Alexander Volkanovski w obronie pasa wagi piórkowej zmierzy się z Ilią Topurią. Główny trener Volkanovskiego jest przekonany, że Topuria będzie zaskoczony siłą czempiona.

Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, 17 lutego będzie bronić pasa w pojedynku z Ilią Topurią. Joe Lopez, główny trener Volkanovskiego, w rozmowie dla Time For Sports powiedział:

Zobaczmy, jak Ilia się poczuje, gdy Volk w końcu przed nim stanie. Będzie jeszcze gorzej, gdy Volk położy na nim swoje ręce. Jeśli Alex go złapie, Ilia poczuje jego siłę i zrozumie dlaczego dawniej nazywano go „Hulkiem”. Alex ma niesamowitą siłę.

Alexander Volkanovski w swojej kategorii w UFC pozostaje niepokonany. Od 2013 roku przegrał tylko z Islamem Makhachevem w walkach o pas wagi lekkiej. W kategorii piórkowej ostatni raz walczył w lipcu 2023 roku i pokonał przez nokaut Yaira Rodrigueza.

Ilia Topuria rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2015. Do dziś stoczył czternaście pojedynków i wszystkie wygrał. Dwanaście razy kończył rywali przed czasem. Dla UFC bije się od roku 2020. W najważniejszym oktagonie świata stoczył sześć walk.

Do walki Volkanovskiego z Topurią dojdzie 17 lutego w USA podczas gali UFC 298.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,011 komentarzy 3,093 polubień

Alexander Volkanovski w obronie pasa wagi piórkowej zmierzy się z Ilią Topurią. Główny trener Volkanovskiego jest przekonany, że Topuria będzie zaskoczony siłą czempiona. Alexander Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej, 17 lutego będzie bronić pasa w pojedynku z Ilią Topurią. Joe Lopez, główny trener Volkanovskiego, w rozmowie dla Time For Sports powiedział: Zobaczmy, jak Ilia się poczuje, […]

Odpowiedz polub

click to expand...