kevin lee

Kevin Lee (MMA 18-5-0) w swoim następnym boju zmierzy się z Charlesem Oliveirą (MMA 28-8-0) podczas gali, do której dojdzie w Brazylii. Amerykanin zamierza zaskoczyć zgromadzonych w hali kibiców, którzy będą wspierać pochodzącego z Brazylii Oliveirę.

Zrobię wszystko, aby zamknąć usta wszystkim Brazylijczykom. Po walce arena będzie bardzo, bardzo cicha. Lubię kiedy tak się dzieje. Wydaje mi się, że podobnie było w Medison Square Garden, gdy walczyłem ostatni raz.

Lee w rozmowie dla serwisu MMA Junkie przedstawił też swoje spojrzenie na najbliższego rywala.

To będzie dobra walka. Szczególnie patrząc przez pryzmat jego ostatnich dwóch pojedynków i bardzo dobrych nokautów. On udowodnił, że jest wszechstronnym zawodnikiem, czuję więc, że to może być starcie, które mnie wywinduje. Myślę jednak, że on nie jest gotowy na pojedynek na takim poziomie. Nie wydaje mi się, żeby walczył kiedyś na takim poziomie, szczególnie w starciu wieczoru. Ostatecznie jednak uważam, że damy dobrą walkę.

Gala UFC na ESPN + 28 odbędzie się 14 marca w Brazylii.

Zobacz również: Kevin Lee vs Charles Oliveira walką wieczoru gali UFC w Brazylii

8 KOMENTARZE

  1. Słusznie, ja tez nie podzielam zdania Kolby. Wbrew temu co twierdzi, ja uważam, że Brazylijczycy tez ludzie i po ciężkim KO na Kurvinie faktycznie na chwile zapanuje cisza w obawie o jego zdrowie.

  2. Oliveira posklada Kevina chociaż z tym bamboo nigdy nic nie wiadomo raz daje mega w chuj dobre walki a nie raz odpierdala taka kaszane że bania mała

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.