Według informacji, jaką podał ceniony dziennikarz Eurosportu, Marcel Dorff, podczas nadchodzącego wydarzenia UFC, które odbędzie się 16 lipca na wyspie Yas, nie dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającej się batalii w czołówce kategorii muszej między Askarem AskarovemAlexem Perezem.

Powołując się na poniższy komunikat, popularny „Bullet” musiał wycofać się z występu z bliżej nieokreślonej przyczyny. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy Amerykanin pozostanie na karcie walk tej gali. To drugi raz, gdy zestawiona starcie tych zawodników zostaje anulowane. Podobna sytuacja miała miejsce rok temu.

Askarov (MMA 14-1-1) to były mistrz ACB, który z największą organizacją na świecie jest związany od końca 2019 roku. Pod jej szyldem zaliczył dotychczas pięć występów. Ostatnią walkę stoczył pod koniec marca, kiedy to doznał pierwszej przegranej w zawodowej karierze. Wówczas na pełnym dystansie musiał uznać sportową wyższość Kai Kara-Franca i tym samym nie udało mu się zdobyć miana pierwszego pretendenta. Aktualnie plasuje się na trzecim miejscu w rankingu. Na swoim koncie ma zwycięstwa z takimi wojownikami jak Joseph Benavidez, Alexandre Pantoja czy Tim Elliott.

Zaś Perez (MMA 24-6) może mówić o wielkim pechu. Od momentu błyskawicznej porażki o tytuł mistrzowski z Deivesonem Figueiredo w listopadzie 2020 roku, nie zaliczył ani jednego występu w oktagonie UFC. Wszystkie z jego sześciu zaplanowanych od tego czasu pojedynków koniec końców nie doszły do skutku. Aż czterokrotnie był zestawiany z Mattem Schnellem oraz dwukrotnie właśnie z Askarovem. Obecnie zajmuje szóstą pozycję w drabince. Póki co nie ma żadnej wiadomości, czy wróci do startów w lipcu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

MrRoshi

UFC
Middleweight

10,518 komentarzy 23,207 polubień
Komentator Internetu

EFC Africa
Featherweight

2,789 komentarzy 5,143 polubień

:matt: :siara::latajacaslomkaptysiowa:

Odpowiedz polub