Informacje w środku żeby nie spoilerować….

Rich Franklin w walce z Andersonem Silvą nie dość że znowu złamał nos to jak się później okazało złamał również rękę. Podobno Rich rozważał zakończenie kariery ale te plotki szybko uciął jego menadżer.

Dana White powiedział że Brock Lesnar podpisał dwuletni kontrakt a pierwszą walkę stoczy już 2 lutego.

Dana White powiedział też że wielce oczekiwana walka pomiędzy Liddellem a Wanderleiem Silva nie jest jeszcze zaklepana. Trwają rozmowy ale nie podpisano jeszcze kontraktu, z tego właśnie powodu nie było oficjalnego obwieszczenia tej walki podczas gali. Robimy zrzutę na snajpera żeby zdjął Dane ? To już chyba 5 raz jak odwlekają podpisanie tej walki. Dopóki Wand nie wjedzie do klatki i znowu nie powie : „I want to fuck Chuck” walka nie będzie potwierdzona…

A propo Lesnara jeszcze. Brock trenował przez jakiś czas w MFS gdzie trenował również Tim Sylvia. Podobno podczas sparingów Brock przez cały czas nieźle obijał Tima Sylvię. Plotka niesie też że Matt Hughes był jedynym który potrafił poddać Lesnara.

UFC oprócz Brocka Lesnara zatrudniło jeszcze jednego zawodnika HW. Jest nim Soa Palalei. Zawodnik ten prawdopodobnie stoczy walkę na UFC 79 z Eddim Sanchezem. Wcześniej Soa walczył w Pride przegrywając swoją walkę z Mu Bae Choi przez RNC

16,054 fanów oglądało na żywo galę UFC 77, dochód z biletów : 2.54 miliony $.

Niespodziewanie Tim Sylvia po pokonaniu Brandona Very wyzwał do walki Cheicka Kongo. Jest to o tyle dziwne ponieważ wg. wcześniejszych raportów zwycięzca walki Sylvia vs. Vera miał walczyć z Nogueirą o pas mistrza HW. Czyżby Dana White wierzył jeszcze że Couture powróci do UFC ?

Program TV The Ultimate Fighter 7 będzie się koncentrował na zawodnikach wagi ciężkiej….yyy a gdzie MW ? ? ?

Dana White powiedział że Renato „Babalu” Sobral może liczyć na powrót do UFC, wszystko zależy od tego czy Renato weźmie się w garść i poprawi swoje zachowanie.

Zwycięzca Main Eventu UFC 78 dostanie natychmiastową walkę o pas mistrza LHW. Ostrooo, szkoda tylko że w tym Main Evencie walczy Rashand Evans i Michael Bisping 🙂 Tito Ortiz na pewno jest teraz bardzo szczęśliwy żę odpuścił sobie tą galę i przepuścił szansę na title shota….

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.