Mateusz Gamrot szlifuje formę przed kolejną walką w UFC. Polak trenuje na macie klubu American Top Team i jest w bardzo dobrym nastroju przed zbliżającym się pojedynkiem.

9 marca Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem w oktagonie UFC. Polak przebywa aktualnie w USA, gdzie w klubie American Top Team szykuje się do pojedynku. Mateusz nie kryje, że przygotowania są ciężkie, ale jest z nich bardzo zadowolony. W najnowszej relacji na Instagramie Gamer pokazał obicia na twarzy i powiedział:

Cztery tygodnie zostają. Trudy widać na twarzy, ale jest wspaniale. Będzie jeszcze lepiej.

Mateusz ma za sobą osiem pojedynków w największej organizacji MMA na świecie, z których sześć wygrał. Mateusz bije się dla UFC od roku 2020. W Podczas gali UFC 294, która odbyła się w październiku 2023 roku w Abu Zabi, Mateusz był rezerwowym zawodnikiem do walki mistrzowskiego o pas wagi lekkiej pomiędzy Islamem Makhachevem a Alexandrem Volkanovskim.

Rafael Dos Anjos rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2004. W UFC bije się od roku 2008. Do dziś stoczył 47 pojedynków, z których 32 wygrał. Ostatni raz walczył w sierpniu 2023 roku. Jego rywalem był Vicente Luque, z którym przegrał na punkty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,005 komentarzy 3,090 polubień

Mateusz Gamrot szlifuje formę przed kolejną walką w UFC. Polak trenuje na macie klubu American Top Team i jest w bardzo dobrym nastroju przed zbliżającym się pojedynkiem. 9 marca Mateusz Gamrot zmierzy się z Rafaelem Dos Anjosem w oktagonie UFC. Polak przebywa aktualnie w USA, gdzie w klubie American Top Team szykuje się do pojedynku. […]

Odpowiedz polub

click to expand...