Trener John Kavanagh mocno wierzy, że to ​​Conor McGregor będzie pierwszym zawodnikiem w historii który zdobędzie pasy UFC w trzech różnych kategoriach wagowych.

Szef SBG Ireland podczas spotkania z mediami został zapytany o to, jak widzi potencjalną walkę o tytuł wagi półśredniej pomiędzy Tyronem Woodley`em a swoim uczniem, Conorem McGregorem:

Chciałbym aby doszło do walki z Woodleyem. Tyron jest tak naprawdę tylko kolejnym zapaśnikiem z prawym sierpowym, a tego typu zawodników Conor nokautował dorastając w MMA. Więc nie widzę w takiej walce zbyt wielkiego wyzwania dla McGregora

Tuż przed walką McGregora z Alvarezem na UFC 205, obaj zawodnicy spotkali się za kulisami i widać było poirytowanie irlandzkiego mistrza zachowaniem Woodley`a który na wcześniejszej konferencji prasowej miał nagrywać telefonem i śmiać się z McGregora w niekorzystnej dla niego sytuacji kiedy przepychał się z Alvarezem:

2 KOMENTARZE

  1. Zaraz Woodley się znowu spłacze o rasizm, ale fakt faktem, że Conor by go zdetronizował.

  2. O ile Alvarez mnie zdziwił swoim debilizmem w walce z McGregorem (wymiany, mało prób obaleń, chodzenie w drugą stronę niż powinien przed mańkutem), o tyle Rumble mnie wręcz zaszokował. Ja rozumiem, że presja, że trema, że gorąca głowa, coś tam, ale to naprawdę jakby zapomnieć, jak się nazywa. To tak jakby Messi wyszedł na Gran Derbi i z powodu tremy zapomniał, że gra w Barcelonie i zaczął ostrzeliwać własną bramkę. Nie mieści mi się w głowie to, jak profesjonalny zawodnik może aż tak się zapomnieć jak Johnson. Naprawdę wolę wierzyć, że obstawił u buka na swoją porażkę niż że jest taki głupi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.