Islam Makhachev nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Charlesem Oliveirą. Trener mistrza wagi lekkiej jest jednak zdania, że Islam zawalczy z każdym, kogo zaproponuje UFC.

Islam Makhachev, mistrz wagi lekkiej UFC, nie chce w kolejnym starciu mierzyć się po raz drugi z Charlesem Oliveirą, którego już pokonał. Oliveira walczy jednak w kolejnym starciu o miano pierwszego pretendenta do tytułu, więc ostatecznie do rewanżu z Islamem może dojść. Javier Mendez trener Makhacheva jest zdania, że jego podopieczny ma swoje pomysły na kolejne walki, ale koniec końców nigdy nie wybiera sobie rywali. Mandez powiedział o tym w nagraniu zamieszczonym na swoim kanale w serwisie YouTube.

Islam nie wybiera sobie rywali. Oczywiście może powiedzieć, że chce walczyć z tym lub z tamtym. Oczywiście chce tworzyć swoją narrację. Nieważne jednak kogo UFC mu da do walki, on będzie walczył. Ludzie Oliveiry mówią, że on unika drugiej walki z Charlesem. Islam nikogo nie unika. Czy chce walczyć z Charlesem? Nie. Chce kogoś nowego. Ale czy zawalczy z Charlesem? Oczywiście. Zawalczy z każdym, kogo wskaże UFC. Inną sprawą jest to, z kim chciałby zawalczyć. To jednak nie znaczy, że odrzuci starcia z innymi rywalami.

21 października 2023 roku w Abu Zabi miało dojść do rewanżu pomiędzy Islamem Makhachevem a Charlesem Oliveirą. Brazylijczyk wypadł jednak z pojedynku przez rozcięcie, którego doznał w trakcie sparingu. Do walki z Makhachevem wszedł Alex Volkanovski, mistrz UFC wagi piórkowej i przegrał. Teraz Oliveira ma zmierzyć się z Armanem Tsarukyanem. Do walki dojdzie w kwietniu, a wygrany ma dostać starcie mistrzowskie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,984 komentarzy 3,057 polubień

Islam Makhachev nie jest przesadnie zainteresowany drugą walką z Charlesem Oliveirą. Trener mistrza wagi lekkiej jest jednak zdania, że Islam zawalczy z każdym, kogo zaproponuje UFC. Islam Makhachev, mistrz wagi lekkiej UFC, nie chce w kolejnym starciu mierzyć się po raz drugi z Charlesem Oliveirą, którego już pokonał. Oliveira walczy jednak w kolejnym starciu o […]

Odpowiedz polub

click to expand...