny 🙂

  spoko, może cienias to za duże słowo, ale szału nie było za bardzo w tej walce, jestem po prostu trochę uczulony na zawodników, którzy tylko i wyłącznie bazują na parterze.

 84. Taka konkluzja na pół chłodno – pół emocjonalnie:

  Fajnie, że wygrał, ale jak pisaliście wcześniej – ciężko w pełni się cieszyć tą wygraną. Jestem prosty człowiek więc dla mnie są tylko dwa wytłumaczenia:

  1. Albo w S4 zebrali się zawodnicy z najgorszą kondycją na świecie i o ile Daniela jeszcze można zrozumieć, bo jest zatłuszczony jak niedźwiedź przed zimą to Tybur i Janek z kondycją na 1 rundę to w tym przypadku trochę archiwum X.

  2. W S4 nie mają pojęcia jak robić kondycję i w tym aspekcie są bardzo niekompetentnym teamem, bo chuj człowieka strzela jak słucha Jeleniewskiego, że "wszystkie badania i parametry" wskazują, że to był najlepszy obóz przygotowawczy, a potem Tybur po pierwszej rundzie pada ze zmęczenia. Jak to był najlepszy, to kurwa przy słabszym obozie Marcin odklepie zanim Buffer go przedstawi.

  Odrzucam opcję, że mają całkiem wyjebane na robienie kondychy bo aż takim hejterem nie jestem.

  To ma sens co piszesz …

 85. Tak sobie myślę, że panowie w S4 powinni regularnie robić obozy kondycyjne w górach powyżej 1000 m. n. p. m. To pobudzi erytropoezę. Jakie nie Polskie Tatry to może jakiś Meksyk lub Kaukaz.

 86. Kurwa jebani malkontenci, macie się cieszyć ! Dobrze radzę, bo kolejnych okazji na tym poziomie nie będzie zbyt wielu. Takie są realia, ale na dziś Marcin Tybura pokonał Andreia Arlovskiego. Co prawda to nie efektowne KO, a rywal to tylko były mistrz UFC, a nie aktualny KSW, ale i tak wypada się cieszyć.

 87. Nie był na skraju nokautu Arlovski. Przerwanie by było błędem. Ale to tylko moja opinia.

  Masz rację ale mimo wszystko w odwrotnej sytuacji mogło lub było by przerwanie zapewne.

 88. Kurwa jebani malkontenci, macie się cieszyć ! Dobrze radzę, bo kolejnych okazji na tym poziomie nie będzie zbyt wielu. Takie są realia, ale na dziś Marcin Tybura pokonał Andreia Arlovskiego. Co prawda to nie efektowne KO, a rywal to tylko były mistrz UFC, a nie aktualny KSW, ale i tak wypada się cieszyć.

  a z czego tu sie cieszyc ? mialo byc top10 i pewnie bedzie ale jakos ciezko mi wyobrazic sobie marcina w walce z kims mlodszym z top10 wiecej niz 1 runde. Zostaja mu tylko prawie emeryci typu orlovski , bo overeem, choc juz prawie emeryt to za szybki na tybura..

 89. ZARAZ UMRĘ Z NUDÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  BOŻE JAKA TA DYWIZJA JEST ŻENUJĄCO SŁABA!!!!!!!!!!

  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 90. Marcin był 3 tygodnie na miejscu.

  Nie masz racji, Marcin tam wyleciał tydzień temu w czwartek. Może Ci się pomyliło z RDA, on tam był 3 tygodnie przed walką.

 91. Kurwa jebani malkontenci, macie się cieszyć ! Dobrze radzę, bo kolejnych okazji na tym poziomie nie będzie zbyt wielu. Takie są realia, ale na dziś Marcin Tybura pokonał Andreia Arlovskiego. Co prawda to nie efektowne KO, a rywal to tylko były mistrz UFC, a nie aktualny KSW, ale i tak wypada się cieszyć.

  Ja się bardzo cieszę, mam tylko nadzieję że słabsze strony gry które wyszły w tej walce (i w poprzednich) zostaną poprawione. Marcinowi najbardziej kibicuje ze wszystkich naszych reprezentantów w UFC. #obózkondycyjnypowyżej1000mnpm

 92. Holly strasznie zachowawczo walczy, jakby miała założenie nie przegrać. A moglaby w nią wjechać. Ale jest chyba po 3 porażkach więc walczy jak walczy.

 93. Nie masz racji, Marcin tam wyleciał tydzień temu w czwartek. Może Ci się pomyliło z RDA, on tam był 3 tygodnie przed walką.

  Rzeczywiście, coś pojebałem. To tym bardziej minus dla nich jeżeli aklimatyzacja mogła mieć wpływ na kondycję.

 94. suchajta mirki co nigdy w tropikach nie byli – te klimaty sa naprawde ciezkie i tu nie starczy standardowe 8 dni na wyrownanie roznicy czasu. Do tego w wodzie inne bakterie itd . Z tym akurat mieli racje .

  Raz to będą tropiki, potem, że jakiś Meksyk i wysoko, następnym razem Stany i jetlag, co potem? Ja mogę mieć problemy żeby np. chodzić po górach jak pojadę na wycieczkę w tropiki (choć mam doświadczenie z chodzeniem po 3k bez przygotowania i nie było dramatu dlatego tym trudniej mi to zrozumieć). Ale ja jestem Janusz biegający sobie jak mi się chce i nie zarabiający na tym pieniędzy.

  Zawsze jestem za Polakami! Zawsze! Ale dość mam takich wymówek. To jest ich zawód, ich obowiązkiem (a raczej obowiązkiem ich teamu) jest zadbać o to żeby byli dobrze przygotowani. Wiedzą wcześniej gdzie walczą, więc mają zadbać o to żeby się dobrze zaaklimatyzować/przyzwyczaić/cokolwiek.

  To nie post-wkurw na ciebie oczywiście 😉 Tylko na to, że jakoś w innych teamach zawodnicy potrafią wyglądać kondycyjnie chociaż jako-tako.

  @VaeVictis cieszę się nawet nie wiesz jak! Darłem się jak głupi jak Marcin w 3 obalił Andrzeja, ale poważnie jestem zażenowany przygotowaniem kondycyjnym.

  Holly – Becz pierwszych dwóch rund nie oglądałem, ale jak czytam nic nie straciłem :mamed:

 95. KURWAAA!!!!! NIE WYTRZYMAM!!!!

  Brawo Dana White, brawo! CO ZA ZAJEBISTY main event! Holly Holm taka dobra! Jaka wspaniała dywizja! <3

 96. a z czego tu sie cieszyc ? mialo byc top10 i pewnie bedzie ale jakos ciezko mi wyobrazic sobie marcina w walce z kims mlodszym z top10 wiecej niz 1 runde. Zostaja mu tylko prawie emeryci typu orlovski , bo overeem, choc juz prawie emeryt to za szybki na tybura..

  Zawsze możesz cieszyć się "dominującymi" wygranymi Gamera nad rywalami, którzy nigdy nawet nie zbliżyli się do żadnego top – … To wyłącznie kwestia preferencji i upodobań. Przepraszam za to gwałtowne zejście z HW do LW, ale krajową ciężką, zwłaszcza w kontekście tej walki, taktownie przemilcze.

 97. Dobra taktyka, żeby wystrzelić czymś takim na koniec 😀 uśpiła czujność dziwki 😛

  Dokładnie, a Becz zapewniła sobie miejsce na filmikach "instatnt karma" 😀

 98. też mi się podobało jak ktoś pisał, że Aśka by ją rozpykałą. Przy całej mojej sympatii dla JJ, Holly to jest kawał wysportowanej baby. Jak ona kopie higha to ludzie już nie wstaja 🙂

 99. Co za głupia sraka :DC:. Pokazała, że chce więcej, to dostała kopa na morde :mamed:. Holly moja dupeczka :heart:.

 100. Jaki gameplan: zanudzić przeciwniczkę do przyśnięcia i jak zacznie drzemać, jebnąć hajkika. To chyba Jackson z Winkeljohnem przez miesiąc myśleli.

 101. 1. Pas za udawanie dla obu Pan(udawanie jest przykre nawet w sporcie :mamed:) 2. Sędzia bohaterem 3. Nie mogła Becka wczesniej przykozaczyc?

 102. Jaki gameplan: zanudzić przeciwniczkę do przyśnięcia i jak zacznie drzemać, jebnąć hajkika. To chyba Jackson z Winkeljohnem przez miesiąc myśleli.

  powiedziała podpuścić ją na coś, niekoniecznie higha. I nie tyle uśpić co zmusić do błędu. Przynajmniej ja tak zrozumiałem. Była po 3 porażkach z rzędu, nie mogła walczyć na huraaa dlatego, że my tak chcemy

 103. spoko walki, choć myślałem, że skończę na Holly po tych 2 rundach, ale wytrwałem i potem turlałem się ze śmiechu przez 10 minut

 104. Beczie beczie, z taką dupcią to do pornoli a nie się w mma bawić…

  Ale z twarzą to już nie bardzo. Ewentualnie w kominiarce:werdum:

 105. słaba powiadacie 🙂 @Fan Dorin

  Podtrzymuję, z tym że zmieniam and nudna. Słaba nie jest, umiejętności ma, wysportowana jest, poruszanie się na nogach  piękne – ALE: 12 minut tyś, tyś, tańczenia metr od przeciwniczki aby raz kopnąć (skutecznie 100%). To ma sens na gali gdzie nie liczy się sympatia kibiców, popularność, sprzedane bilety. Highlight z tej walki będzie trwał 5 sekund. Jest dobra ale cholernie nudna moim zdaniem.

 106. jest bardzo zachowawcza i mało agresywna, mogła to skończyć w pierwszej rundzie i byłoby ok; wzrost, zasięg, siła, technika, wszystko przemawiało na jej korzyść; ta dywizja jest słaba, dużo gorsza od słomkowej, tam masz nawet więcej zawodniczek, i w pierwszej 10 są porządne dziewczyny, które coś potrafią, nawet top 15 jest ok; to był main event…jak Valentina wygra z Nunes i ew. rewanż to długo będzie rządzić tą dywizją, nawet mimo słabych warunków fizycznych, i zapomnijcie o walce JJ-Valentina, nikt na to w UFC nie pozwoli; ta walka to chyba miała być coś jak JJ-Andrade, czyli nonstop akcja, ale ktoś tam nie pomyślał, Andrade przy Beth to mistrzyni boksu

 107. Ale z twarzą to już nie bardzo. Ewentualnie w kominiarce:werdum:

  Dać jej jeszcze racę i kibol porno :>

 108. Podtrzymuję, z tym że zmieniam and nudna. Słaba nie jest, umiejętności ma, wysportowana jest, poruszanie się na nogach  piękne – ALE: 12 minut tyś, tyś, tańczenia metr od przeciwniczki aby raz kopnąć (skutecznie 100%). To ma sens na gali gdzie nie liczy się sympatia kibiców, popularność, sprzedane bilety. Highlight z tej walki będzie trwał 5 sekund. Jest dobra ale cholernie nudna moim zdaniem.

  Dużo racji, ale jak byś walczył po 3 porażkach z rzędu, gdyby się na coś nadziała to 4 porażki i możliwe, że pa pa. Nie da się ukryć, że jest zachowawcza, wali z kontry, ale jest inteligentna w tej stójce, ja ją doceniam. Ona nie będzie Wanderlei Silva czy Amanda Nunes, walczy inaczej, ale i tak ma 8 ko/tko na 11 wygranych w przeciwieństwie do JJ a na nią nie narzekasz.

  ta dywizja jest słaba, dużo gorsza od słomkowej, tam masz nawet więcej zawodniczek, i w pierwszej 10 są porządne dziewczyny, które coś potrafią

  nie jest wcale słaba, i nie jest gorsza od słomkowej, jest tam wiele zawodniczek, które powinny być niżej wagowo. Jessica Andrade średnio sobie tam radziła – wg tej logiki jest słaba, zeszła niżej i wytarła "tą lepszą dywizją" podłogę. Sarah Mcmann, Valentina i pare innych są za małe na tą wagę a i tak dają rade. Masz więcej zawodniczek na wysokim poziomie niż w słomkowej nie ma aż takiej przepaści jak między JJ/Claudią a resztą. Dla mnie Valentina, Amanda, Sara, Zingano, Pena – każdy może wygrać/przegrać z każdym bo Amanda nie jest niepokonana, dostawała już bęcki od tych pań. To wcale nie jest taka słaba dywizja, jest jeszcze Holly, Liz, Raquel. nie jest źle i jest lepiej niż w słomkowej. Ale 125 będzie najlepszą dywizją – bo się zbiorą z tych dwóch. Byłą "słabą dywizją" jak była Ronda.

 109. Jessica Andrade ma bardzo słabe warunki fizyczne na tę dywizję, a i tak sobie średnio radziła, poza tym nikogo z top 5 nie pokonała jeszcze w słomkowej;

  wybacz ale gdyby Jędrzejczyk dostała kogoś na poziomie Beth (a Ronda dostała) w walce mistrzowskiej, to wzywano by policję i prokuratora;

  Cat Zingano nie wygrała walki od UFC 178, a dalej jest rozpatrywana jako kandydat do walki o tytuł?

 110. Jessica Andrade ma bardzo słabe warunki fizyczne na tę dywizję, a i tak sobie średnio radziła, poza tym nikogo z top 5 nie pokonała jeszcze w słomkowej;

  wybacz ale gdyby Jędrzejczyk dostała kogoś na poziomie Beth (a Ronda dostała) w walce mistrzowskiej, to wzywano by policję i prokuratora;

  Cat Zingano nie wygrała walki od UFC 178, a dalej jest rozpatrywana jako kandydat do walki o tytuł?

  Jessica Andrade może zamieść każdego poza Claudia i Joanna w słomkowej, pokonała i AH i JP, które są od niej sporo wyższe. JJ może zostać pokonana ze 135 (o ile zejda)  z zapasników/bjj i Pena i Sara McMann z tych bardziej stójkowych i Zingano i Valentina i Holly o Nunes nie wspominając. Beth miałą trochę drogę to TS jak Karola więc o czym tu mówić.

  p.s. Zingano liczy się bo pokonała obecną mistrzynie w sposób dominujący

 111. Jessica Andrade może zamieść każdego poza Claudia i Joanna w słomkowej, pokonała i AH i JP, które są od niej sporo wyższe. JJ może zostać pokonana ze 135 (o ile zejda)  z zapasników/bjj i Pena i Sara McMann z tych bardziej stójkowych i Zingano i Valentina i Holly o Nunes nie wspominając. Beth miałą trochę drogę to TS jak Karola więc o czym tu mówić.

  p.s. Zingano liczy się bo pokonała obecną mistrzynie w sposób dominujący

  Nie wiem czy taki dominujący, ledwo przetrwała pierwsze rundy, a potem po prostu Amanda się wystrzelała.

 112. ale Jessica Andrade radziła sobie w wyższej wadze z większymi zawodniczkami, dlaczego miałaby mieć problemy w słomkowej?co to za argument? dziewczyny z atomowej mają lepsze warunki fizyczyne od niej (wzrost,zasięg) Nunes vs JJ, albo Holmes czemu nie Stipe na to samo prawie wychodzi.

 113. Nie wiem czy taki dominujący, ledwo przetrwała pierwsze rundy, a potem po prostu Amanda się wystrzelała.

  no masz racje w dużym stopniu, ale ona w ogóle jakoś tak walczyła ostatnio (wtedy) z Mieshą też dostawała bęcki, coś se powiedziała pod nosem i ją dosłownie zniszczyła. Ona jest taka nierówna trochę, ale jak już wygrywa to kończy mocno, to musisz przyznać.

 114. no masz racje w dużym stopniu, ale ona w ogóle jakoś tak walczyła ostatnio (wtedy) z Mieshą też dostawała bęcki, coś se powiedziała pod nosem i ją dosłownie zniszczyła. Ona jest taka nierówna trochę, ale jak już wygrywa to kończy mocno, to musisz przyznać.

  Nie zbyt, oprócz Correi i Rousej to same decyze w ufc

 115. Nie zbyt, oprócz Correi i Rousej to same decyze w ufc

  Ale ja o tym nie pisałem… można komuś spuścić lanie a go nie skończyć.

  Ale, żeby być już praw…, (nieważne) – napisałem "ostatnio". Przed Mieshą miała jednak 3 ko i 3 poddania. Ostatnio w sensie -> Miesha, Nunes potem Ronda (arcydziwna walka) i Pena, niestety porażka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.