Nawet przy okazji przegranej przez brutalny nokaut, Tyron Woodley nie traci poczucia humoru.

Były mistrz UFC przegrał w drugiej walce z Jakiem Paulem w ringu bokserskim przez brutalny nokaut. Tym samym Woodley nie skorzystał z okazji do zrewanżowania się młodszemu YouTuberowi, który w pierwszym pojedynku pokonał go przez decyzję sędziowską.

Zaraz po walce Woodley na swoim profilu na Instagramie ogłosił konkurs, w którym wygrać można było 5 tysięcy dolarów. „The Chosen One” poprosił fanów o stworzenie najśmieszniejszej przeróbki jego przegranej przez nokaut z Paulem. Zwycięskie wideo możecie zobaczyć poniżej:

Woodley po porażce z Paulem nie zamierza skończyć kariery i już zapowiada kolejne walki w 2022 roku. W przeszłości Amerykanin twierdził, że chce występować w różnych formułach sportów walki i prawdopodobna jest nawet jego kolejna walka w MMA. Na ten moment nie wiadomo kiedy i z kim miałby zmierzyć się podczas swojego kolejnego występu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

1,671 komentarzy 1,415 polubień

Nawet przy okazji przegranej przez brutalny nokaut, Tyron Woodley nie traci poczucia humoru. Były mistrz UFC przegrał w drugiej walce z Jakiem Paulem w ringu bokserskim przez brutalny nokaut. Tym samym Woodley nie skorzystał z okazji do zrewanżowania się młodszemu YouTuberowi, który w pierwszym pojedynku pokonał go przez decyzję sędziowską. Zaraz po walce Woodley na

Odpowiedz polub

click to expand...