Foto: Piotr Pędziszewski/MMARocks.pl
Foto: Piotr Pędziszewski/MMARocks.pl

Największa organizacja mieszanych sztuk walki na świecie, poinformowała dziś o podpisaniu historycznej umowy o współpracę z dziennikiem „The Sun” i jego platformą cyfrową Sun+.

Gazeta czytana jest przez 10 milionów osób tygodniowo, co w połączeniu z globalnym zasięgiem UFC stanowić będzie podstawę rozpoczynającej się 23 marca współpracy, która uczyni z „The Sun” główne drukowane i cyfrowe źródło informacji i ofert dotyczących UFC na terenie Wielkiej Brytanii. Przewiduje się, że współpraca spowoduje wzrost liczby odbiorców, stworzy nowe możliwości dla obu organizacji oraz przyczyni się do dalszej promocji mieszanych sztuk walki, które są obecnie najszybciej rozwijającym sie sportem na świecie.

„The Sun” będzie nie tylko publikował wiadomości o UFC i zapewniał czytelnikom dostęp do informacji o zawodnikach. Abonenci Sun+ będą także mogli kupić bilety na imprezy UFC odbywające się w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce 46 godzin wcześniej niż inni zainteresowani.

Zważywszy, że bilety na zaplanowane odpowiednio na 20 czerwca i 18 lipca gale UFC(R) FIGHT NIGHT BERLIN i UFC®FIGHT NIGHT GLASGOW zapewne szybko się rozejdą,  ta oferta daje abonentom duże korzyści. Wejdź na stronę thesun.co.uk, aby wykupić abonament Sun+.

Stałym elementem poniedziałkowych wydań  „The Sun”  będzie rubryka zawierająca omówienia imprez UFC, sylwetki zawodników brytyjskich i światowych gwiazd UFC.
Abonenci serwisu Sun+ będą mieć też do dyspozycji dział poświęcony UFC, w którym znajdą się materiały specjalne, artykuły, rankingi, konkursy i najnowsze wiadomości.

 David Allen, starszy wiceprezes i dyrektor generalny UFC EMEA, powiedział:

To doniosła chwila dla UFC i MMA w Anglii, Irlandii i Szkocji.  Dzięki temu, że grono naszych odbiorców powiększy się o czytelników „The Sun” i użytkowników jego serwisu internetowego, możemy zyskać nowych zwolenników, a zarazem zapewnić wszystkim czytelnikom dziennika i abonentom Sun+ relacje z wydarzeń UFC na najwyższym poziomie.

David Robinson, dyrektor ds. marketingu The Sun, stwierdził:

Z wielkim entuzjazmem podejmujemy współpracę z UFC.  Jesteśmy bardzo dumni, że możemy uczestniczyć w przedsięwzięciu, które przyniesie eksplozję popularności UFC i  MMA w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy przekonani, że nasi czytelnicy i abonenci Sun+ będą zachwyceni przygotowywanymi specjalnie dla nich materiałami i ofertami.

WRESTLING || JUDO

11 KOMENTARZE

 1. a może KSW niech wykupi rubrykę w Fakcie hue hue :0 😛
  ogólnie ciekawe przedsięwzięcie, popularyzacja MMA/UFC pełną parą

 2. Nie widząc z kim będzie współpracować… liczyłem, że przeczytam z Canal+
  Kiedy będzie wiadomo, kto wykupił licencję na transmisję UFC w Polsce?

 3. Taran

  Kiedy będzie wiadomo, kto wykupił licencję na transmisję UFC w Polsce?

  Jak ktoś ją wykupi.

  Btw słoneczko to chyba najgorsza gazeta z jaką mogli nawiązać współpracę.

 4. mat01

  Jak ktoś ją wykupi.

  Btw słoneczko to chyba najgorsza gazeta z jaką mogli nawiązać współpracę.

  Jaka jest teraz cena? Nie ma żadnych przecieków z Polsatu?

 5. Jakub Bijan

  Abonenci Sun+ będą także mogli kupić bilety na imprezy UFC odbywające się w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce 46 godzin wcześniej niż inni zainteresowani.

  Dlaczego akurat 46 godzin? A nie np. 45 i 15 minut? 😉

 6. W UK mają kilka gwiazd i bardzo rozpoznawalnych nazwisk w UFC jeśli w Polsce będzie dalej szło w takim kierunku jak teraz będzie pewnie podobnie.

 7. bialy1232

  a może KSW niech wykupi rubrykę w Fakcie hue hue :0 😛

  Obowiązkowo jakiś goły lachon z tyłu, jak to kiedyś w fakcie było 😀

 8. Mojso

  Obowiązkowo jakiś goły lachon z tyłu, jak to kiedyś w fakcie było 😀

  Ktorego lachona wolisz?;) Kawulski czy Lewandowski? Zlozymy zamowienie z dedykacja heh

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.