Trener Jorge Masvidala, Mike Brown, wierzy w potencjalny sukces swojego podopiecznego w walce z Canelo Alvarezem w ringu bokserskim. Po walce z Natem Diazem, „Gamebred” często wspominał o walce z utytułowanym bokserem. W wywiadzie dla MMA Fighting trener ATT wypowiedział się na temat potencjalnego starcia.

Myślę, że ta walka mogłaby być bardzo bliska, a Jorge zszokowałby wiele osób. W tym właśnie jest najlepszy. Ma prawdopodobnie najwyższe IQ w walce jakie kiedykolwiek widziałem. Uwielbia boksować, tam czuje się najlepiej, robi to wielu, wielu lat. Jest w tym naturalny. Ma też możliwość do zmiany stylu, robi różne, szalone rzeczy. Jego praca na nogach jest unikalna i robi rzeczy, których nikt nie widział.

Ma niesamowite umiejętności. Sporo się od niego nauczyłem. Cały czas się przy nim uczę. Podczas przygotowań, kiedy trenujemy, uczę się nowych rzeczy, bo ma sporo technik i pomysłów, których nigdy nie widziałem. Wymieniamy się informacjami. Przy nim też staję się lepszym trenerem.

W przeszłości mieliśmy już przykład walki boksera z zawodnikiem MMA. Conor McGregor zmierzył się z Floydem Mayweatherem Jr. Jak wiemy, były mistrz UFC przegrał z Amerykaninem przez TKO.

15 KOMENTARZE

 1. sraly muchy bedzie wiosna, chodzi tylko o hajs

  z czym do ludzi?:razz:ociesznymirek:

  W zasadzie to nie dziwię się Masvidalowi. Na jego miejscu bym robił co mogę, żeby doprowadzić do takiej walki choćbym miał wyłapać wpierdol w pierwszej rundzie 😀 Jakby dostał chociaż 20% wypłaty Canelo to ustawiłby się na resztę życia 😀

 2. Jeżeli są tu jacyś młodzi fani dyscypliny sportu zwanej MMA to z tego miejsc apeluję: WYJDŹCIE JAK NAJSZYBCIEJ Z TEJ STRONY! Odpuście jakiekolwiek interesowanie się wypowedziami i prywatnym życiem zawodników. Nie czytajcie żadnych wywiadów, nie czytajcie artykułów, nie interesujcie się niczym poza momentem samej walki. Ja popełniłem ten błąd i żałuję.

 3. A ja tam wierzę, że by mógł zszokować wiele osób. Jakby wjechał latającym kolanem jak w Askrena, to byłby szok.

 4. Jeżeli są tu jacyś młodzi fani dyscypliny sportu zwanej MMA to z tego miejsc apeluję: WYJDŹCIE JAK NAJSZYBCIEJ Z TEJ STRONY! Odpuście jakiekolwiek interesowanie się wypowedziami i prywatnym życiem zawodników. Nie czytajcie żadnych wywiadów, nie czytajcie artykułów, nie interesujcie się niczym poza momentem samej walki. Ja popełniłem ten błąd i żałuję.

  Hahaha. Co za dobra rada. Podpisuję się!

 5. Hahaha. Co za dobra rada. Podpisuję się!

  Nie ładnie działać na szkodę rocksów! :nono:

  Chyba, że kliki z famemma już robią całą robotę :śmiech:

 6. Mogą ich zestawić na tej samej gali na której Miocić będzie boksował z Furym.

  Może jeszcze Chabib z Floydem się zmieści na karcie …

 7. Z całym nieszacunkiem do rudego Saula Clenbuterol Canelo Alvareza to jednak muszę przyznać,że takiego Masvidala zrobił by na miękko do 5 rundy.

  wjechał latającym kolanem jak w Askrena, to byłby szok.

  No zwłaszcza w ringu na zasadach boksu o czym mowa :lesnarhappy:

  Trener Jorge Masvidala, Mike Brown, wierzy w potencjalny sukces swojego podopiecznego w walce z Canelo Alvarezem w ringu bokserskim.

 8. Oni naprawdę nie mają jaj. Dlaczego chcą bić tych biednych bokserów?

  Dlaczego żaden nie wyzwie kogoś takiego jak Renata Mauer w strzelaniu (wynik wiadomo, do „jednej kulki”), lub choćby Stocha na mamuciej? Coś takiego bym zobaczył.

 9. Oni naprawdę nie mają jaj. Dlaczego chcą bić tych biednych bokserów?

  Dlaczego żaden nie wyzwie kogoś takiego jak Renata Mauer w strzelaniu (wynik wiadomo, do „jednej kulki”), lub choćby Stocha na mamuciej? Coś takiego bym zobaczył.

  I Akopa w parzeniu herbaty.

 10. Jeżeli są tu jacyś młodzi fani dyscypliny sportu zwanej MMA to z tego miejsc apeluję: WYJDŹCIE JAK NAJSZYBCIEJ Z TEJ STRONY! Odpuście jakiekolwiek interesowanie się wypowedziami i prywatnym życiem zawodników. Nie czytajcie żadnych wywiadów, nie czytajcie artykułów, nie interesujcie się niczym poza momentem samej walki. Ja popełniłem ten błąd i żałuję.

  Poważnie, bez śmieszkowania. Jakaś degradacja nastąpiła. Tylko tweeterowe wojny. Większość wiadomości tylko przelatuje wzrokiem. Ciężko jest się zainteresować. Coraz mniej nazwisk i twarzy kojarzę. Brak chęci do zarwania nocki lub jej części. Zawodnicy nie interesują przed i po walce. Większość skrojona w ten sam fason. Nieatrakcyjna. Clickbaity, 10 wiadomości z jednego wywiadu lub z jednej konwersacji na tt. Nawet nie chce mi się oglądać.tych wszystkich materiałów typu countdown.

  Jakoś mi się wydaje, że nawet gdyby teraz wychodziła szczęka ze starym składem to by było 10 odsłuchań z czego 2 @defthomas bo wiadomo, że on wszystko dwa razy. Nie wiem o co chodzi z tym wszystkim.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.