Gala UFC 254, podczas której Khabib Nurmagomedov zmierzy się z Justinem Gaethje, coraz bliżej i wygląda na to, że może być ona pierwszym wydarzeniem na „Fight Island”, podczas którego pojawi się publiczność.

W rozmowie dla serwisu „The Hotelier”, Saeed Rashed Al Saeed z Departamentu Kultury i Turystyki Abu Zabi, powiedział, że przygotowania do takiej sytuacji trwają.

Aktualnie pracujemy nad ty, jak sprowadzić fanów na UFC 254. Sprawdzamy możliwość oddzielenia kibiców od obsługi i jednocześnie zrobienia tego w bezpieczny sposób.

Al Saeed dodał też, że najpewniej niedługo wszystko zostanie ogłoszone.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, niedługo wszystko ogłosimy. Oczywiście oficjalnie nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale plany czekają na zatwierdzenie. Jestem optymistą, ale nie możemy narażać zdrowi i życia ludzi. To jest dziś nasz priorytet.

Do walki Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje 24 października na UFC 254.

Nurmagomedov jest niepokonany od dwudziestu ośmiu walk, z czego dwanaście stoczył w organizacji UFC. Jeden z najlepszych zawodników w historii MMA ostatni walczył na gali UFC 242 w Abu Zabi gdzie zdominował i poddał w trzeciej rundzie tymczasowego mistrza wagi lekkiej Dustina Poiriera. Miało to jednak miejsc w 2019 roku i od tego czasu nowym tymczasowym mistrzem został Justin Gaethje. Khabib będzie musiał znów udowodnić, że na tronie kategorii, może zasiadać tylko jeden zawodnik.

Gaethje jest niepokonany od czterech pojedynków i wszystkie z nich kończył przez nokauty, zdobywając przy okazji aż pięć bonusów za występy oraz walki wieczoru. W ostatnim starciu z Tonym Fergusonem, zdobył pas i stał się tymczasowym mistrzem wagi lekkiej oraz prawowitym przeciwnikiem dla Khabiba.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.