Coraz więcej złej krwi pomiędzy Brianem OrtegąChan Sung Jungiem. Po tym jak Ortega podczas gali UFC 248 uderzył tłumacza „Koreańskiego Zombie”, ten zapowiedział, że już niedługo policzy się z Brianem w klatce.

Zobacz również: Brian Ortega uderzył tłumacza „Koreańskiego Zombie” podczas gali UFC 248

Podczas gali siedziałeś 10 metrów ode mnie i Jaya Parka. Przez dwie godziny nic się nie stało, więc myślałem, że wszystko jest ok. Ale ty kur*a zaatakowałeś Jaya Parka, gdy wyszedłem do łazienki. On nie jest zawodnikiem tylko muzykiem. Uderzyłeś cywila, który pomaga w tłumaczeniach. Co gorsza, siedziałeś tam i czekałeś aż wyjdę, żeby go zaatakować. Tak nie robią prawdziwy mężczyźni. To co zrobiłeś można porównać do sytuacji, gdy dorosły bije dziecko. Trzeba było zaatakować mnie. Gdybyś tak zrobił nie byłbym wkurzony. Jesteś tchórzem, bo uderzyłeś muzyka zamiast zawodnika.

Jungi pisząc w mediach społecznościowych dodał również:

Jeśli to był twój pier**lony plan, aby ze mną walczyć i wykorzystać moje nazwisko, bo twojego już nikt nie pamięta, to gratuluję, udało ci się. Będę z tobą walczył, znokautuję cię, a twoja piep**ona gębą spłynie krwią. Zapamiętam twoja twarz i załatwię cię w klatce. Mam nadzieję, że ponownie nie uciekniesz.

Chan Sung Junga miał zmierzyć się z Ortegą w walce wieczoru grudniowej gali UFC w Busan ale Amerykanin ostatecznie wycofał się z walki powodu kontuzji z wiązadła krzyżowego. Teraz wszystko wskazuje na to, że do konfrontacji zawodników jednak dojdzie a walka może zostać ogłoszona w najbliższym czasie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.