Leon Edwards nie odpuszcza i chce walki z „Gamebredem”, nawet jeśli miałaby się ona odbyć na ulicy. Anglik, który nie walczył w oktagonie UFC od lipca 2019 roku, jest wyraźnie sfrustrowany postawą swojego potencjalnego przeciwnika, Jorge Masvidala, o czym dał znać na swoim profilu na Twitterze.

Jestem od ciebie wyżej w rankingu i zmierzam po 9 wygraną z rzędu więc doskonale wiesz, że zwycięstwo ze mną zbliżyłoby cię do walki o pas mistrzowski. Nadal jednak się chowaj powtarzając hasła, że ta walka nic ci nie da. Cały czas gadacie to samo wraz ze swoją chu*ową ekipą, bo wiecie, że cię rozje*ię.

Czy wszyscy widzą już, że cała ta postawa „ulicznego Jezusa” to tylko marketing? Czy wszyscy już widzą, że to zwykły średniak? Czy jednak nadal ludzie sądzą, że naprawdę jest dobrym zawodnikiem?

Je*ać to, Jorge, bijmy się. Bez pieniężnej stawki, wybierzmy razem miejsce, nagrajmy to i wrzućmy na YouTube. Publiczność zobaczy, że jesteś ci*ką.

Nie jest to pierwszy raz kiedy drogi obu zawodników się przecinają. Fani MMA na pewno pamiętają sytuację, do której doszło przy okazji gali UFC w Londynie w marcu 2019 roku, kiedy to Leon Edwards i Jorge Masvidal wdali się w bójkę po gali. Edwards, który mierzył się wtedy z Gunnarem Nelsonem, zaczepiał zawodnika podczas jego wywiadu dla ESPN. „Gamebred” nie zamierzał wdawać się w potyczki słowne i zaatakował Anglika.

Masvidal (35-14 MMA) to niezwykle doświadczony zawodnik, który przez ostatnie lata zdobył ogromną rzeszę fanów. „Gamebred” w 2019 roku wygrał trzy razy odprawiając rywali przed czasem, w tym pobił rekord UFC nokautując Bena Askrena w 5 sekund. Obecnie zajmuje on 4. miejsce w rankingu UFC.

Edwards (18-3 MMA) wygrał 8 ostatnich walk z rzędu. 28-latek nie występował w oktagonie UFC od lipca 2019 roku, kiedy to pokonał Rafaela dos Anjosa. Na swoim koncie ma wygrane z m.in. Gunnarem Nelsonem, Donaldem Cerrone, Vicente Luque czy Peterem Sobottą. Co ciekawe, w przeszłości mierzył się z Kamaru Usmanem i przegrał przez decyzję sędziowską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.