Fot: Esther Lin / MMAFighting

Na razie cały czas nie wiadomo kiedy i z kim zawalczy w oktagonie UFC Conor McGregor. Najbardziej prawdopodobnym rywalem dla Irlandczyka jest Khabib Nurmagomedow, ale w gronie potencjalnych rywali pojawia się również nazwisko Georgesa St. Pierre’a i właśnie o tych dwóch zawodników został zapytany Owen Roddy, jeden z trenerów Conora.

Obaj, Kahbib i GSP są świetnymi zawodnikami, ale ostatecznie, to co wyróżnia Conora, to precyzyjnie zadawane ciosy, których nie przetrwa 99% zawodników. On zawsze dopadnie cię w tych małych rękawicach i tylko nieliczni mogą stawić czoła temu wyzwaniu. Conor jest bardzo mądrym zawodnikiem. Ludzie myślą, że tu chodzi tylko o jego lewą rękę, ale tu chodzi o coś zupełnie innego, o całość podejścia do walki, ustawianie sobie rywali w odpowiedniej pozycji do zadania ciosu.

Roddy przedstawił swoje spojrzenie na potencjalnych rywali Conora w rozmowie z serwisem MMAFighting i dodał:

GSP jest jednym z najlepszych w tym sporcie. Jest bardzo sprytny i pomysłowy. Tak samo jest z Khabibem. Nikt jednak nie jest doskonały. Każdy w swojej grze popełnia jakieś błędy i takie błędy można znaleźć zarówno w stylu Khabiba jak i GSP.

2 KOMENTARZE

  1. "takie błędy można znaleźć zarówno w stylu Khabiba jak i GSP." oraz CMG.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.