gconordwapasy

Skoro są dwa, to dlaczego nie zawalczyć o trzeci? Conor McGregor po UFC 205 przeszedł do historii MMA jako posiadacz dwóch mistrzowskich pasów organizacji jednocześnie. Ale czy na tym warto skończyć? Trener Owen Roddy twierdzi, że nie.

Po walce Irlandczyka z Alvarezem, trener McGregora został złapany przez Submission Radio i zapytany, czy istnieje szansa na powiększenie kolekcji mistrzowskich błyskotek „Notoriousa”.

Kto wie. Nigdy niczego nie zakładam jeśli chodzi o Conora, bo on ciągle robi zaskakujące rzeczy. Posiadanie trzeciego pasa jest więc jak najbardziej możliwe. Myślę, że musimy tylko czekać i obserwować.

Roddy w rozmowie oświadczył również, że nic jeszcze nie jest wobec Conora ustalone. Nie wiadomo, czy władze organizacji zabiorą mu jeden z pasów, a także którego będzie bronił w następnej walce. Mówi też, że nie wie jeszcze jak powiększająca się rodzina McGregora wpłynie na jego harmonogram na przyszły rok.

24 KOMENTARZE

 1. Moim osobistym zdaniem trzeci pas to teraz największa obsesja jaka się pojawi u Conora. To jest jedyna walka na tą chwilę, która przebije UFC 205 i UFC 194.

 2. Nie ma opcji na realność pasa w 77. Bajki i dalszy pijar  i promocja, nic więcej..

 3. Jako że jestem nowy na forum to się najpierw przywitam, Cześć. Osobiście uważam że do tej walki może dojść, akurat po tym co się wydarzyło w weekend nic mnie nie zdziwi xD Dodatkow juz chyba wiem co oprócz hajsu jest powodem słabości Dany do Conora. Braterstwo krwi xD Żeby nie być gołosłownym wstawiam fragment z wikipedi. "Dana Frederick White Jr. (ur. 28 lipca 1969 w Manchesterze) – amerykański biznesmen i promotor. Prezydent największej organizacji MMA na świecie Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz udziałowiec w Zuffa – spółce działającej m.in. w branży sportowej i hazardowej.BiografiaPochodzi z rodziny o irlandzkich korzeniach."Także tego xD

 4. Nie no, bez przesady. Conor naturalnie waży ok 168 funtów ( bo tyle wniósł do walki z Diazem ) To jest 75,5 kg. Ludzie z półśredniej w dniu walki ważą pewnie koło 84. A może i więcej ? To jest różnica prawie 10 kg. Moim zdaniem nie do przebicia.

 5. Ja te walkę widzę coraz bardziej, Conor robi co mu się podoba, decyduję sam za siebie, Danka już ma mało do gadania w jego kwestii, jak będzie chciał zawalczyć o trzeci pas w przyszłym roku to zawalczy. Obrona któregoś z pasów będzie mniej spektakularna niż walka o kolejny, Conor idzie ciągle do przodu, on z każdą kolejną walką tworzy większą historię i bije kolejne rekordy, obrona tytułu nie pobije UFC 205, natomiast walka o trzeci pas… Myślę, że jeśli dojebią na kartę takie nazwiska jak teraz to pobije. Ja stawiam, że jeśli ta walka się odbędzie to ponownie w MSG na UFC 210 czy coś takiego, znowu zrobią rozpiskę która rozpierdoli PPV bo jak bić rekordy i tworzyć historię to tylko w tej hali.

 6. Jeśli zdobędzie trzeci pas to zmniejszy się częstotliwość pojedynków mistrzowskich tych trzech kategorii wagowych.

 7. Tar-Ellendil

  Moim osobistym zdaniem trzeci pas to teraz największa obsesja jaka się pojawi u Conora. To jest jedyna walka na tą chwilę, która przebije UFC 205 i UFC 194.

  Dokładnie, obrona pasa to krok w tył, a Conor idzie po wszystko, albo nic. Jestem pewien starcia z Woodleyem bądź Thompsonem. Bo może sobie Irlandczyk zrobić przerwę i poczekać na wynik rewanżu.

 8. Najpierw zdobycie trzeciego pasa w UFC, a kto wie może później superfight z mistrzem federacji z najlepszą kategorią 77 we wszechświecie.

 9. A co ma mieć Dana do gadania? Zresztą chyba ciężko cokolwiek mówić, mając w ryju czyjeś genitalia.

 10. Co tam trzeci pas – walka o czwarty Connor vs. Bisping w Londynie lub Dublinie. Potwierdzone info;)

 11. ProFun

  Co tam trzeci pas – walka o czwarty Connor vs. Bisping w Londynie lub Dublinie. Potwierdzone info;)

  Bisping po kilku lewych prostych od Conora byłby odłączony od prądu. :penn:

 12. A jak to wszystko ma się do słów Danki, że jeżeli Rudolf zdobędzie pas w lekkiej, to będzie musiał od razu zadecydować, który z tytułów zawakuje? Czyżby Łysek ponownie lekutko minął się z prawda? :DJako, że Rudi Schubert ma duże szanse polec w starciu z Nurmą lub Cucuy'em, a do piórkowej Conorowi pewnie nie będzie się chciało zbijać – wcale bym się nie zdziwił, gdyby oprócz swoich warunków finansowo-udziałowych, dorzucił ultimatum dla UFC, że w następnej walce dostaje Woodley'a z title shotem, albo idzie na rok, na "tacierzyńskie". W końcu dla niego może to być opcja "albo teraz, albo nigdy", bo rewanż z Aldo, albo walka z kimś z dwójki Orzeł/Ferguson, to spore prawdopodobieństwo straty któregoś z pasów i przekreślenie szansy na kolejne historyczne wydarzenie (3 pasy na raz). Stawiam na dalszy ciąg rudej patologii i zamrożenie pasów 2 dywizji, po to, żeby Irish mógł realizować swoje marzenia (bo wątpię żeby McGregor zaryzykował teraz utratę, którejś z błyskotek).

 13. Gdyby Bisping był mistrzem w 77 to już można by było gratulować Conorowi pasa w trzeciej dywizji. :irish::irish::irish:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.