Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, myśli o tym, aby w przyszłości spróbować zdobyć tytuł kategorii półśredniej. Jego trener chciałby, aby Islam zmierzył się w walce o pas wyższej kategorii z Colbym Covingtonem.

Islam Makhachev jest otwarty na to, aby zawalczyć o pas mistrzowski wagi półśredniej. Aktualnie w tej kategorii wagowej czempionem jest Leon Edwards, który niedługo zmierzy się z Colbym Covingtonem w pierwszej obronie pasa. Przed tym pojedynkiem Javier Mendez, trener Makhacheva, powiedział w swojej audycji, że wolałby, aby Islam starł się z Colbym Covingtonem.

Byłoby świetnie, gdyby Islam zmierzył się z Colbym, bo już mamy jakąś historię. Colby mówi o rywalizacji dagestańskich zapasów z amerykańskim. Jest więc ciekawa historia. Jeśli Islam miałby walczyć z Leonem, to byłoby starcie dwóch miłych gości, to byłoby coś jak trzecia walka z Alexem.

Ostatecznie jednak Mendez jest zdania, że to Leon Edwards wygra nadchodzący pojedynek.

Jestem stronniczy, bo znam Leona, a nie stawiam przeciwko zawodnikom, których znam. Jestem więc za Leonem.

Islam Makhachev jest na fali trzynastu wygranych z rzędu. W całej karierze przegrał tylko raz, a 24 razy wychodził z klatki jako tryumfator. Jeszcze przed walką z Volkanovskim Makhachev mówił o tym, że chciałby spróbować swoich sił w kategorii półśredniej. Islam dodawał jednak, że ostatecznie to UFC zdecyduje o kolejnym rywalu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,953 komentarzy 3,009 polubień

Islam Makhachev, mistrz UFC wagi lekkiej, myśli o tym, aby w przyszłości spróbować zdobyć tytuł kategorii półśredniej. Jego trener chciałby, aby Islam zmierzył się w walce o pas wyższej kategorii z Colbym Covingtonem. Islam Makhachev jest otwarty na to, aby zawalczyć o pas mistrzowski wagi półśredniej. Aktualnie w tej kategorii wagowej czempionem jest Leon Edwards, […]

Odpowiedz polub

click to expand...