Javier Mendez przez lata był związany jako trener z Khabibem Nurmagomedovem, a teraz współpracuje z Islamem Makhachevem. Mendez przeszedł z nimi w roli trenera przez wiele walk, a za najbardziej pamiętne uważa pojedynki z Conorem McGregorem i Alexandrem Volkanovskim.

Javier Mendez jest trenerem klubu AKA i przez wiele lat współpracował z Khabibem Nurmagomedovem. Teraz wspiera również trenersko Islama Makhacheva. W audycji AKA Podcast Mendez przedstawił swoje spojrzenie na najbardziej pamiętne momenty, które przeżył razem z tymi zawodnikami.

Myślę, że w przypadku Islama jest to ostatnia walka, to jak wspaniale sobie w niej poradził, jak pięknie ją skończył wysokim kopnięciem. Najlepszym momentem w przypadku pracy z Khabibem była wygrana nad Conorem.

Podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi, Islam Makhachev znokautował Alexandra Volkanovskiego w pierwszej rundzie starcia. Był to drugi pojedynek tych zawodników. Pierwszy rozegrał się na pełnym dystansie i zakończył wygraną Islama, ale wynik ten wzbudził kontrowersje.

Khabib Nurmagomedov zmierzył się z Conorem McGregorem w roku 2018. Podczas gali UFC 229 przewalczył z nim prawie całe cztery rundy. Zwyciężył poddając Irlandczyka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,930 komentarzy 2,975 polubień

Javier Mendez przez lata był związany jako trener z Khabibem Nurmagomedovem, a teraz współpracuje z Islamem Makhachevem. Mendez przeszedł z nimi w roli trenera przez wiele walk, a za najbardziej pamiętne uważa pojedynki z Conorem McGregorem i Alexandrem Volkanovskim. Javier Mendez jest trenerem klubu AKA i przez wiele lat współpracował z Khabibem Nurmagomedovem. Teraz wspiera […]

Odpowiedz polub

click to expand...