paulo costa israel adesanya

Na razie nie wiadomo kiedy ma dojść do mistrzowskiej walki Israela Adesanyi (MMA 19-0) z Paulo Costą (MMA 13-0). Wiadomo natomiast, że obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią i nie kryją tego.

Zobacz również: „Będzie jak w Mortal Kombat. Zabij lub zostań zabity” – Adesanya o walce z Costą

Eric Albarracin, trener Costy, nie może doczekać się tej walki i uważa oczywiście, że jego podopieczny pokona mistrza i odbierze mu tytuł wagi średniej, o czym powiedział w rozmowie dla serwis BJPenn.com.

Paulo Costa vs Adesanya będzie najlepszą walką o pas w historii wagi średniej. Oni się nienawidzą i rzucą się sobie do gardeł. Adesanya powiedział, że Paulo wygląda jak Ricky Martin i faktycznie tak jest, ale uderza jak Mike Tyson. Adesanya nie wyjdzie z klatki o własnych siłach. Costa go rozniesie.

Trener Costy uważa również, że Paulo może w przyszłości zmienić kategorię wagową na wyższą.

Paulo tnie sporo wagi. W przyszłości może przejść do wagi 205 funtów i zostać podwójnym mistrzem.

Paulo Costa miał już wcześniej zmierzyć się w mistrzowskiej walce z Israelem Adesanyą, z powodu kontuzji musiał jednak wycofać się z pojedynku.

8 KOMENTARZE

  1. Nie przepadam,ani za jednym, ani za drugim,alo obaj stoczyli walki z Romero i lepiej pokazał się w nich Costa,więc jestem za Costą,niech najebie czarnego żydopedała:burnit:

  2. Adesanya nie wyjdzie z klatki o własnych siłach. Costa go rozniesie.

    Mówiłem o tym jeszcze zanim powiedział to ten trener.

  3. Izzy zjadł zęby na kickboxingu. Takiego cepiarza jak Costa to porobi z palcem :gdzie:.

    A fragment jego wyjścia z oktagonu możecie już obejrzeć zawczasu

  4. Mogliby już zawalczyć bo jakoś długo to schodzi

    Tak to zestawią jak Coco Bonsa i Rumbla, jak Khabiba i Tonego, jak DC i Franciszka jak Konóra i ktokolwiek na poziomie czyli odpowiedzcie sobie sami :einsteinsmoke:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.