Typowanie UFC Blaydes vs. dos Santos

Przed nami druga gala stycznia. Największa na świecie organizacja MMA postawiła na wagę ciężką. W weekend Junior dos Santos zmierzy się z Curtisem Blaydesem. Dodatkowo były mistrz Rafael dos Anjos podejmie Michaela Chiesę. Do puli dodaliśmy też parę ciekawych walk z Bellatora. Powodzenia!

Zabawa za darmo dostępna pod adresem:

W tym sezonie Typera, dzięki uprzejmości firmy , co kolejkę najlepsi gracze wygrywają bonusy na konto u bukmachera! Bonusy po jednokrotnym obrocie z 4 zdarzeniami (kurs każdego zdarzenia minimum 1.2) można wypłacić.

W kolejce łącznie do wygrania jest 500 zł, które zostanie podzielone na 7. najlepszych typujących!

Nie czekaj więc, tylko wejdź do zabawy! Co tydzień nowa gala do typowania – zdobywaj punkty i pnij się rankingach – a wszystko to zupełnie za darmo! Sprawdź jak dobrze znasz polskie i zagraniczne MMA. Konto do logowania się w jest takie samo jak na MMARocks.pl/Cohones.pl. Można się również logować przez Facebooka oraz w samej aplikacji! Po wydarzeniu biorącym udział w Typerze, podliczane są punkty zdobyte przez użytkowników i to one determinują miejsce w rankingu oraz w ligach.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.