Fot: Esther Lin / MMAFighting

Wygląda na to, że wyniki sprzedaży subskrypcji pay-per-view ostatniej gali UFC były znacząco niższe od wyników sierpniowego UFC 227, które miało zostać wykupione przez około 300 tysięcy widzów.

Jak poinformował Dave Meltzer z Wrestling Observer, sprzedaż gali UFC 228 nie przekroczyła nawet 150 tysięcy subskrypcji.

Wyniki sprzedaży PPV gali z walką wieczoru pomiędzy Woodleyem i Tillem okazały się znacząco niższe od zakładanych. Wszystko wskazuje na to, liczba ta oscyluje w okolicach 130 tysięcy.

Wszystko jednak wskazuje na to, że nadchodząca gal UFC 229 z Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem może okazać się dla UFC rekordowa. Dana White zapowiada bowiem, że licz, iż sprzedaż PPV przy okazji tego wydarzenia może znacząco przekroczyć 2,5 miliona.

12 KOMENTARZE

 1. Wygląda na to że Najlepszy półśredni w historii nadal nie sprzedaje PPV nikt nie chce oglądać ani jego zwycięstw ani porażek..

 2. Wygląda na to że Najlepszy półśredni w historii nadal nie sprzedaje PPV nikt nie chce oglądać ani jego zwycięstw ani porażek..

  Cóż w sumie to nie skreśla jego potencjalnego bycia najlepszym półśrednim w historii , CM Punk sprzedałby więcej ale nikt nie powie, że jest lepszym zawodnikiem.

  Nic dziwnego, że tyle sprzedali po jego ostatnich walkach

 3. Wygląda na to że Najlepszy półśredni w historii nadal nie sprzedaje PPV nikt nie chce oglądać ani jego zwycięstw ani porażek..

  Czarny Mistrz sprzedałby i milion, ale Amerykańce nie chą kupować. :fjedzia:

 4. 1.nołnejm z Europy jako przeciwnik, który  NIGDY wcześniej nie walczył w USA…

  2.nudne walki i długa przerwa

  3.Łysy krytykujący Woodleya w każdym wywiadzie

  4. 3 walki wmma początkowo na karcie głównej

  I super wynik.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.