Trzy ciekawe pojedynki dodane zostały do rozpiski gali UFC w Auckland. Tyson Pedro zmierzy się wtedy z Viniciusem Moreirą, Emil Meek wróci do klatki, aby zawalczyć z Jakiem Matthewsem, a Ben Sosoli wyjdzie do pojedynku z Marcosem Rogerio de Limą. Gala odbędzie się 22 lutego w Nowej Zelandii.

Pedro (7-3 MMA) przegrał 3 z ostatnich 4 walk. Na UFC Fight Night 142 znokautował go Mauricio Shogun Rua. Jego rywal, Moreira (9-4 MMA) nie wygrał jeszcze walki w UFC. Zawodnik przegrał wszystkie 3 pojedynki.

Matthews (15-4 MMA) ma świetny bilans w ostatnich 5 walkach – 4-1. W ostatnim pojedynku wygrał z Rostemem Akmanem na UFC 243. Meek (9-4, 1 NC MMA) wróci do oktagonu po dłuższej przerwie. Ostatni raz w klatce MMA wystąpił w lipcu 2018 roku.

Sosoli (7-2, 2 NC MMA) nie miał ostatnio szczęścia. Dwie ostatnie walki kończyły się przez NC. Na UFC on ESPN 6 zmierzył się z Gregiem Hardym. Początkowo przegrał przez decyzję sędziowską, ale werdykt pojedynku został zmieniony przez użycie przez Hardy’ego inhalatora. De Lima (16-6-1 MMA) od czasu przejścia do kategorii ciężkiej ma bilans 1-2. W ostatnim pojedynku w lutym przez poddanie przegrał ze Stefanem Struve.

4 KOMENTARZE

  1. Że tego Viniciusa nie zwolnili jeszcze po trzech porażkach przed czasem to dali mu rywala trudniejszego niż poprzedni.

  2. Że tego Viniciusa nie zwolnili jeszcze po trzech porażkach przed czasem to dali mu rywala trudniejszego niż poprzedni.

    Że tego ogóra małosolnego Meeka jeszcze trzymajo, o panie.

  3. jarałem się kiedyś meekiem. jakoś tak przez tydzień.

    nie jest taki fatalny, wiadomo, że do top10 nie dobije

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.