scott coker

Scott Coker, szef organizacji Bellator, zezwala swoim zawodnikom na eksponowanie logotypów sponsorskich na strojach w trakcie walki i uważa, że jest to dobre rozwiązanie.

Organizacja UFC już od lat ma ujednolicone stroje dla swoich zawodników, na których mogą widnieć jedynie logotypy sponsorskie firm współpracujących z amerykańską marką. Zawodnicy nie mają możliwości wchodzenie do oktagonu w strojach z własnymi sponsorami. W Bellatorze cały czas taka możliwość istnieje. Będąc gościem programu The MMA Hout Scott Coker powiedział, co sądzi o tym rozwiązaniu.

Zawodnicy mają możliwość zarabiania pieniędzy na walczeniu przez określony czas. Pozwólmy im więc zarobić. Dlatego też pozwalamy zawodnikom na to, aby bili się na gołe pięści czy zawalczyli dla Rizin. Jeśli ktoś ma możliwość zarobienia pieniędzy, to siadamy i rozmawiamy o tym. Jeśli to ma sens, robimy to. Sponsorzy zawodników nie są dla mnie jakimś problemem. Czuję się dobrze z tym, że mogę mieć ich nazwy na strojach. Jest jak za dawnych dni. U nas mogą mieć nieco więcej swobody niż w innych organizacjach.

W UFC tworzenie strojów dla zawodników od roku 2015 przejęła firma Reebok. W kwietniu roku 2021 współpraca te się zakończyła i w miejsce Reeboka weszła marka Venum, która dosłownie miesiąc temu została przedłużona na kolejne lata.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Dijaz
Dijaz

M-1 Global
Welterweight

3,728 komentarzy 7,601 polubień

Akurat to jest plus. UFC unifikuje co się da. Nawet w jednakowych butach każą chodzić zawodnikom.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of BogdanJanusz
BogdanJanusz

UFC
Middleweight

10,352 komentarzy 76,884 polubień

Szczególnie powinni nawiązywać współpracę z producentami balkoników, kremów do protez i ojcem Rydzykiem

Odpowiedz 4 polubień