Tyron Woodley poddał się operacji dłoni po kontuzji jakiej doznał w walce z Darrenem Tillem. Mistrz wagi półśredniej planuje wrócić do oktagonu UFC w w pierwszym kwartale 2019 roku.

Mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley we wtorek pomyślnie przeszedł operację nadgarstka. Amerykanin zerwał trzy wiązadła w ręce podczas imponującego zwycięstwa we wrześniu tego roku na gali UFC 228 nad Darrenem Tillem.

Według słów samego Woodleya lekarze powiedzieli mu, że powinien spodziewać się powrotu do zdrowia po okołu ośmiu tygodniach. UFC planuje zorganizować mu walkę z tymczasowym mistrzem dywizji Colby Covington w pierwszym kwartale 2019 roku.

19 KOMENTARZE

 1. Może lepiej żeby on nie wracał, jakoś nie pociąga mnie ten gościu ani trochę swoją walką i tym ciągłym pierdoleniem jak to on biedny.

 2. Może lepiej żeby on nie wracał, jakoś nie pociąga mnie ten gościu ani trochę swoją walką i tym ciągłym pierdoleniem jak to on biedny.

  Ciężko żeby heteroseksualiste  jakiś gościu pociągał:lol:.

  Tak na poważnie, walczy z każdym pretendentem i wygrywa, co masz do niego ?

 3. Ciężko żeby heteroseksualiste  jakiś gościu pociągał:lol:.

  Tak na poważnie, walczy z każdym pretendentem i wygrywa, co masz do niego ?

  Nie lubię go i tyle

 4. Może mu pas odbiorą i coś się w tej kategorii ruszy

  :mamedwhat:

  Przecież dopiero co rozwalił pierwszego pretendenta.

 5. Jedziesz murzynku z Confingtonem. Cały świat trzyma kciuki :goldi:

  Potem możesz się wywalić na kablu w studio i wszyscy będą szczęśliwi.

 6. Może lepiej żeby on nie wracał

  To niemożliwe. Tyrion ma do wykonania piekielnie ważną misję – najebać Kolbę.

 7. Może lepiej żeby on nie wracał, jakoś nie pociąga mnie ten gościu ani trochę swoją walką i tym ciągłym pierdoleniem jak to on biedny.

  Można go nie lubić ale na tą chwilę nie ma gościa w półśredniej ani lekkiej, który by mu podskoczył.

 8. Można go nie lubić ale na tą chwilę nie ma gościa w półśredniej ani lekkiej, który by mu podskoczył.

  Nie mówię że nie.

 9. Jedyny mistrz który regularnie walczy i broni pasa. Zdrowka i niech wraca szybko!

  Jedyny? DC będzie 3ci raz walczył w tym roku za 3 tyg. Khabib 2 razy walczył w tym roku. Woodley tylko z Tillem od UFC 214 miał walkę.

 10. Jedyny? DC będzie 3ci raz walczył w tym roku za 3 tyg. Khabib 2 razy walczył w tym roku. Woodley tylko z Tillem od UFC 214 miał walkę.

  No DC tez ok. Nurma to na razie pokonal Conora licząc zawodnikow bardzo dobrych/pretendentow itd. a Woodley walczy z każdym najwyżej rozstawionym gościem.

 11. Jedyny? DC będzie 3ci raz walczył w tym roku za 3 tyg. Khabib 2 razy walczył w tym roku. Woodley tylko z Tillem od UFC 214 miał walkę.

  Z tym że Khabib obronił pas  dopiero raz, Dc ani razu, a Tajron już 4. :boystop:

 12. Trzymaj się byku. Jesteś 3 w p4p za DC i Kebsem. Obyś jak najdłużej cieszył się zdrowiem i raczył nas swoją zajebistością a przeciwników zajebistymi bułami:antonio:

 13. No DC tez ok. Nurma to na razie pokonal Conora licząc zawodnikow bardzo dobrych/pretendentow itd. a Woodley walczy z każdym najwyżej rozstawionym gościem.

  Z tym że Khabib obronił pas  dopiero raz, Dc ani razu, a Tajron już 4. :boystop:

  To prawda, ale chodziło mi o częstotliwość walczenia obecnych mistrzów, a nie z kim walczyli. Tak to przynajmniej zrozumiałem 😉

  A jeśli mowa o pokonanych przez Nurmę to Barbozę klasyfikowanego wtedy na #4 miejscu uważam za bardzo dobrego zawodnika. Tak samo RDA #5, który od razu po walce z Khabibem zaliczył swój zajebisty run po pas UFC demolując każdego na swojej drodze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.