conor cerrone wpływy bilety widzowie ufc 246

Gala UFC 246 za nami. Zgodnie z przewidywaniami, początek roku dla organizacji UFC okazał się niezwykle ważny z biznesowego punktu widzenia. Jeszcze przed wydarzeniem informowano, że wpływy z biletów wyniosły około 10 milionów dolarów.

Zobacz również: Wielki powrót Conora McGregora! Irlandczyk znokautował Donalda Cerrone w niecałą minutę! (WIDEO)

Po zakończeniu gali organizacja UFC oficjalnie poinformowała, że hala T-Mobile Arena w Las Vegsa została wypełniona przez 19 040 kibiców, co przełożyło się na 11 089 129 dolarów wpływów ze sprzedaży biletów. Jest to czwarty najlepszy wynik w historii organizacji UFC.

Wynik sprzedażowy okazał się jednak drugim najlepszym dla organizacji UFC w T-Mobile Arenie. Rekordową sprzedaż wygenerowała bowiem gala UFC 229, która przyciągnęła do hali 20 034 widzów i przyniosła organizacji 17,2 miliona dolarów ze sprzedaż biletów. Co jednak ważne, rekordowe wydarzenie również było sygnowane nazwiskiem Conora McGregore, który zmierzył się wówczas z Khabibem Nurmagomedovem.

W hali T-Mobile Areny w Las Vegas Conor McGregor walczył trzy razy w swojej karierze. Trzecie starcie odbyło się podczas gali UFC 202. Wówczas Conor zmierzył się z Natem Diazem. Wydarzenie to przyciągnęło do hali 15 539 widzów i dało 7 692 010 dolarów z biletów.

2 KOMENTARZE

  1. Zrobić taki wynik z Donaldem i to bez żadnego wsparcia na rozpisce? Robi wrażenie i potwierdza, że Conor jest największą gwiazdą w sportach walki i to z dużą przewagą.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.