Jeśli spełnione zostaną następujące warunki :

1. Apelacja Seana Sherka w sprawie brania dopingu zostanie odrzucona. Sherk ma bowiem ustawione przesłuchanie w CSAC (California State Athletic Commission) na 31 października i od jego wyniku zależy czy utrzyma pas mistrza czy nie.

Drużyna prawników Seana podobno ostro się wzięła do roboty w poszukiwaniu źródła wykrytych sterydów. Sprawdzają między innymi suplementy i odżywki których Sherk brał dziennie 22 rodzaje i liczą na to że uda im się znaleźć coś co pomoże im wygrać apelację tak jak to zrobił jakiś czas temu Nate Marquadt.

Jeśli jednak Sherk nie udowodni przed komisją że nie brał dopingu Dana White już jakiś czas temu zapowiedział że pozbawi go pasa mistrzowskiego.

2. B.J. Penn oraz Joe Stevenson zgodzą się na walkę. Z tym nie będzie chyba jednak problemu ponieważ źródła z obu obozów potwierdziły że negocjacje w sprawie tej walki już trwają, no i kto by nie chciał walczyć o pas mistrza na gali w Las Vegas 🙂

3. Dana White nie wpadnie na jakiś szalony pomysł i zamiast Joe Stevensona nie wystawi do walki kogoś kto będzie mu się bardziej opłacał z marketingowego punktu widzenia. Kimś takim mógłby być np. bardzo dobrze znany w USA TUFowiec Kenny Florian lub mega poster boy UFC Roger Huerta.

Jak zawsze poczekamy zobaczymy ale gala UFC 79 może być najlepszą galą w historii UFC. Rozpiska może wyglądać tak :

-Matt Serra vs. Matt Hughes

-Wanderlei Silva vs. Chuck Liddell (jeśli pokona Jardine)

-B.J. Penn oraz Joe Stevenson

-Dean Lister vs. Jordan Radev

-Roger Huerta vs. TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.