UFC Fight Night 15

Znamy już pełną rozpiskę, gali UFC Fight Night 15, 17 września w Omaha, po której zadebiutuje ósmy sezon TUFa

Walki w Spike TV
Josh Neer vs. Nate Diaz
Mac Danzig vs. Clay Guida
Ed Herman vs. Alan Belcher
Houston Alexander vs. Eric Schafer

Pozostałe
Wilson Gouveia vs. Ryan Jensen
Joe Lauzon vs. Kyle Bradley
Drew McFedries vs. Mike Massenzio
Rob Kimmons vs. Dan Miller
Jason Brilz vs. Brad Morris

UFC 89

Lyoto Machida (MMA 13-0, UFC 5-0, 4 w rankingu MMAROCKS w wadze półciężkiej) nie wystąpi na gali UFC 89, 18 października w Birmingham, UFC nie będzie szukać zastępcy dla kontuzjowanego Thiago Silvy. Machida jest szykowany na galę UFC 92, możliwe, że jego przeciwnikiem będzie powracający po kontuzji Mauricio Shogun Rua (MMA 16-3, UFC 0-1, 7 w rankingu MMAROCKS w wadze półciężkiej). Miejsce Brazylijczyków na pokazywanej w Spike TV części gali zajmą niepokonani ciężcy Shane Carwin (MMA 9-0, UFC 1-0) i Neil Wain (MMA 4-0, UFC 0-0). Rozpiska gali tutaj.

UFC 90

Z jeszcze nieznanych przyczyn Melvin Guillard został zdjęty z rozpiski UFC 90, 25 października w Chicago. Nowym przeciwnikiem weterana Spencera Fishera (MMA 21-4, UFC 6-3) będzie Shannon Gugerty (MMA 11-2, UFC 1-0), który udanie zadebiutował w UFC na gali UFC: Silva vs. Irvin, poddając Dale’a Hartta w pierwszej rundzie. Rozpiska gali tutaj.

UFC 91

Na razie potwierdzone są tylko dwie walki: pojedynek o pas mistrza wagi ciężkiej pomiędzy Couture’em i Lesnarem oraz starcie w wadze lekkiej pomiędzy Florianem i Stevensonem. Wiele wskazuje jednak na to, że drugą walką wieczoru na gali 15 listopada w Las Vegas, będzie trzecie starcie Quintona Rampage’a Jacksona (MMA 28-7, UFC 3-1, 2 w rankingu MMAROCKS w wadze półciężkiej) i Wanderleia Silvy (MMA 32-8-1, UFC 2-3, 6 w ranking MMAROCKS w wadze półciężkiej). Poniżej przewidywane pojedynki.

Mistrz Randy Couture vs. Brock Lesnar o pas mistrza wagi ciężkiej UFC
Kenny Florian vs. Joe Stevenson
Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva*
Dustin Hazelett vs. Tamdan McCrory*
Nick Catone vs. Amir Sadollah*
Gabriel Gonzaga vs. Josh Hendricks*
Jeremy Stephens vs. Rafael dos Anjos*
Justin Buchholz vs. TBA*
Nate Loughran vs. TBA*

*niepotwierdzone przez UFC

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.