Specjalista od biznesowej części MMAAdam Swift z MMA Payout: zdradził że :

„Wiele źródeł ze środowiska powiedziało MMAPayout.com że UFC jest bardzo bliskie podpisania umowy sponsorskiej z Budweiser. Negocjacje w tej sprawie zaczęły się w momencie podjęcia rozmów pomiędzy UFC a CBS jak część umowy z TV. Kiedy negocjacje z CBS stanęły w martwym punkcie, rozmowy były kontynuowane pomiędzy UFC, Budweiser oraz Spike TV.

Trzeba dodać że żadne ze źródeł tego newsa nie jest stroną w negocjacjach. W rezultacie powyższy raport trzeba  traktować w ramach plotki lub co najwyżej spekulacji. Sytuacja może zmienić się równie szybko jak w negocjacjach pomiędzy UFC i HBO/CBS

To może być wielka zmiana dla całego środowiska, razem z nowa umową sponsorską Harley Davidsona.  Dużą bolączka dla fanów było to że UFC nie może zdobyć sponsora o uznanej marce. Jeśli to się stanie, nie będzie już więcej problemów z dużymi sponsorami. Dużo mówi też to że Budweiser mimo zatrzymania rozmów z CBS chciał dalej kontynuować rozmowy.”

Świetne wieści ponieważ będzie więcej kasy dla MMA, tfu sorki. Będzie więcej kasy dla UFC. Ok co to oznacza dla nas, fanów ? Ni mniej ni więcej tylko będzie więcej reklam. Jeśli wydawało się wam to niemożliwe to poczekajcie jeszcze rok, dwa. Transmisja PPV będzie wyglądała jak blok reklamowy Polsatu

Shitttt. Już ostatnie UFC 79 było pod tym względem mega wkur…. Zegarek Goldberga na pół TV plus trailery kinowe + MEGA wielki napis Harley Davidson na środku Octagonu. UFC powoli zaczyna tracić klimat, przynajmniej ja to tak odbieram.

Jeszcze trochę i zawodnicy będą walczyć w stroju McDonalda i Coca Coli….Rozumiem że światem rządzi pieniądz ale gdzieś muszą być postawione granice. W przypadku UFC wydaje się że jedyną granicą jest rozmiar sejfu braci Ferritta.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.