Jairzinho Rozenstruik (MMA 11-1-0) rozbił ciosami byłego mistrza wagi ciężkiej Juniora dos Santosa (MMA 21-8-0). „Bigi Boy” na samym początku walki miał problemy z poradzeniem sobie z aktywnością rywala, jednak ostatecznie zdołał zwyciężyć przez techniczny nokaut.

Początek walki był bardzo spokojny, żaden z zawodników nie wdawał się w wymiany i tylko od czasu do czasu obaj atakowali pojedynczymi uderzeniami. Aktywniejszym zawodnikiem wydawał się być Brazylijczyk, który częściej przechodził do ofensywy. Dopiero na koniec rundy Rozenstruik ruszył na byłego mistrza z serią ciosów, jednak „Cigano” bez problemu wyszedł z opresji i kontynuował punktowanie przeciwnika.

Druga runda układała się podobnie, jak pierwsza odsłona. Dos Santos ze spokojem punktował rywala, kontrolując walkę w stójce. „Cigano” cały czas był bardzo aktywny na nogach, z czym ewidentnie nie mógł poradzić sobie „Bigi Boy”. Dopiero pod koniec odsłony Rozenstruik zdecydował się ruszyć z serią ciosów, z których prawy doszedł do szczęki dos Santosa, mocno go naruszając. „Cigano” po chwili osunął się na deski, co szybko wykorzystał „Bigi Boy” kończąc walkę ciosami w parterze.

Dla 32-latka był to udany powrót po przegranej z Francisem N’Gannou. Wcześniej Rozenstruik wygrywał z takimi zawodnikami, jak Alistair Overeem, Andrei Arlovski, Allen Crowder i Junior Albini.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.