Trzy ciekawe pojedynki dodane zostały do rozpiski gali UFC w Auckland. Tyson Pedro zmierzy się wtedy z Viniciusem Moreirą, Emil Meek wróci do klatki, aby zawalczyć z Jakiem Matthewsem, a Ben Sosoli wyjdzie do pojedynku z Marcosem Rogerio de Limą. Gala odbędzie się 22 lutego w Nowej Zelandii.

Pedro (7-3 MMA) przegrał 3 z ostatnich 4 walk. Na UFC Fight Night 142 znokautował go Mauricio Shogun Rua. Jego rywal, Moreira (9-4 MMA) nie wygrał jeszcze walki w UFC. Zawodnik przegrał wszystkie 3 pojedynki.

Matthews (15-4 MMA) ma świetny bilans w ostatnich 5 walkach – 4-1. W ostatnim pojedynku wygrał z Rostemem Akmanem na UFC 243. Meek (9-4, 1 NC MMA) wróci do oktagonu po dłuższej przerwie. Ostatni raz w klatce MMA wystąpił w lipcu 2018 roku.

Sosoli (7-2, 2 NC MMA) nie miał ostatnio szczęścia. Dwie ostatnie walki kończyły się przez NC. Na UFC on ESPN 6 zmierzył się z Gregiem Hardym. Początkowo przegrał przez decyzję sędziowską, ale werdykt pojedynku został zmieniony przez użycie przez Hardy’ego inhalatora. De Lima (16-6-1 MMA) od czasu przejścia do kategorii ciężkiej ma bilans 1-2. W ostatnim pojedynku w lutym przez poddanie przegrał ze Stefanem Struve.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.