islam makhachcev conor mcgregor

Javeir Mendez, trener Islama Makhacheva, jest zdania, że walka jego podopiecznego z Conorem McGregorem byłaby ciekawym starciem z biznesowego punktu widzenia. Ostatecznie jednak dla Islama zapewne ważniejsze byłoby zdobycie drugiego mistrzowskiego pasa.

O powrocie Conora McGregora do klatki UFC mówi się od wielu miesięcy. Na razie cały czas jednak nie wiadomo kiedy ostatecznie Irlandczyk pojawi się w klatce. Javeir Mendez, trener Islamam Makhacheva, mistrza wagi lekkiej, w programie Red Corner MMA został zapytany o potencjalną walkę Islama z Conorem.

Wydaje mi się, że ta walka mogłaby być interesująca dla Islama, bo dzięki niej mógłby w pewnym sensie zrobić to, czego nie dokończył Khabib. Mógłby pójść jego drogą. Dla Islama walka z Conorem gwarantowałaby świetną wypłatę. Jeśli jednak on nie chciałby takiej walki, to może pójście po pas wagi półśredniej byłoby lepsze dla jego sportowego dziedzictwa. Pokonanie Conora na pewno mu czegoś takiego nie zapewni. Nie da mu tego, czego Islam chce. Próba zdobycia drugiego pasa byłby jednak tym, co dla Islama jest ważne. Walka z Conorem dałaby promocję i pieniądze. Nie wiem więc, czy on byłby nią zainteresowany.

Islam Makhachev jest na fali trzynastu wygranych z rzędu. W całej karierze przegrał tylko raz, a 24 razy wychodził z klatki jako tryumfator. Mistrz ostatni raz walczył podczas gali UFC 294, która odbyła się 21 października w Abu Zabi. Islam znokautował wówczas Alexandra Volkanovskiego w pierwszej rundzie starcia. W kolejnym pojedynku Makhachev zmierzy się zapewne z Charlesem Oliveirą, ale cały czas nie wiadomo kiedy miałoby dojść do walki.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Javeir Mendez, trener Islama Makhacheva, jest zdania, że walka jego podopiecznego z Conorem McGregorem byłaby ciekawym starciem z biznesowego punktu widzenia. Ostatecznie jednak dla Islama zapewne ważniejsze byłoby zdobycie drugiego mistrzowskiego pasa. O powrocie Conora McGregora do klatki UFC mówi się od wielu miesięcy. Na razie cały czas jednak nie wiadomo kiedy ostatecznie Irlandczyk pojawi […]

Odpowiedz polub

click to expand...