Organizacja UFC przygotowała piąty odcinek z cyklu Embedded przed galą UFC 246. Podczas nadchodzącego wydarzenia, które odbędzie się 18 stycznia, Donald Cerrone (MMA 36-13, 1NC) zmierzy się z Conorem McGregorem (MMA 21-4).

Zobacz również: Oficjalny plakat i rozpiska gali UFC 246: McGregor vs. Kowboj

3 KOMENTARZE

  1. Od kiedy co drugi artykuł jest o tej walce wchodzę na forum raz, dwa w tygodniu. I tak od końca grudnia. Niech ta gala się w końcu odbędzie, bo powiedzieć, że rzygać chce się na widok rudego to nic nie powiedzieć.

  2. Zabójca:razz:ociesznymirek:jak to ogląda taki np.Nkutangu,Rumble albo Lawler to pewnie z beki kroją chleb łokciem.Mogliby zrobić wywiad z tym dziadkiem z baru co wzgardził szczochem no°12,wychodzi na to że jebany jest z tytanu czy jakiegos grafenu,w każdym bądź razie odporność ma lepszą niż Aldo i Łajzarez razem wzięci.Zresztą huj z tym,krulowi trzeba oddać co krulewskie bo jak mówi starożytne celtyckie przyslowie wypowiadane przez irlandzkich wojowników tuż przed egzekucją wroga:"It's only business".

  3. Od kiedy co drugi artykuł jest o tej walce wchodzę na forum raz, dwa w tygodniu. I tak od końca grudnia. Niech ta gala się w końcu odbędzie, bo powiedzieć, że rzygać chce się na widok rudego to nic nie powiedzieć.

    Spokojnie po walce będzie się jeszcze więcej mówiło.

    Jak przegra to będzie trąbienie o końcu Konora do końca roku, jak wygra to będzie spuszczanie się i hajpowanie kolejnej walki za kilka miesięcy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.