Tyron Woodley dołącza do TriStar

W nowym odcinku programu Ariel Helwani’s MMA Show wystąpił Tyron Woodley (19-4-1). Były mistrz wagi półśredniej UFC ogłosił dołączenie do klubu w Montrealu, aby trenować pod okiem Firasa Zagabiego w TriStar Gym.

Dzisiaj zamierzam powiedzieć kilka ważnych rzeczy. Nie ogłosiłem jeszcze tego w social mediach i dzisiaj usłyszycie o tym pierwszy raz. Kiedy ćwiczyliście sobie na siłowni, robiliście cardio, mogliście zobaczyć trenującego Tyrona ze znakomitym trenerem Firasem Zahabim. Można też było usłyszeć o tym, że trenowałem z Georgesem St-Pierrem.

Więc pierwszą sesję treningową ”The Chosen One” ma już za sobą.

Robiliśmy walkę z cieniem, to była fenomenalna sesja. Na tak wysokim poziomie często chodzi o milimetry, on poświecił swój czas i sprawdził niedociągnięcia z mojej strony.

Naprawdę to było coś wspaniałego, potrenowałem z GSP i tak będę z nim nadal trenować. Nie będziemy walczyć. Nie ma sensu nie trenować z jedną z największych gwiazd wagi półśredniej. Mogę złapać tutaj ostrą formę, to mnie motywuję.

3 KOMENTARZE

  1. Halo Tyron, masz nowego fana. Cieszy mnie, że Firas jest coraz bardziej doceniany i do Tristar dołączają większe nazwiska jak Kevin Lee czy Woodley. W końcu będzie z czego rzeźbić, bo ilu może być bardzo utalentowanych Kanadyjczyków, Rory i GSP to i tak sporo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.