Tyron Woodley w rozmowie z Arielem Helwani z ESPN, przyznał, że będąc mistrzem UFC przepuścił ogromne ilości pieniędzy prowadząc zbyt wystawny tryb życia.

Były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley przyznał, że wydał mnóstwo pieniędzy, między innymi na siedem samochodów i dwa domy:

„Przepuściłem cholernie dużo pieniędzy, stary. Bardzo dużo pieniędzy. Na biżuterię, na życie VIPa, na wszystkie te doświadczenia i rzeczy, które pojawiły się wraz ze zdobyciem mistrzowskiego pasa. Kiedy pochodzisz z miejsca, z którego ja pochodzę, nigdy nie wyobrażasz sobie, że będziesz zarabiać tego rodzaju pieniądze. Nigdy nie wyobrażasz sobie bycia w tak komfortowej pozycji. Ciężko na to pracowałem i nie dotarłem na szczyt przypadkiem, ale nikt nie nauczył mnie czym są finanse – powiedział Woodley.”

„Wszyscy uczyli mnie, że 1 + 1 równa się 2. To matematyka. Ale to nie są finanse. To nie jest wiedza o inwestowaniu czy oszczędzaniu, o tym jak płacić podatki. Krótko mówiąc, zarabiałem duże pieniądze i od razu je przepierdalałem. Stało się tak, ponieważ kiedy dorastałem, wydawaliśmy wszystko co pojawiało się w naszej kieszeni. Czek mojej mamy był wydany, zanim go jeszcze dostała. Musiała wybierać, które rachunki za media płacić a na które nas nie będzie w tym miesiącu stać. To było coś, czego nie rozumiałem jako dziecko, że to nie jest normalne. Myślałem, wszyscy mieli takie życie – kontynuował Woodley.

„Kiedy w końcu zacząłem zarabiać…kupiłem siedem samochodów, dwa jebane domy i wszystkie te wycieczki. Kiedy byliśmy w restauracji, szliśmy w 10-15 osób na obiad do restauracji to nikt nigdy nie podnosił cholernej ręki żeby zapłacić. Chodziłem do klubów VIP i tak dalej, co drugi tydzień. Po prostu wyobrażałem sobie, że będę zarabiać takie kwoty przez bardzo długi czas. To się bardzo szybko zmieniło. Nagle powiedzieli mi, że koniec z tym. 3 marca (data walki z Usmanem) wszystko się zmieniło, wszystko było inaczej.  Wyciągnąłem wnioski z tej lekcji” – podsumował Woodley.

Poniżej Rolls Royce którym Woodley chwalił się w 2017 roku

Cały wywiad poniżej

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.