jan błachowicz

Jan Błachowicz poinformował, że wrócił do pełnił sił po kontuzji kręgosłupa i może już normalnie trenować i przygotowywać się do walki.

Jan Błachowicz w ostatnim czasie był w trakcie rehabilitacji po kontuzji kręgosłupa, która wyeliminowała go z pierwszego terminu walki z Aleksandarem Rakiciem. Niedawno w mediach społecznościowych Polak napisał, że rozpoczął obóz treningowy w górach i może już sparować. Teraz, będąc gościem w programie Dzień Dobry TVN Jan stwierdził:

Zdarzyła się kontuzja. Na szczęście udało się ją zaleczyć rehabilitacją i lekami. Operacja odpada póki co. Nie jest wykluczona w przyszłości, ale mam nadzieję, że jej nie będzie. (…) Na ten moment wznowiłem treningi. Trenuję na 100 procent. Zacząłem sparować. Nic nie boli.

Jan Błachowicz powiedział również, że do jego kolejnej walki ma dojść 18 maja.

W swojej ostatniej walce Jan Błachowicz przegrał starcie z Gloverem Teixeirą i utracił mistrzowski tytuł. Porażka ta przerwała serię pięciu zwycięstw Polaka. Mistrz w swoim przedostatnim boju zmierzył się z Israelem Adesanyą i rozbił go na pełnym dystansie. Była to pierwsze obrona Błachowicza.

Oficjalnie termin walki Jana Błachowicza z Aleksandarem Rakiciem nie został jeszcze ogłoszony. Wstępnie pojawiały się informacje mówiące o tym, że walka ma się odbyć 14 maja.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

7 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

37,721 komentarzy 129,653 polubień
Avatar of vonski
vonski

Maximum FC
Middleweight

1,614 komentarzy 6,190 polubień
Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Welterweight

9,784 komentarzy 22,763 polubień

No to Rakić będzie miał kłopoty, Jan go ubije jak kotleta

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

PRIDE FC
Welterweight

6,625 komentarzy 14,694 polubień

No o super. Jebać sztuczne dymy, tylko szacunek i wojna w klatce.

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of Vvallachia
Vvallachia

UFC
Heavyweight

17,461 komentarzy 39,232 polubień

Oby Jano też walczył na 100%

Rakić Rooro

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of B.I.G Makumba
B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

12,192 komentarzy 23,666 polubień

ta do glovera też tak było :beczka: ale Jano co by nie mówić mistrza poznaję się po tym że podnosi się po utracie tytułu, a przynajmniej chce się podnieść. WAR JANO:robbie:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of LeeBuLee
LeeBuLee

UFC
Flyweight

7,955 komentarzy 6,346 polubień