Pearson

(Fot. Sherdog.com) Nieznana kontuzja odniesiona podczas treningów wyeliminował Abla Trujillo z występu ze zbliżające się gali UFC Fight Night: Bader vs. St. Preux, 16 sierpnia w Bangor. Zamiast zawodnika Blackzillians, przeciwnikiem Rossa Pearsona (MMA 15-7, UFC 7-4) będzie powracający po dłuższej przerwie, były pretendent do tytułu UFC w wadze lekkiej Gray Maynard (MMA 11-3-1, UFC 9-3-1, 25. w rankingu MMARocks).

Maynard miał w Bangor walczyć z Fabricio Camoesem, którego występ został przeniesiony na jedną z kolejnych gal UFC. Natomiast Pearson sam był zastępcą, po tym jak ze starcia z Trujillo wycofano Bobby’ego Greena.

Amerykanin jeszcze nie walczył od dwóch bolesnych ubiegłorocznych porażek przed czasem z T.J. Grantem i Nate’em Diazem. Anglik również nie wyszedł zwycięsko z dwóch ostatnich walk, ale jego pojedynek z Melvinem Guillardem uznano za nieodbyty, natomiast przeciwko Diego Sanchezowie został niesprawiedliwie potraktowany przez sędziów punktowych.

Aktualna karta walk UFC Fight Night: Bader vs. St. Preux.

6 KOMENTARZE

  1. dooobra zmiana dla Maynarda. snilo mi sie dzisiaj, ze suba od Camoesa dostal. :C

    Pearson w zasiegu!

  2. Dla mnie to lipą jest maynard, który od czasu walk z edgarem zaliczył mega regres formy

  3. Nie zdziwie sie jak Maynard znowu sie posypie po ciosach. Pearson to w koncu solidny bokser

  4. Szkoda Trujillo. Jak często kwestia robiąca różnicę to będą zapasy, defensywne u Anglika i ofensywne u Amerykanina. Bliższy jestem jednak typowaniu Graya, choć przerwa długa, a Pearson w gazie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.