Woodley-Dave-Mandel

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com)

Pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej UFC, Tyron Woodley będzie próbował wydrzeć tytuł z rąk Robbiego Lawlera na gali UFC 201.

„T-Wood” jest pewny, że mu się to uda, co przekazał na Twitterze:

Jeśli Woodley dopnie swego, to ma już plan, co chciałby zrobić w następnej kolejności. Zawodnik marzy o walce bokserskiej. Tyron celuje w pojedynek na pięści z Adrienem Bronerem:

Realizacja planu nie będzie jednak taka prosta. Po pierwsze, Woodley musi pokonać Robbiego Lawlera, co nie udało się takim osobistościom wagi półśredniej jak Rory McDonald, Carlos Condit czy Matt Brown. Po drugie, UFC musiałoby wyrazić zgodę na walkę bokserską swojego potencjalnego mistrza, co na ten moment wydaje się mało prawdopodobne.

37 KOMENTARZE

 1. Niech Tyron się zastanawia, czy będzie w stanie po tym starciu jeszcze walczyć, po tym jak Robbie zabierze jego duszę :robbie:

 2. Maestro08

  Śmieją się z Conora, a każdy marzy iść jego śladami.

  Każdy czyli Woodley?
  Ps to Ronda pierwsza wyzwała Floyda.
  Nawet JDS wspominał coś kiedyś chyba o walce bokserskiej.

 3. A niech się lepiej Woodley zajmie opieką nad jajem, które wysiadywał przez ponad 1,5 roku czekania na titleshota. Przebił pierdolenie samego JDSa, który z Kliczko chciał się bić przynajmniej już po zdobyciu pasa 😉

 4. co się dziwicie że  Tyron Woodley wierzy w swoją wygraną ( co to  by był zawodnik który nie wierzy w siebie ), co do tematu jego walki na pięści z profesjonalnym bokserem to dla mnie czysta głupota , co do walki z Robbiem Lawerlem stawiam na bezlitosnego diabła Robbiego  , główne argument które przemawiają za zwycięstwem Robbiego to ; mocna szczęka , psychika ( tryb bestii ),jego barbarzyński instynkt , i jego niesamowita charyzma, ciężkie ręce , defensywne zapasy . Ja oczywiście typuje Robbiego przez tko . Jedziesz Robbie wojna

 5. Za tydzień Cody Garbrandt informuje, że znokautuje Mannego Pacquiao w pierwszej rundzie zaraz gdy zrobi to z Cruzem a Rory McDonald wyzwie Kasparowa na pojedynek szachowy. Popierdoliło ich już zupełnie. Conor coś narobił!?

 6. what a fucking joke ;d btw bronner to nizsza waga takze zestawienie z dupy

 7. gsp199991

  co się dziwicie że Tyron Woodley wierzy w swoją wygraną ( co to by był zawodnik który nie wierzy w siebie )
  , co do tematu jego walki na pięści z profesjonalnym bokserem to dla mnie czysta głupota , co do walki z Robbiem Lawerlem stawiam na bezlitosnego diabła Robbiego , główne argument które przemawiają za zwycięstwem Robbiego to ; mocna szczęka , psychika ( tryb bestii ),jego barbarzyński instynkt , i jego niesamowita charyzma, ciężkie ręce , defensywne zapasy . Ja oczywiście typuje Robbiego przez tko . Jedziesz Robbie wojna

  zapomniałeś o sędziach

 8. Woodley jak chce boksu to niech z Robbim wymienia luje w stójce bo pewnie dostanie pare gał i od razu pójdzie w klincz albo po obalenie.
  WAR RUTHLESS!:robbie:

  @Pontus w tej walce nie będą potrzebni.

 9. qFel

  Tak jak Bisping z Rockholdem?

  Chyba odwrotnie. Teraz Rockhold zagrywa swoje smutki, na plejaku.

 10. qFel

  Tak jak Bisping z Rockholdem?

  Chyba odwrotnie. Teraz Rockhold zagrywa swoje smutki, na plejaku.

 11. Szanse na to, że T-Rex to wygra są tak astronomicznie małe, że potrzeba wszystkich specjalistów z NASA, żeby je określić. Robbiemu trzeba związać ręce i przesłonić oczy , żeby przegrał taką walkę. Tak czy siak nie można skreślać szans Tyrona na walkę bokserską. Jeśli kiedyś wprowadzą boks na paraolimpiadę, to będzie zwieńczenie sportowej kariery dla okaleczonego Woodleya. Robbie zrobi z niego inwalidę.

 12. Szanse na to, że T-Rex to wygra są tak astronomicznie małe, że potrzeba wszystkich specjalistów z NASA, żeby je określić. Robbiemu trzeba związać ręce i przesłonić oczy , żeby przegrał taką walkę. Tak czy siak nie można skreślać szans Tyrona na walkę bokserską. Jeśli kiedyś wprowadzą boks na paraolimpiadę, to będzie zwieńczenie sportowej kariery dla okaleczonego Woodleya. Robbie zrobi z niego inwalidę.

 13. Co za absurd.
  Mam nadzieję, że Lawler nie będzie się pierdolił w tańcu jak z Conditem, tylko urwie głowę.

 14. Co za absurd.
  Mam nadzieję, że Lawler nie będzie się pierdolił w tańcu jak z Conditem, tylko urwie głowę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.