W połowie września dojdzie do drugiego pojedynku Alexy Grasso z Valentiną Shevchenko. Była mistrzyni wagi muszej zapowiada, że tym razem nie popełni błędu z pierwszej walki i udowodni, że jest lepszą zawodniczką.

Podczas gali UFC 285, która odbyła się 4 marca w hali T-Mobile Arena w Las Vegas, drugim pojedynkiem wieczoru była konfrontacja Valentiny Shevchenko, mistrzyni wagi muszej, z Alexą Grasso. Starcie nie poszło po myśli mistrzyni. Grasso poddała Shevchenko w czwartej rundzie pojedynku i odebrała jej tytuł. 16 września zawodniczki spotkają się ponownie. Przed nadchodzącym pojedynkiem Shevchenko w rozmowie dla Red Corner MMA powiedziała:

Mam kolejną szansę, aby udowodnić, że jestem najlepsza, że jestem mistrzynią. Zrobię to. W pierwszej walce wszystko szło zgodnie z planem, do czasu czwartej rundy. Ona znalazła się w sytuacji, w której musiała postawić wszystko na jedną kartę, zrobić coś szalonego. Spodziewałam się tego i to się wydarzyło. Teraz już do tego nie dopuszczę. Ta walka była świetnym przykładem tego, czym są sztuki walki. Nawet jeśli wiesz, że jesteś najlepszy, wiesz, że dysponujesz lepszymi umiejętnościami, zawsze istnieje szansa, że przegrasz.

Przed walką z Grasso Shevchenko była na fali dziewięciu wygranych z rzędu. Od roku 2017 pozostawała niepokonana. Valentina bije się dla UFC od roku 2015. W tym czasie pokonała ją tylko Amanda Nunes i teraz Alexa Grasso.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Middleweight

11,956 komentarzy 27,492 polubień
E
Esteban

Jungle Fight
Welterweight

309 komentarzy 742 polubień

Przez przegraną Valentiny zrobiła się ciekawa walka rewanżowa. A tak jakby wygrała i dostała kolejnego no nejma to żadnego zainteresowania jej walka by nie budziła. Także wyszlo jej to na dobre.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Justinthehajlajtgay...
Justinthehajlajtgay...

Oplot Challenge
Heavyweight

167 komentarzy 237 polubień

No ba. Przecież każdy +80iq wie że jesteś najlepsza

Odpowiedz 1 Like

Avatar of bill boży
bill boży

Brutaal
Welterweight

530 komentarzy 2,565 polubień

valentina :antonio:

Odpowiedz polub

Avatar of Malkontent
Malkontent

ONE FC
Super Heavyweight

2,631 komentarzy 5,456 polubień

Starczy już tej piccerinki Da Grasso, Walentyna idzie po swoje!

Odpowiedz polub