Yoel Romero to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w MMA. Życie „Żołnierza Boga” z pewnością nie należało do najłatwiejszych. Kubańczyk podróżował po całym świecie, aby móc spełniać swoje marzenia i osiągać sportowe sukcesy. Prawie 43-letni Romero na UFC 248 stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego kategorii średniej w pojedynku z Israelem Adesanyą. Przed walką jeden z dziennikarzy postanowił zapytać Yoela o największy błąd jaki popełnił w swoim życiu. Romero odpowiedział krótko, ostrzegając pytającego…

Gala UFC 248 odbędzie się już w ten weekend. Podczas tego wydarzenia zobaczymy także takie pojedynki jak Weili Zhang vs. Joanna Jędrzejczyk czy Beneil Dariush vs. Drakkar Klose. Romero w przeszłości walczył z mistrzami tej dywizji, lecz nie zrobił wagi przed walkami, co powodowało brak możliwości wygrania tytułu mistrzowskiego.

Na swoim koncie Kubańczyk ma wygrane z m.in. Lukiem Rockholdem, Chrisem Weidmanem, Timem Kennedym czy Jacare Souzą. 11 z 13 wygranych w karierze zdobywał przed czasem, nokautując swoich rywali.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.