Trener Jorge Masvidala, Mike Brown, wierzy w potencjalny sukces swojego podopiecznego w walce z Canelo Alvarezem w ringu bokserskim. Po walce z Natem Diazem, „Gamebred” często wspominał o walce z utytułowanym bokserem. W wywiadzie dla MMA Fighting trener ATT wypowiedział się na temat potencjalnego starcia.

Myślę, że ta walka mogłaby być bardzo bliska, a Jorge zszokowałby wiele osób. W tym właśnie jest najlepszy. Ma prawdopodobnie najwyższe IQ w walce jakie kiedykolwiek widziałem. Uwielbia boksować, tam czuje się najlepiej, robi to wielu, wielu lat. Jest w tym naturalny. Ma też możliwość do zmiany stylu, robi różne, szalone rzeczy. Jego praca na nogach jest unikalna i robi rzeczy, których nikt nie widział.

Ma niesamowite umiejętności. Sporo się od niego nauczyłem. Cały czas się przy nim uczę. Podczas przygotowań, kiedy trenujemy, uczę się nowych rzeczy, bo ma sporo technik i pomysłów, których nigdy nie widziałem. Wymieniamy się informacjami. Przy nim też staję się lepszym trenerem.

W przeszłości mieliśmy już przykład walki boksera z zawodnikiem MMA. Conor McGregor zmierzył się z Floydem Mayweatherem Jr. Jak wiemy, były mistrz UFC przegrał z Amerykaninem przez TKO.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.